0216 573 66 13

15mm Ses Yalıtımı Malzemesi 180 DNS

15mm Ses Yalıtımı Malzemesi 180 DNS

  • Stok Kodu 4071
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 0 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 16039 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO

15 MM SES YALITIMI MALZEMESİ

Gürültünün oluşturabileceği zararları minimum seviyeye indirmek, gürültü kaynaklı rahatsızlıklıkları engellemek için alınan önlemlerin tümü ses yalıtımını kapsar. Ses yalıtımı hem içeriden dışarıya ses çıkışını hem de dışarıdaki gürültünün bulunduğunuz ortama  girişini engeller. İstenmeyen seslerin önüne geçmek, sesin istenilen ortam içerisinde kalmasını ve  bulunan ortamın  dışına ses çıkışını engellemek için ses yalıtımı ile alakalı alınabilecek bir çok tedbir bulunmaktadır. Sinema, ofis , ev gibi pek çok yerde ses yalıtımı yapılmaktadır. Ses yalıtımının uygulanacağı yere göre farklı ses yalıtım seçenekleri mevcuttur.

15 mm ses yalıtım malzemesi, süngerlerin kesilmesi, özel bir solüsyon ile karıştırılan süngerlerin, tekrar bir araya getirilip, preslenmesi ile hazırlanır. Preslenerek hazır hale getirilen 15 mm kalınlığındaki bu özel malzeme, istenilen ebatlarda kesilerek kullanılır. Çok gürültülü mekanlardansa ev ve ofis için ses yalıtımlarında daha uygundur. Malzeme duvar, taban, tavan gibi düz alanlarrın kaplanması ve ses yalıtımının sağlanmasında uygundur.  Ürün 100 cm X 100 cm ebatlarında hazırlanmakta ve satışa sunulmaktadır. En az 10 adet sipariş edebileceğiniz ürünler, uygun fiyatlar ile satılmaktadır.

İnsanlar şehirlerde yaşadıkça gürültü ile yaşamaya da alışmaktadırlar. Bir süre sonra  gürültüye alışılsa da ,gürültünün fizyolojik ve psikolojik anlamda zarar vermediğini düşünmek doğru olmaz. Gürültü farkında olunmasada; stressi arttıran, dinlenmeyi ve yeterince uyku alabilmeyi engelleyen, konsantrasyon sorunu yaratan, odaklanmayı engelleyen ve her şeyden önemlisi yaşam kalitesini düşüren bir olumsuzluktur. Tüm bu sebeplerden dolayı; istenmeyen, olumsuz gürültüyü engellemek hayat kalitesini arttırırken, daha dinlenmiş, daha sakin ve daha mutlu olmanızı sağlayacaktır. Bir çevre kirliliği sayılan, gürültü kirliliğinden kısa sürede ve uygun fiyatlarla kurtulabilir, kalabalık apartmanlarda dahi huzur içinde yaşayabilirsiniz. 

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 1,5cm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
  • DNS : 180 kg/m3
Benzer Ürünler