0216 573 66 13

Akustik Düzenleyici Paneller

Bu modeller akustik ses yalıtımı için son derece önemli bir üründür. Özellikle kumaş ile kaplanmış modelleri çok daha fazla tercih edilmektedir. Bilindiği gibi bu modeller ses yalıtımını kesmektedir. Böylelikle istenilen düzeylerde elde edilecek olan bu modeller de kısa tanımlar ve çeşitleri de hazırlanmaktadır.

Akustik Düzenleyici Uygulamaları

Düzenleyici modeller de elde edilen ve kullanılan ürün olarak öne çıkmaktadır. Bu malzemelerin genel kullanım detayları ile ilgili olarak bilinmelidir ki yanmaya karşı dayanıklı olması ve istenilen renk modellerinden temin edilmesi çok daha fazla rağbet sağlamıştır. Bu modellerin çok daha fazla tercih edilmesi ister istemez uluslararası modellerin de genel kullanım alanını arttırmıştır.  Özellikle panellerin tavan yüzeylerine de ekstra uygulanacak olması ve duvar geçirgenliği gibi diğer modellerinde tercih edilmesi önemli bir özelliktir. Bu modeller özellikle dekoratif yansıtıcılar ve belirlenen projeler dâhilinde duvarlara asma tavan şeklinde düzenlenmesi de önemli bir detaydır. Böylelikle insanlar şık ve detaycı kişilere yönelik olarak ta elde edilecek önemli bir göz zevki sunacaktır. Bununla birlikte ses yansıtıcıların özellikle büyük dükkânlarda ki ve gürültülü mekânlarda bulunana yüksek ses yayan malzemelerin gürültü yaymasına engel olmaktadır.

Projelerde belirtilen panel tavan modeli olarak ta kullanılabilir olması son derece önemlidir. Ön ve arka yüzeylerinin özellikle akustik paneller modelinde örtülü olması ve çeşitli kumaşlar ile kaplanabilir olması da önemli bir detaydır.

Murat Kurşun
2711 / 17.02.2021

Üst komşumun mutfağı ve tuvalet boruları yatak odamdan geçmekte tavanım alçıpanla kapatılmış durumda ses çok yoğun geliyor tavana neyapabilirim alçıpanın üstüne 

Yönetici Cevabı

Merhaba;

0542 200 40 40 numaradan detaylı bilgi almanızı rica ediyoruz.

Selma saday
2642 / 16.01.2021

Merhaba, ben evimin alt katına ses geçirmeyen bir yalıtım düşünüyorum 12 kafali nakis makinasi koymak istiyorum yan komşum rahatsiz olmasın diye nasil bir sistem uygulayabiliz,

Yönetici Cevabı

Merhaba Ses yalıtımı için Proje sorumlusunun numarasını vereyim.0542 200 40 40 

Arif Canbolat
2627 / 10.01.2021

İyi günler ben ney üflüyorum komşuları rahatsız etmemek için 1mt ye 2 MT bir kabin yaparak yalıtım yapmak istiyorum.hangi üründen ne kadar kullanmak gerekir fiyat nedir?

Yönetici Cevabı

Merhaba

Yapacağınız kabinin içine 33 mm bariyerli adepan uygulaması yapabilirsiniz.

m2 fiyatı kdv dahil 107 tl dir.

Huseyin Arslan
2592 / 29.12.2020

merhaba, komşumun mutfak yan duvarı yatakodama denk geliyor. güya ses yalıtımı yapılmuş b,r binadayım fakat mutfak eşyaların takırtıları, bulaşık makinmasının çalışma sesi geliyor ve bizi rahatsız ediyor. bu sesleri minumuma indirmek için ne tür bir yol izliyorsunuz.

Yönetici Cevabı

Merhaba

Bahsetmiş olduğunuz şikayetlerinizi minimuma indirmek için ortak duvarınıza 33 mm bariyerli adepan uygulaması üzerine alçıpan yapabilirsiniz.

Okşan Cura
2575 / 26.12.2020

Merhaba

Ogluma elektronik bateri aldik.Alt komsumuzda bebek var .Odanin zeminine ne tür bir malzeme önerirsiniz.Ayrica evde ünv ögrencisi abimiz var oda  duvarlarina ve kapiya ne önerirsiniz.Tavan icin birsey yapmamiza gerek varmi.Tesekkür ederim.

Yönetici Cevabı

Merhaba

Elektronik baterinin kullanıldığı odaya tamamen ses yalıtımı yapmanız gerekir.

zemin için 13 mm bariyerli adepan, duvarlar ve tavan için ise 33 mm bariyerli adepan uygulaması yapmanız gerekiyor.

Mert Faruk
2139 / 24.2.2020

Yeni taşınıyorum eve son kattayım müzik ile ilgileniyorum zemine ne uygulayabilirim ses aşşağı gitmemesi için ses önleyici halı falan gibi tadilat olmadan?

Yönetici Cevabı

Merhaba,

13 mm bariyerli adepan uygulanması gerekir

Fatih Karataş
1924 / 3.8.2019

İyi günler,

benim alt komşum yaşlı bir teyze yüksek sesle televizyon izliyor bunun için ben nasıl bir şey yapabilirim

Yönetici Cevabı

İyi günler,

Öncelikle 2 seçeneğiniz var

1.seçenek :Sizin zemine uygulama yapmanız 13 mm bariyerli adepan uygulama yapmanız parke altına,

2.Seçenek: Aşağıdaki komşunuzun tavan kısmına 33 mm bariyerli adepan uygulama yapmanız ve bu 33 mm bariyerli adepan üzerine alçıpan ile kapatmanızdır.

 

Alan VISE
1903 / 9.7.2019

Dear Sir / Madam

 

I am writing to you regarding to have information about prices of acoustic panels. 

 

What is your current list price for fabric covered acoustic panels? And what is the discount rate/amount of order?

 

I would be most grateful if you would look into this matter as soon as possible.

 

Thank you for your interest.

Yours faithfully.

 

Alan VISE

Yönetici Cevabı
Dear Alan


Our acoustic panel price is 20 TL.
Their size is 50 * 50.
Our fabric covered acoustic panel is not available.

Our products prices are discounted.

Thank you.

Yours truly,