Vicoustic Flexi Panel

Vicoustic Flexi Panel

21,98TL 10,99 TL + KDV

%50 indirim
Basotect Panel 25cm x 25cm

Basotect Panel 25cm x 25cm

2,39€ 5,44 TL + KDV

%50 indirim
Bass Trap

Bass Trap

40,00TL 28,00 TL + KDV

%30 indirim
Bass Küp

Bass Küp

40,00TL 28,00 TL + KDV

%30 indirim
VİCOUSTİK FLEXI PANEL A50 SARI RENK
%50 indirim

Akustik Düzenleyici Paneller

Bu modeller akustik ses yalıtımı için son derece önemli bir üründür. Özellikle kumaş ile kaplanmış modelleri çok daha fazla tercih edilmektedir. Bilindiği gibi bu modeller ses yalıtımını kesmektedir. Böylelikle istenilen düzeylerde elde edilecek olan bu modeller de kısa tanımlar ve çeşitleri de hazırlanmaktadır.

Akustik Düzenleyici Uygulamaları

Düzenleyici modeller de elde edilen ve kullanılan ürün olarak öne çıkmaktadır. Bu malzemelerin genel kullanım detayları ile ilgili olarak bilinmelidir ki yanmaya karşı dayanıklı olması ve istenilen renk modellerinden temin edilmesi çok daha fazla rağbet sağlamıştır. Bu modellerin çok daha fazla tercih edilmesi ister istemez uluslararası modellerin de genel kullanım alanını arttırmıştır.  Özellikle panellerin tavan yüzeylerine de ekstra uygulanacak olması ve duvar geçirgenliği gibi diğer modellerinde tercih edilmesi önemli bir özelliktir. Bu modeller özellikle dekoratif yansıtıcılar ve belirlenen projeler dâhilinde duvarlara asma tavan şeklinde düzenlenmesi de önemli bir detaydır. Böylelikle insanlar şık ve detaycı kişilere yönelik olarak ta elde edilecek önemli bir göz zevki sunacaktır. Bununla birlikte ses yansıtıcıların özellikle büyük dükkânlarda ki ve gürültülü mekânlarda bulunana yüksek ses yayan malzemelerin gürültü yaymasına engel olmaktadır.

Projelerde belirtilen panel tavan modeli olarak ta kullanılabilir olması son derece önemlidir. Ön ve arka yüzeylerinin özellikle akustik paneller modelinde örtülü olması ve çeşitli kumaşlar ile kaplanabilir olması da önemli bir detaydır.


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 14002x