0216 573 66 13

Beton harçlarının hazırlanışı ayrı bir uzmanlık gerektirir. Harçların içerisinde çok özel hazırlanmış etkinliğini artırıcı bir takım katkı ihtiva eden maddeler mevcuttur. Basf harç katkıları, özelliğinde bulunan genleştirici katkısı sayesinde harcın ihtivasını kaliteli hale getirir. İçeriğindeki katkının sunduğu akıcı hale getirmesi sayesinde de kalıpların en ince noktalarına kadar sirayet ederek sağlam bir sıvı yapıya bürünür. Zira harç ne kadar iyi sıvı halde karılmış ise kalite noktasında doğru orantılı olarak artmaktadır. Harç katkıları, içerdikleri katkının muhteviyatı ile başarı sağlamadaki kalitesini ile güçlendirici niteliktedir.

Basf Harç Kaktı Ürünleri

Harç Katkı Ürünleri, çok alternatifli gereksinim yerlerine ve kullanım alanlarına sahiptir. Basf harç katkıları ile bu manada, alternatifli ihtiyaç sahalarına göre değişik imalatları ile adetasyapı sayesinde elindeki nadide ürünlerini ihtiyacı olan sizler ile buluşturmaktadır. Bu amaçla da basf yapı kimyasalları sayesinde, içinde inşaatın ve yapılaşmanın bulunduğu her kesimde ekseriyetle ihtiyaç duyulan bu imalatları sizlerin memnuniyetinize arz etmiştir.

Alternatifi bol ve ihtiyaç duyulan zeminlerin niteliklerine göre farklılık göstere bilen harç katkıları, içeriğinde bulundurdukları özellikleri sayesinde ihtiyacınız olan harcın içerisine değer katmaktadır.  Her hangi bir ayrışma olmadan gayet akıcı bir kıvamını alışkanlık seviyesinde arttırır. Islanmış halde iken de malzemesinin muhtevasının boyutunu genişleten niteliklere katkıda bulunur. Harç, katkısının tüm bu meziyetleri ile kalitesinin enginliğine ulaşmaktadır. Harca kıvam veren bu harç katkı ürünleri aracılığı ile yapı sektöründe istenilen kaliteli yapılar sağlanmaktadır.

Basf harç katkıları başka şekildeki ihtiyaçlara da katkı sunar. Zeminin muhafazası ile altına suyun veya ıslaklığın geçirilmemesi istenen yerler de kullanım alanlarındandır. İki yerin veya şeyin yapışkanlığı ile tutturulması arzu edildiğinde de kullanılan katkı budur. Komplike özellikli ve sıvı yapısı ile de lastik ağacı kıvamında sıvıların birbirleri içerisinde kıvamlı dağılışının sağlandığı özellik oluşur. Hem yapının iç mekânlarında hem de dış cihetindeki cephelerinde rahatlıkla kullanıla bilen, özünde çimento bulunan ve aynı zamanda yapıştırıcı niteliğe sahip katkıların olduğu bir kıvamın adıdır. Tüm meziyetlerin kaynağı ve hizmet sahası adetasyapı olarak gösterilir.

Blog Son 8 Makale