0216 573 66 13

İnşaatlarda, evlerde ve tüm yapı alanlarında kullanılan ısı yalıtım sistemleri, günümüzde bir gerekliliktir. Yeni yapılan binalar veya tadilata giren binaların ısı yalıtımı yapılması, büyük avantaj sağlamaktadır. Soğuk havanın bina içerisine girişini engellemek adına yapılan ısı yalıtımı, kış aylarında yaşam alanlarının daha sıcak olmasını sağlamaktadır. Piyasada bulunan ısı yalıtım sistemleri ve kimyasalları arasında bulunan ve kalitesi ile dikkatleri çeken Basf yapı kimyasalları uygun fiyatları ile de farkını yaratıyor. Yapı kimyasalları adına her ürünü üreten Adetasyapı, piyasada kaliteli ürünlerin adresi haline geliyor. Isı yalıtımının gerekli olduğu günümüzde, oluşan talebe göre farklı özelliklerde üretilmiş, ısı yalıtım ürünleri Basf yapı kimyasallarında bulunmaktadır.

Binaların ve yapıların, kış aylarında soğuktan korunmasını sağlayan bu ürünler, içeriye soğuk girmesini azaltarak, enerjiden tasarruf edilmesini sağlar. Fazla enerji tüketimini engelleyen ve bu anlamda bireylerin yaşam alanlarını daha tasarruflu kullanmasını sağlayan, ısı yalıtım ürünleri, büyük kolaylık sağlamaktadır. Isı yalıtım işlemi yeni yapılan yapıların hepsinde kullanılmaktadır. Dış cephe tadilatı yapılan binaların ise tadilat işleminde mutlaka ısı yalıtımı yapmaları önerilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen Basf ısı yalıtım ürünleri, istenilen sonucu en iyi şekilde sunmaktadır. Binaların dış cephelerine döşenen ısı yalıtım malzemeleri, farklı özelliklere sahip seçenekleri ile değişiklik göstermektedir. Kaliteden ödün vermeyen Adetasyapı, farklı fiyat aralığı ile ısı yalıtım ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Isı yalıtım malzemelerinin çevreye ve yaşam alanı sakinlerine getirdiği bir önemli özellikte, sıcak havanın dışarı çıkmasını engellemektedir. Isı yalıtımı olan binalarda, sıcak ve soğuk hava dışarı çıkamaz veya içeriye giremez. Çift taraflı hava çıkış girişini engelleyen ısı yalıtım ürünleri, enerji tasarrufu sağlayarak, çevre kirliliğini de azaltmaktadır. Çevreye verilen zararı engelleyen ısı yalıtım ürünleri, uygulanması önem gerektiren yapı işlemlerinin başında gelmektedir. Adetasyapı farklı ile kaliteli ve uygun fiyata, ısı yalıtımını yaptırabilir, istenilen sonucu görebilirsiniz. Basf yapı kimyasalları ile piyasada bulunan Adetasyapı ısı yalıtım malzemeleri, çevre ve enerji dostudur. Bireylerin yaşam alanlarını daha kaliteli kullanmasını sağlayan bu işlem, her binaya uygulanması gereken önemli bir uygulamadır.

Blog Son 8 Makale