0216 573 66 13

Basf mastikler iç ve dış mekanlarda dolgu ve yapıştırma malzemesi olarak kullanılmaktadır. Mastikler ürünler arasında beyaz, siyah, gri ve kahve renklerinde olabilirler. Kuruyunca elastikiyetini kaybeden Basf mastik silikonlardan ucuz ve boyanabilir özelliklerdedir. Birçok kullanım alanı olan Basf yapı kimyasalları içindeki mastikler, çatı ve teras gibi alanlardan, Pvc, ahşap, metal ve plastik doğramaların derzlerinde sızdırmayı engellemek için, prefabrik ekipmanların birleşimi gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Basf mastikler kullanımı kolay, esneme ve geri toplama özelliklerine sahip, kalıcı yapışma gücü sağlayan Basf yapı kimyasalları içerisinde yer alan ürünlerdendir. Adestayapi olarak Basf mastik ürünlerini uygun koşullarla temin etmekteyiz. Mastikler ürünler üzeri boyanabilir, kolay kurur ve kuruduktan sonra su sızdırmaz, uzun ömürlüdür ve tiksotropik özelliktedir. Mastikler kullanım alanı geniş bir yapı malzemesidir. Onarımlarda, yeni inşa edilen yapılarda, tadilatlarda mutlaka kullanılmaktadır. Çünkü hemen hemen her yapı işleminde kullanımı gerekmektedir. PVC, alüminyum ve ahşap doğramalarda, derz ve küçük çatlakların onarımında, araçların ses, su ve toz yalıtımında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu ürünlerin uygulama bilgisi yanında kalitesi son derece önemlidir. Basf ürünleri içerisinde kaliteli ve güvenilir kimyasallardan olan mastikler, uzun süreli, kalıcı çözümler üretmektedir. Bilinen ve akla gelen yapı malzemeleri içerisinde yer alan mastiklerin çeşitlerini ve kullanım koşullarını adestayapi olarak sizlere sunmaktayız. Gerek betonarme yapılarda, gerek ahşap yapı ve inşaatlarda gerekse de Pvc malzemelerinin kullanıldığı alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Verdiği kesin çözümler ve kullanım kolaylığı ile mastik tabancası yardımıyla uygulandığında, uygulanan alan ne olursa olsun, net ve kalıcı çözümler üretmektedir.

Hasarlı veya onarım gerektiren birçok yapısal sıkıntıda Basf mastikler kullanılmaktadır. Basf mastik gerek yeni yapılan inşaat işlerinde gerekse de onarımı ve bakımı gereken yapı alanlarında kullanılmaktadır. Mastikler ürünler silikonlara göre daha ucuz olmaları ve boyanabilir nitelikte olduklarından daha fazla tercih edilmektedirler. Kullanım alanlarının genişliği sebebiyle her an ihtiyaç duyabileceğiniz bu ürünleri adestayapi farklıyla sizlere sunmaktayız. Basf yapı kimyasalları kalitesi ve güvencesinde olan mastikler kesin, kalıcı, garantili ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Mastik tabancası ile uygulandığında kalıcı ve Basf güvencesi ile kesin çözümler sunmaktadır.

Blog Son 8 Makale