0216 573 66 13

Mutfak, banyo, tuvalet, balkon vb. birçok ev bölümünde tabana döşenen seramikler hem temizlik olarak tercih edilmekte hem de güzel görüntü olarak tercih edilmektedir. Seramik ürünlerinin bu kadar yaygın kullanışı seramik sektörünü de çok büyütmüştür. Seramik sektöründe günümüzde birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan biri de Adetasyapı’dır. Adetasyapı, basf yapı kimyasalları ile seramik dünyasına yeni bir ivme kazandırmıştır. Basf yapı kimyasalları sayesinde seramik, seramik derz dolgu ürünleri çeşitlilik ve kalite kazanmıştır. Sadece seramik değil seramikle beraber kullanılan seramik yapıştırıcıları, seramik derz dolguları gibi birçok maddeyi üreten Adetasyapı, seramik sektöründe hızla büyümektedir.

Basf Seramik Derz Dolgu Ürünleri

Basf seramik ürünleri ile evinize kaliteli ve zarafet dolu seramikler döşeyebilirsiniz. Seramik ürünlerinin kaliteli olması gerekmektedir. Evin tabanına döşenen bir seramiğin daha sonra sökülmesi, tamir edilmesi hem külfetli hem de rahatsız verici olmaktadır. Bu nedenle defolu, dayanıksız seramikler yerine kaliteli ve uzun ömürlü seramikler tercih edilmelidir. Basf seramik ürünleri hem dayanıklı olup hem de uzun ömürlüdür. Basf seramik arası yapılan derz dolguları da tıpkı seramikler gibi kaliteli ürünlerdir.

Seramikler arası kanallara yapılan derz dolgularının kaliteli olması gerekmektedir. Derz dolgularının zamanla tahrip olduğunu düşünecek olursak derz dolgularında kalite ve uzun ömürlü oluşun önemini daha iyi idrak ederiz. Basf seramik derz dolgu ürünleri ile uzun ömürlü seramik derzlerinin keyfini yaşayabilirsiniz. Seramiklerde kullanılan derz dolguların kaliteli olanını tercih etmek gerekir. Kalite kontrollerinden geçmiş derz dolgu ürünlerinin Basf markalı olanlarını tercih edebilirsiniz.

Basf Seramik Derz Fiyatları

Piyasada çok farklı fiyatlara derz dolgusu satılmaktadır. Bu derz dolgularından bazıları kalite kontrollerinden geçmeyen ürünlerdir. Bazıları ise tüm kalite kontrollerinden geçen, kalitesi bilinen ürünlerdir. Farklı fiyat seçenekleriyle birçok derz dolgusu bulabileceğiniz gibi aynı fiyata kaliteli derz dolgusu da bulabilirsiniz. Adetasyapı’nın seramik derz dolgu ürünleri hem kalitelidir hem de fiyat olarak bütçenize uygundur. Basf seramik derz dolgu ürünlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olanları seramiklerle beraber yıllarca evinizi süsleyebilir. Seramikleri güzelleştiren derz dolgusudur.

Blog Son 8 Makale