0216 573 66 13

Seramik yapıştırıcılar seramik karoların ve doğal taşların hepsi için farklı sektörlerde ve farklı mekanlarda, uygulanan zeminlere sabitleştirilmesi için kullanılmaktadır. Basf seramik yapıştırıcıları geliştirilmiş özellikleri, çok amaçlı ve bağlayıcı etkileri ile oldukça kullanışlıdır. Epoksi ve dispersiyon bazlı yapıştırma sistemleri mevcut olan Basf yapı kimyasalları içerisinde son derece gerekli seramik yapıştırıcı sistemleri olarak kullanılmaktadır. Adetasyapi olarak kalıcı ve etkin çözümler sunan bu ürünler ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Seramik karo ve doğal taş yerleştirilirken kullanılan en kilit malzeme olan seramik yapıştırıcılar geniş kullanım alanı ile de sıklıkla talep gören ürünlerdendir. Seramik karo ve taşların yerleştirilmesi sırasında esnek ve etkin çözümler sunarak, oluşabilecek sorunların önüne geçen seramik yapıştırıcı sistemleri ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Seramikler veya taşlar üzerinde uygulandığında herhangi bir renk değişmesi ya da deformasyon oluşturmadan güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca seramik karoların ve taşların şap, çimento gibi malzemelerden gelen su etkisini de ortadan kaldırmaktadır. Darbe dayanımı yüksek, çatlakların oluşumunu önleyici Basf seramik yapıştırıcıları sayesinde orijinalliğini koruyan seramikler ve taşlarla güzel yaşam alanları yaratabilirsiniz. Basf yapı kimyasalları ile döşemelerinizde de kaliteli ve dayanıklı yapıştırıcıları kullanabilirsiniz. Uygulama sektörü ve alanı için farklı modellerle adetasyapi öncülüğünde bu kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız. Uygulama hızı ve verdiği çözüm garantisi ile tüm kullanıcılarına kolaylıklar sunmaktadır.

Ekonomik ve kesim çözümler sunan Basf seramik yapıştırıcıları iç ve dış mekanlarda kolaylıkla uygulanmaktadır. Seramik, granit, doğal taş ve taban tuğlası gibi birçok ürün üzerinde, beton yüzeylere uygulanmaktadır. Uygulama alanları hayli fazla olan seramik yapıştırıcı sistemleri yerden ısıtmalı ve tüm endüstriyel zeminlerde kullanılmaktadır. Ev ve konutlarda da sıklıkla balkon, teras ve ıslak zeminlerde sıklıkla kullanılan Basf yapı kimyasalları ürünlerindedir. Yeni inşaat ve yapı işlemlerinde kullanılan seramik yapıştırıcılar onarım ve tadilat işlemlerinin de vazgeçilmezidir. Kolay hazırlanıp hızlı uygulanma özelliği ile zaman kaybına sebep olmaz. Sıcaklık farklılıklarından kaynaklı genleşme ve titremelere karşı dayanıklı ürünlerdir. Basf markasının verdiği kalite, güvence ve kesin çözüm kriterlerine uygun bu ürünleri adetasyapi olarak sizlere sunmaktayız.

Blog Son 8 Makale