Basotect Piramit Sünger 30mm

%50
indirim
19,00 €
64.60 TL + KDV
Stok Kodu : 583
Lütfen Stok Sorun.
Bu Ürünü En Az 10 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz.
Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.

sınırlı stok


Basotect marka akustik sünger çeşitleri içerisinde labirent sünger, yumurta sünger, yanmaz piramit sünger, renkli labirent sünger ve bariyerli labirent sünger gibi pek çok sünger çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında Basotect markasının ürünlerinden biri olan ve yine akustik sünger kategorisine dahil olan piramit süngerler, yanmaz melamin sünger çeşitleri arasında yer almaktadır.

Üst düzeyde ses yutma ve yalıtım özelliğine sahip olan bu piramit süngerler, hafiftirler ve yanmaz özellikleri vardır. Üçgen piramide benzeyen görünümlerinden dolayı bu ismi alan piramit süngerler, yüksek ve alçak frekanstaki seslerde üst düzel yalıtım yaparlar. NASA ve havacılık sektöründe kullanılmak üzere de üretilen piramit süngerlerin yarı sert ve açık hücreli malzemelerden üretilen bir yapısı vardır. Hafif olması ve ses yutma özelliği nedeniyle özellikle inşaat sektörlerinde kullanılmakta ve yüksek oranda gürültü kirliliğini ortadan kaldırmaktadır.

Esnek oluşu ve kolay uygulanabilir özelliğiyle ve farklı renk seçenekleriyle her mekana kolaylıkla uyum sağlayabilir ve uygulandığı mekana estetik bir görünüm kazandırabilir. Özellikle hastane, cafe gibi daha çok estetik görünüm isteyen mekanlarda kullanılması uygun olan piramit süngerler, farklı renk seçenekleri ve estetik görünüm özellikleriyle hemen her mekanda tercih edilmektedir. Kalınlık ve yoğunluğunun tamamen kullanılacak mekana ve ihtiyaçlara bağlı olarak ayarlanabileceği piramit süngerler yatay ve dikey olarak kullanılabilmektedir.

Tavan döşemesi, yer döşemesi ve duvar döşemesi olmak üzere üç farklı seçenekle kullanılmaktadır. Pek çok mekanda uygulanabilirliği olan piramit süngerler genel olarak toplantı, konferans ve sinema salonlarında; jeneratör, hidrofor ve makine odalarında kullanılmaktadır. Özellikle iş yerlerinde kullanılan Basotect piramit süngerler, iç ve dış seslerin birbirine karışmasını önleyerek ve ses yalıtımını üst düzeyde yaparak iş veriminin artmasına katkı sağlamaktadır.

Basotect Piramit Sünger Ebat Ve Fiyatlandırma

  • Kalınlık : 30mm
  • Genişlik : 125 cm
  • Uzunluk: 110cm
  • Fiyat 1 Metre Fiyatıdır
  • 1 Adet 1.375 m² dir
  • Malzeme Plakadır
  • Malzeme özel olarak üretilmektedir üretimi 1 ile 5 gün sünrebilmektedir.
SON GÜNCELLEME : 16.7.2019 12:42:42
BU ÜRÜNÜ 7830 KİŞİ İNCELEDİ


BU ÜRÜN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 21411x


Basotect Panel 25cm x 25cm

Basotect Panel 25cm x 25cm

2,24€ 7,63 TL + KDV

%50 indirim
Düz Basotect Sünger

Düz Basotect Sünger

8,00€ 27,20 TL + KDV

%50 indirim
Basotec Yumurta Sünger 30mm

Basotec Yumurta Sünger 30mm

19,00€ 64,60 TL + KDV

%50 indirim
Basotect Piramit Sünger 30mm

Basotect Piramit Sünger 30mm

19,00€ 64,60 TL + KDV

%50 indirim