Basotect sünger modeli önemli seviyelerde tercih oluşturmaktadır. Özellikle bu sünger modelinin açık hücreli akustik sesleri dağıtması da önemli bir detaydır

Basotect Panel 25cm x 25cm

Basotect Panel 25cm x 25cm

2,24€ 7,63 TL + KDV

%50 indirim
Düz Basotect Sünger

Düz Basotect Sünger

8,00€ 27,20 TL + KDV

%50 indirim
Basotec Yumurta Sünger 30mm

Basotec Yumurta Sünger 30mm

19,00€ 64,60 TL + KDV

%50 indirim
Basotect Piramit Sünger 30mm

Basotect Piramit Sünger 30mm

19,00€ 64,60 TL + KDV

%50 indirim

Sesleri ciddi oranda emmesi ve yayılmasını engellemesi adına Basotect süngerler tercih edilen modellerden olmuştur. Kullanışlı yalıtım modeli olması ve seslere karşı özellikle kalabalık mekânlarda insanların çeşitli modeller kullanması ve istenilen sonuçların uygun bir şekilde alınması da çok önemlidir. Ayrıca bilinmelidir ki Evlerde, iş yerlerinde ve sesli mekânlarda sesin karşı tarafa yayılmasını engellemek ve çok fazla rahatsız edici durumlara karşı önemli bir görev gösterecek ürün özelliğindedir. Böylelikle insanlar bu modeli kullanırken herhangi bir sorun ile karşılaşmayacak ve bu sünger modeli ile çevresel faktörleri en aza indirmiş olacaktır.

basotect sünger

Basotect Süngerler

Yüksek fiyatlı olmaması önemli bir durumdur. Özellikle insanlar bu modellerden çok yüksek fiyatlar ile belirlenmiş bir ölçüt istememekte ve belirtilmiş bir düzende gitmektedir. Belirlenmiş sabit ölçüleri olmakla beraber paket halinde satılan ve istenilen düzende var olan bir özelliktedir. Kolay kullanım koşulları ve tercih edilecek modellerin de yaygın bir şekilde belirlenmesi ile birlikte 20 adet plaka şeklinde de satılmaktadır.

Bu süngerlerinde çeşitli renk modelleri bulunmakla beraber yaygın olarak tercih edilen Basotect renk modeli beyaz standart olarak satılmaktadır. Ayrıca istenilen renklerde üretim de sağlanmaktadır. Böylelikle istenilen düzende seçilebilecek ve uygulanabilecektir.  Özellikle mekanlar için renk uyumunu sağlayacak şekilde üretimi devam ettirilir.


Toplu Alımlarda İndirim Yapılmakdatadır.


Yazar; serkan güney
Tarih : 16.11.2017
ID : 1021
YORUM :

ürünün m2 ağırlığı nedir.?  tavan kaplama yapılması için uygulama nasıl yapılır.?

BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 26597x