0216 573 66 13

Beyaz Deniz Makarnası

Beyaz Deniz Makarnası

%50 İndirim
70,00 TL 35.00 TL + KDV
  • Stok Kodu 4851
  • Stokta 200 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 10 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 8729 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
 

Sıcak yaz günlerinde yapmaktan en keyif aldığımız şey şüphesiz ki denizin veya havuzun serin sularına kendimizi bırakarak ferahlamaktır. Öğrenmenin yaşı yoktur ve insan istedikten sonra öğrenemeyeceği şey yoktur. Buna yüzmek de dahil. Yüzme bilmeyen ister yetişkin olsun ister çocuk; yüzme öğrenirken en büyük yardımcısıdır deniz makarnaları. Sizlere sunduğu kullanım rahatlığı ile mükemmel bir üründür.

Nedir Havuz Makarnası

Yüzme sporu insan vücudunda ki bütün kas gruplarını eklemleri çalıştıran bir spordur. Yüzerken vücudunuzdaki bütün kasların çalıştığını hissedebilirsiniz. Yüzme sporu gelişme çağındaki bireylerin boylarının uzamasına yardımcı olan, fiziklerinin daha düzgün olmasını destekleyen bir spordur. Ayrıca yüzmeye başlamak için belirli bir yaş sınırlaması yoktur. Yüzme öğrenirken size yardımcı olacak pek çok ürün vardır. Bunlardan birisi de deniz makarnalarıdır.

Yüzme öğrenmeye çalışırken sizin suyun üstünde kalmanıza yardımcı olur ve daha rahat bir şekilde yüzme hareketlerinin pratiğini yapabilirsiniz. Çocukların ya da yetişkinlerin yüzme öğrenirken herhangi bir korku yaşamadan rahat hareket etmelerine yardımcı bir üründür. Deniz makarnasının uzunluğu 150 cm Yüzme bilseniz dahi denizde veya havuzda geçirdiğiniz vakti sizin ve sevdikleriniz için daha eğlenceli bir hale getirebilecek bir oyun aracı olabilir aynı zamanda. Yüzmekten yorulduğunuz zaman üzerine yaslanıp dinlenebileceğiniz bir araç da olabilir.

Pek çok renk seçeneği bulunan deniz makarnasının en çok tercih edilenlerinden biri beyaz renkte olanıdır. Özellikle çocukların yüzmeyi yeni öğrendiği dönemlerde yaşayabileceği en küçük bir tehlike bile tüm yaşamları boyunca psikolojilerini etkileyecektir. Yüzme öğrenirken güvenli bir şekilde öğrenmeniz için beyaz deniz makarnaları ideal bir yardımcıdır sizin için.

Yüzme sporu her yaştan insanın yapabileceği, sağlığımız açısından önemli bir egzersizdir. Spor yaparken vücudumuzun bütün kaslarını çalıştırırız. Aynı zaman da üzerinizde biriken enerjinizi atabilirsiniz. Bu sayede psikolojik olarak da rahatlama saplamış olur. Yeni arkadaşlıklar kurma ve sosyalleşme imkanına da kavuşabilirsiniz.

Beyaz deniz makarnasına son derece uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Fiyatının uygun olmasının yanında hafif ve dayanıklı olması ile sunduğu kullanım kolaylığı da cabası.

3907 / 17.03.2023

Ürün 2 günde elimize ulaştı. İlgi ve alaka için teşekkür ederiz. 

Yönetici Cevabı

Merhaba,

rica ederiz ,biz teşekkür ederiz iyi günler

Benzer Ürünler