0216 573 66 13

Hayatın daha hızlı yaşandığı günümüzde  üzüm bağları ile meşhur sakin bir yerleşim yeri olan buca şehirleşmenin ve sanayileşmenin artması ile metropol haline gelmiştir. Her metropolün en büyük sorunlarından bir gürültü olmuştur. Bucada  ses yalıtım uygulamaları artan gürültü ile beraber insanlar için önem kazanmaktadır. Akustik ses yalıtımı uygulamaları zaten zor olan metropol yaşamında insanların iş veriminin düşmemesi, evlerine gittiklerinde huzurlu bir şekilde dinlenmelerine olanak sağlamak, aile mahremiyeti açısından olmazsa olmaz haline gelmiştir. Adepan ses yalıtımı uygulaması ile evinizi ve işyerinizi gürültüden koruyabilirsiniz. Ses yalıtımında en çok tercih edilen yalıtım malzemeleri ses yalıtım süngeri ve bariyerli ses yalıtım süngeri olmuştur. Bucada biz adetaş yapı olarak 1. Sınıf ses yalıtım malzemeleri kullanarak kaliteli ve garantili ses yalıtım uygulamaları yapmaktayız.

Ses yalıtımı neden yaptırmalıyım?

Buca gibi binaların birbirine  bitişik veya çok yakın yapıldığı, üretim yapan bir çok atölyenin binaların alt katında bulunduğu ve yapılan binalarda ses yalıtımına önem verilmediği görülmektedir. Bunların doğal sonucu olarak Buca’da gürültü kirliliği had safhadadır. Buca gibi metropollerde yaşayan insanların yaşam kalitelerini artırmaları açısından akustik ses yalıtım yaptırmaları gerekmektedir. Adetaş yapı olarak ses yalıtım süngeri ve bariyerli ses yalıtım süngeri malzemeleri ile adepan ses yalıtım uygulamalarını yaparak Buca gibi metropollerde yaşayan insanımızın huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmelerine katkı sağlamaktayız.

Gürültünün yaşantımıza girmesiyle birlikte depresyon, sinir stres bozuklukları, uykusuzluk, hamilelerde düşük riski ve motivasyon bozuklarının görülmesi artmaktadır. Buca gibi sokak düğünlerinin çok yapıldığı, eğlenmeyi seven insanların çokça bulunduğu bir yerleşim yerinde ses yalıtımı önem kazanıyor. Ayrıca inşa edilen evlerde ve işyerinde kalitesiz malzeme kullanılması, araba sayısının fazlalığı da gürültü seviyesini artırmakta ve ses yalıtımını gerekli kılmaktadır. Adepan ses yalıtım uygulamalarını kaliteli ses yalıtım süngeri ve bariyerli ses yalıtım süngeri kullanarak yapmaktayız. Adetaş yapı olarak Buca'da yaşayan vatandaşlarımızın evlerine ve işyerine akustik ses yalıtım uygulaması yapmaktayız. Sizde gürültü ile yaşamak zorunda değilsiniz.

Blog Son 8 Makale