0216 573 66 13

Türkiye’nin en küçük şehirlerinden biri olan Burdur yaklaşık 250 Bin nüfusuyla Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Eğitim alanında en başarılı şehirlerden biri olan Burdur, aynı zamanda yaşam konforu açısından da en iyi şehirlerden biri olmaktadır. Her yıl düzenli olarak kültürel etkinliklerin olduğu bu şehirde, üniversite öğrencileri sayesinde de oldukça hızlı bir yapılanma söz konusudur. Küçük bir şehir olmasına karşın şehir genelinde yeterli sayıda fazla hizmet vatandaşlara sunulmaktadır. Yapılaşmanın da hızlı olmasından dolayı, inşaat sektöründe en büyük firmalardan biri olan Adepan Yap, Burdur şehrinde de hizmet vermektedir. Binalar için gerekli olan tüm malzemelerin yanı sıra ısı ve ses yalıtım sistemleri de Adepan Yapı tarafından sağlanmaktadır.

Sürekli artarak devam eden yapılanmalar çerçevesinde pek çok bina onarılmakta veya yeni binalar yapılmaktadır. Küçük bir şehir olan Burdur’da da konforlu yaşamın sağlamak için hizmet veren, inşaat sektörünün en büyük firmalarından olan Adetaş Yapı, sağladığı Adepan ses yalıtımı malzemeleri ile inşaatlar için kalite ve konforu artırmaktadır. Adetaş Yapı, inşaat malzemelerinde dünya devi firmalar ile çalışmaktadır. Bu alanda hizmet vererek Burdur’a da büyük katkı sağlamaktadır. Yaşayabilmek için en konforlu ortamların oluşması ve bina ömür ve dayanıklılığının artırılması için kaliteli malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Yaşam düzeyini artırmak için gerekli olan akustik ses yalıtım malzemelerinin en kalitelisini temin eden Adetaş Yapı, Burdur’daki en popüler inşaat firmasıdır. İnşaat malzemelerinin en kalitelisinin bulunduğu bu firmada, yalıtım malzemelerinden, zemin malzemelerine, beton harç malzemelerinden havuz kimyasallarına kadar çok fazla alanda gerekli olan malzemeler isteyen herkes için sağlanmaktadır. Binaların içerisine giren aşırı gürültüden kurtulmak için gereken ses yalıtımları, müzik stüdyolarında, düğün salonlarında, gürültülü makinaların olduğu yerlerde ve araçlarda sıkça kullanılmaktadır. Bu tarz gürültü problemlerinden ses yalıtım süngeri ile kurtulmak mümkündür. Adetaş Yapı tarafından inşaat sektörüne sunulan bariyerli ses yalıtım sünger ve tüm malzemeler hayatı kolaylaştıracak ve daha kaliteli hale getirecektir. İşyeri ve Evlerdeki yaşa konforunun artırılacağı Adetaş Yapı ile inşaat işlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Adetaş Yapı, 2005 yılından beri Türkiye’de hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe adından söz ettiren Adetaş Yapı, kaliteli hizmet ve ürünleriyle, binaların ömür ve dayanıklılığının artmasını sağladığı gibi yaşam konforunun da iyiye doğru gitmesine destek olmaktadır. Burdur’da inşaat işlerinde sıklıkla yardım alınan Adetaş Yapı, inşaat sektöründe güvenebileceğiniz ilk adrestir. 

Blog Son 8 Makale