0216 573 66 13

Özellikle motorlu araçlardan kaynaklanan yüksek frekanslı sesler, gürültü kirliliğini oluşturan temel seslerdir. Dünya genelinde yaygın bir biçimde gürültü kirliliği kaynağı sağlayan etkenler, ulaşım sistemleridir bu nedenle dünya genelindeki gelişmiş ülkeler ve gelişmekte olan ülkelerde gürültü kirliliği en yaygın kirlilik çeşididir. Meydana gelen bu gürültü kirliliği özellikle insan sağlığında büyük tahribatlara neden olabilmektedir. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen, gürültü kirliliği kaynaklı bu tahribatlar arasında hipertansiyon, anksiyete bozuklukları, kulak tıkanıklıkları veya orta derecede duyma engeli ve agresiflik gibi sağlık problemleri yer almaktadır bu nedenle ses yalıtım uygulamaları, özellikle ulaşım alt yapısının geliştiği ve nüfus açısından büyük olan bölgelerde uygulanması zorunlu bir ihtiyaç hâline gelmiştir. Ses yalıtım uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır.

Ses yalıtım uygulamaları sektöründe faaliyet göstermekte olan firmalar arasında yer alan Adetaş Yapı, üstün hizmet anlayışı sayesinde rakip firmalarından açık ara önde ilerlemekte olan bir firmadır. Adetaş Yapı, bu kaliteli ses yalıtım uygulaması hizmetini Türkiye’nin tüm illerinde olduğu sunmaktadır.

Adetaş Yapı’nın ses yalıtım uygulaması hizmeti verdiği illerden bir tanesi de İstanbul ilidir. Türkiye’nin en gelişmiş illeri arasında ilk sırada yer alan ve dünya çapında bilinen İstanbul ili, gerek nüfus açısından büyüklüğü ile gerekse gelişen ulaşım alt yapısı nedeniyle, ses yalıtım uygulamasının ihtiyaç duyulacağı iller arasında da ilk sırada yer almaktadır.

Adetaş Yapı, İstanbul ilinde özellikle akustik ses yalıtım ve adepan ses yalıtımı olmak üzere pek çok farklı ses yalıtım uygulamasını iç ve dış mekanlara uygulayabilmektedir. Mekanın imkan verdiği şartlar dahilinde oldukça estetik bir çalışma dahilinde ses yalıtım hizmeti veren Adetaş Yapı bu hizmeti ayrıca, oldukça makul fiyatlara sunmaktadır.

Yanmaz ses yalıtım süngeri, akustik sünger, akustik halı, akustik panel, bass küpü, bass trap, yumurta sünger, piramit sünger, bariyerli ses yalıtım sünger gibi birinci sınıf kalitede yalıtım malzemeleri kullanarak ses yalıtım uygulamaları yapan Adetaş Yapı bu hizmeti, sahip olduğu uzman bir kadroyla vermektedir.Yaptığı kaliteli işlerle anılan ve oldukça güvenilir bir firma olan Adetaş Yapı, Çorum ilinde ses yalıtım uygulamaları için başvurulabilecek tek doğru adres olarak müşterilerini beklemektedir.

 

Blog Son 8 Makale