0216 573 66 13

Yeşil Deniz Makarnası

Yeşil Deniz Makarnası

%50 İndirim
70,00 TL 35.00 TL + KDV
  • Stok Kodu 1865
  • Stokta 2000 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 10 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 3941 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
 

Havuz Makarnası Tanımı;

Havuz makarnası havuz ve denizlerde oyun ve yüzmeye yardımcı araç olarak kullanılan bir araçtır.

Yüzme bilen bilmeyen, çocuk ve yetişkinlerde suya batmamak için tasarlanmış bir üründür. 

Makarna kilidi kullanarak simit şekline getirmek mümkündür. Oval havuz makarnası ve yonca yaprağı havuz makarnası şeklinde üretimi yapılmaktadır. 

4 ana renkte üretilmektedir. (Sarı Havuz Makarnası, Mavi Havuz Makarnası, Pembe  Havuz Makarnası, Yeşil Havuz Makarnası) Diğer renkler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Havuz makarnası diğer adı ile deniz makarnası olarakta adlandırılır.

Havuz makarnası ayrıca ambalaj, ev tekstili ve çiçekçilik sektöründede kullanılmaktadır.

 

Havuz Makarnası Ebat Ve Boyutları;

Uzunluk : 150 cm

 

 Toplu Alımlarda Özel Fiyat İçin Bizimle İletişime Geçiniz : 0542 200 40 40


Son derece önemli bir konu olan deniz makarnası henüz üretim aşamasındayken üzerine düşülmesi ve hassas davranılması gereken bir konudur. En iyi şekilde bir sonuç almak ve çok problem yaratmayan bir tatil geçirmek her insanın ortak gayesidir. Bu nedenle de tatile giderken özellikle bavullarda bulunmasına dikkat edilen deniz makarnalarının korunaklı ve insan sağlığını tehlikeye atacak nitelikte olmaması gerekir.

Kaliteli Yeşil Deniz Makarnası

Şüphesiz ki, bu doğrultuda işini hakkıyla yapan birçok deniz makarnası üreticisi mevcuttur, ancak önemli olan o firmanın adreslerini ve bilgilerini bulabilmek. Erişim sağlandıktan sonra en basit olayları bile çok iyi bir şekilde yapan işinin ehli insanlarla çalışılır ve beklenilenin fazlası ilgi görülür. Bu yüzdendir ki deniz makarnası üretimini yapan firmaların en doğru şekilde tercihin yapılması, duygusal karar vermekten kaçınılması oldukça önemlidir.

Çağı yakalayan modern çizgilerin hakim olduğu bir çalışma ortamı içerisine giren ve tatilde insanların rahat etmesi adına işe yarayan ürünler üretmeye gayret eden birçok başarılı isim bugün hala nüfuzunu hissettirmektedir. Birçok üretici portföyünde çok farklı temalar bulundurarak, müşterilerine bolca seçenek sunmuş ve kaliteyi insanların ayağına getirmiştir. Deniz makarnasını üretirken uzun yıllar kullanacağı göz önünde bulundurarak, daha kullanışlı ve ilerleyen zamanlarda da bozulmadan ürünleri seçmişlerdir.  

 

Benzer Ürünler