0216 573 66 13

20 MM Düz Yanmaz Akustik Sünger - BU ÜRÜN 5M² PAKETLER HALİNDE SATILIR

20 MM Düz Yanmaz Akustik Sünger - BU ÜRÜN 5M² PAKETLER HALİNDE SATILIR

%45 İndirim
40,00 € 825.00 TL + KDV
 • Stok Kodu 449
 • Stokta 556 Adet mevcut
 • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
 • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
 • Bu ürün 16740 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

 BU ÜRÜN 5M2 PAKETLER HALİNDE SATILIR

Ses yalıtım amaçlı olarak kullanılan akustik sünger türlerinden biri olan düz yanmaz akustik sünger yanmaya karşı özel olarak tasarlandığından ötürü ısıya karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

 Aynı zamanda akustik özellikleri açısından yüksek donanımlı olarak dizayn edildiği için ses yalıtımı anlamında üstün bir yapı sergiler. Pyrosrob-s olarak da adlandırılan akustik levhaların ses emiciliği ve ısıya karşı dayanıklılığı dışında aynı zamanda su geçirmeyen özel bir köpük yapıya da sahiptir. Bu köpük yapısı hem esneklik kazandırır hem de yumuşaklık sağlar.

Genel anlamda klima ve hava soğutucu sistemler için kullanılan düz yanmaz akustik sünger klima üzerinde bulunan kanallar üzerine doğrudan uygulanarak ses sorununu tamamen ortadan kaldırır. Ses yalıtım levhaları arasında yer alan bu sünger akustik yalıtım anlamında her yerde kullanılabilmektedir. Yangın riskine karşı tamamen güvenli olan bu süngerlerin en büyük özellikleri kendinden sönmeleridir.

Ayrıca doğrudan üzerinde alev barındırmayan akustik süngerler aynı zamanda yağa karşı da korunumludur. Sünger yapısı içerisinde lif barındırmadığı için erozyon da görülmeyen bu süngerlerde kesme işlemi oldukça basittir. Aynı zamanda esnek yapısı nedeniyle kolaylıkla istenilen şekli alabilirler. Çok farklı özellikleri bir arada bulundurduğu için düz yanmaz akustik süngerlerin kullanım alanları oldukça geniştir.

En yaygın kullanımı ısıtma ile havalandırma tesisatlarında olmak üzere ses yalıtımı açısından demiryolları stüdyolarda da kullanıldığı bilinmektedir. Bunun dışında havacılık için dizayn edilmiş sinemalarda çeşitli ofis düzenlemeleri ile tarım makinelerinin içerisinde ve hatta kara yolları kapsamındaki üretim tesisatlarında bile kullanılırlar. Poliüretan yapısı ile optimum gözenekleri başka hiçbir süngerde bulunmayan bir özellik katar. Çeşitli türlerde satışa sunulan bu düz yanmaz akustik süngerlerin üzerinde yapışkanlı versiyonları olduğu gibi pvc bariyerli ya da kurşun bariyerli çeşitleri de bulunmaktadır.

Ebat Ve Fiyatlandırma
 • Kalınlık : 10mm
 • Genişlik : 100 cm
 • Uzunluk: 5 metre
 • Fiyat 5 m² Fiyatıdır
 • Malzeme Rulodur
 • En az 5 m² alınabilir.
2723 / 23.02.2021

Merhaba bu ürünün eni kac cm dir acaba 

Yönetici Cevabı

Merhaba;

20 MM Düz Yanmaz Akustik Süngerin eni 1 metre uzunluğu 5 metre rulo halindedir.

1668 / 18.1.2019

Merhaba,Öncelikle dükan içine yapacağım 50 m2 tavan 38 m2 cam var. Ben sesin dışarı çıkmasını istemiyorum veya en aza inmesini istiyorum. Üstkatta daire var camları kapatabilirim. Tavana hangi malzeme, camlara hangi malzeme kullanabilirim. Kapıya kadar kapatıcam. Düz sünger yada piramit sünger iş görürüm. 

Yönetici Cevabı

Merhaba, Bahsetmiş oldugunuz konu ile alakalı iyi bir şekilde ses yalıtımı istiyorsunuz bizim sizler için önerimiz 33mm bariyerli adepan türkiye geneli çalışmaktayız üretimlerimizi ithalat ve ihracat ta bu ürün yapmaktayız.türkiyede test raporlarında %70 oranında ses yalıtımı yapmaktadır. Butest sonuçlarına istinaden bizim bahsetmiş olduğumuz ürün Ses yalıtımında daha çabuk netice almış bir malzemedir. Bu yorum yapmış oldugunuz malzeme ise akustik için ve daha farklı projeler için kullanılmaktadır.

1244 / 16.3.2018

Bu ürün motor kaput altında kullanabilir miyiz.

Yönetici Cevabı

Kullanamazsınız.

Benzer Ürünler