20 MM Düz Yanmaz Akustik Sünger - BU ÜRÜN 5M² PAKETLER HALİNDE SATILIR

%50
indirim
30,00 €
102.00 TL + KDV
Stok Kodu : 449
Stokta 556 Adet Bulunmaktadır.
Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz.
Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.

sınırlı stok hızlı kargo


 BU ÜRÜN 5M2 PAKETLER HALİNDE SATILIR

Ses yalıtım amaçlı olarak kullanılan akustik sünger türlerinden biri olan düz yanmaz akustik sünger yanmaya karşı özel olarak tasarlandığından ötürü ısıya karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

 Aynı zamanda akustik özellikleri açısından yüksek donanımlı olarak dizayn edildiği için ses yalıtımı anlamında üstün bir yapı sergiler. Pyrosrob-s olarak da adlandırılan akustik levhaların ses emiciliği ve ısıya karşı dayanıklılığı dışında aynı zamanda su geçirmeyen özel bir köpük yapıya da sahiptir. Bu köpük yapısı hem esneklik kazandırır hem de yumuşaklık sağlar.

Genel anlamda klima ve hava soğutucu sistemler için kullanılan düz yanmaz akustik sünger klima üzerinde bulunan kanallar üzerine doğrudan uygulanarak ses sorununu tamamen ortadan kaldırır. Ses yalıtım levhaları arasında yer alan bu sünger akustik yalıtım anlamında her yerde kullanılabilmektedir. Yangın riskine karşı tamamen güvenli olan bu süngerlerin en büyük özellikleri kendinden sönmeleridir.

Ayrıca doğrudan üzerinde alev barındırmayan akustik süngerler aynı zamanda yağa karşı da korunumludur. Sünger yapısı içerisinde lif barındırmadığı için erozyon da görülmeyen bu süngerlerde kesme işlemi oldukça basittir. Aynı zamanda esnek yapısı nedeniyle kolaylıkla istenilen şekli alabilirler. Çok farklı özellikleri bir arada bulundurduğu için düz yanmaz akustik süngerlerin kullanım alanları oldukça geniştir.

En yaygın kullanımı ısıtma ile havalandırma tesisatlarında olmak üzere ses yalıtımı açısından demiryolları stüdyolarda da kullanıldığı bilinmektedir. Bunun dışında havacılık için dizayn edilmiş sinemalarda çeşitli ofis düzenlemeleri ile tarım makinelerinin içerisinde ve hatta kara yolları kapsamındaki üretim tesisatlarında bile kullanılırlar. Poliüretan yapısı ile optimum gözenekleri başka hiçbir süngerde bulunmayan bir özellik katar. Çeşitli türlerde satışa sunulan bu düz yanmaz akustik süngerlerin üzerinde yapışkanlı versiyonları olduğu gibi pvc bariyerli ya da kurşun bariyerli çeşitleri de bulunmaktadır.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 10mm
  • Genişlik : 100 cm
  • Uzunluk: 5 metre
  • Fiyat 5 m² Fiyatıdır
  • Malzeme Rulodur
  • En az 5 m² alınabilir.
SON GÜNCELLEME : 27.8.2018 11:10:15
BU ÜRÜNÜ 10184 KİŞİ İNCELEDİ


Yazar; Devran
Tarih : 18.1.2019
ID : 1668
YORUM :

Merhaba,Öncelikle dükan içine yapacağım 50 m2 tavan 38 m2 cam var. Ben sesin dışarı çıkmasını istemiyorum veya en aza inmesini istiyorum. Üstkatta daire var camları kapatabilirim. Tavana hangi malzeme, camlara hangi malzeme kullanabilirim. Kapıya kadar kapatıcam. Düz sünger yada piramit sünger iş görürüm. 

Yazar; KADİR
Tarih : 16.3.2018
ID : 1244
YORUM :

Bu ürün motor kaput altında kullanabilir miyiz.

BU ÜRÜN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 11926x