0216 573 66 13

Günümüzde şehir hayatında yaşayan birçok yüksek ses ve gürültüden dolayı yoğun strese maruz kalmaktadır. Ses yalıtım işlemi yapılmış ortamlarda yaşamak bu bakımdan oldukça önemlidir.  Caddelerden gürültüyle geçen arabalar, Fabrikalara yakın bölgelerdeki konutlar yüksek sesin ortaya çıkardığı huzursuzluk, gerginlik, yaşam kalitesinin düşmesi sorunlarıyla karşılaşırlar. Adepan ses yalıtımı ses yalıtımı konusunda etkili çözümler sunan bir markadır. Akustik ses yalıtım hizmetinde öncü bir kuruluş olan firma size işyerlerinde, evinizde ofisinizde kısacası her türlü yaşam alanınızda sizin yanınızda güveneceğiniz hizmetleri verir.

Konutlarınız karayollarının yoğun aktığı bir bölgede ise aile bireylerinizin ses konusunda sorunlar yaşaması kaçınılmazdır. Ses kirliliği kişilerde strese yol açarken bebeklerde ve yetişkinlerde uyku düzensizliklerine sebep olur.Ses yalıtım uygulamalarında kullanılan malzemelerden olan bariyerli ses yalıtım süngeri ve normal tipteki ses yalıtım süngeri yaşam alanlarında uygulanmaktadır. Fatih’te ses yalıtım hizmetlerini Adetasyapi kalite Güleryüz ve garantili hizmet esaslarına göre sunmaktadır. 

Binaların çoğu yapılırken ses yalıtım çözümleri düşünülerek yapılmamıştır. Yeni yapılan binalarda bile bulunduğu bölgedeki ses yoğunluğuna bağlı olarak sesten kaynaklanan sorunlar yaşanmaktadır. Evlerin dışarıya açılan kısımlarında yapılan PVC benzeri uygulamalar ses yalıtımında yeterli çözümler sunamadığı için akustik ses yalıtım çözümleri günümüzde daha çok ilgi görmektedir. Uygulama becerisiyle yapılan her işte olduğu gibi bu işte de uzmanlık önemlidir.

Adetasyapi yaptığı işlerde sorunsuz ve uzun yıllar kullanılabilecek çözümler sunar. Böylece çocuklarımız, ailemiz huzurlu bir yuvada yaşamış olurlar. İstanbul Fatih’te, firma tarafından yapılan hizmetlerle Günlük yaşamın ortaya çıkardığı yoğun stres ortamından sizi uzaklaştırarak rahat ve ferah bir mekânda yorgunluğu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Yapılan uygulamalar ses yalıtımı sağlamanın yanı sıra ısı yalıtımı da sağlamaktadır. Fatih ilçesinde uygulama yaptırmak için firmayla bağlantıya geçilerek randevu ve keşif hizmetleri alınabilmektedir. Diğer yandan Radyo ve TV kanallarında bulunan stüdyolarda ses yalıtımı amacıyla Adepan ses yalıtımı  ürünleri tercih edilerek buralarda uygulamalar yapılabilmektedir. Adetasyapi uzman ekiplerince yapılan uygulamalar sizi memnun eder. Yaşam alanlarınızı şehrin içinde olsanız da sakin bir kasabada imiş gibi huzurlu bir sessizlik içinde yaşamanıza olanak sağlar.

 

Blog Son 8 Makale