0216 573 66 13

Ses yalıtımı nedir? Ses yalıtımı dışarıdan, komşulardan, satıcılardan, esnaftan gelen ve akşama kadar başınızı ağrıtan sesleri önlemek amacıyla evinizde ki alanların malzemeler yardımıyla seslerin engellenme işlemidir. Ses yalıtımında hangi malzemeler kullanılır? Bariyerli yalıtım süngeri, Yumurta sünger, piramit sünger, akustik sünger, oto ses yalıtımı ürünleri, ses izolasyonu, ses yalıtımı paneller, yanmaz sünger vb. birçok ürün ile sağlanan ses yalıtımı evinizde konforlu bir biçimde uyumanızı ve başınızı ağrıtan seslerden uzaklaşmanızı sağlayacak. Adetaş Yapı bu malzemeler konusunda uygun ve kaliteli ürün zinciriyle sizlere hizmet veriyor. Gaziosmanpaşa de oluşan ses gürültüsüne karşı her türlü tedbir alınarak yapılacak olan ses yalıtımının sonunda ses yalıtımı sağlanacak ve sesin içeriye girmesi engellenecektir. 

İstanbul ses yalıtımı konusunda en önemli kenttir. Çünkü sürekli olarak oluşan ses yoğunluğu yüzünden insanlar aşırı derecede mağdur olmaktadır. Bu yüzden uygun fiyatlarla ses yalıtımı yaptırmak son derece mantıklıdır. Yerine göre insan sağlığına zararlı olan yoğun baş ağrısına yol açan sesler yüzünden rahatsız olabilirsiniz. Psikolojik açıdan da insanın ruhsal yapısına zarar veren seslere karşı önlem alınmalıdır. İşte tam da burada devreye Adetaş Yapı hizmetinize giriyor.  Gaziosmanpaşa de büyük bir hassasiyetle çalışan Adetaş Yapı ses kirliliğine karşı sizlere hizmet sunmakta.

Adepan Ses Yalıtımı Nedir?

Duvarlarınız da  Adetaş Yapının seçkin ürünü adepan Gaziosmanpaşa ses yalıtımı ile  sağlanıyor. Peki, nedir bu adepan? Yumuşak poliüretan esaslı köpük olan adepan evlerinizde kusursuz bir ses yalıtımını sağlamaktadır. Darbe seslerine karşı ise kauçuk köpüğü, polietilen vb. ürünler ile ses yalıtım süngerleri kullanılarak yalıtım sağlanacak ve sizlerin huzursuzluğu güven altına alınacak. Ses yalıtımı yapılırken işinde son derece uzman kişilere ve ekiplere başvurulmalıdır. Aksi takdir de en ufak bir hata bile ses yalıtımının eksik kalmasına yol açacaktır, bu eksiklik ses yalıtımının bozulmasına ve yapılan işler sonucunda bir mağduriyete yol açacaktır. Adetaş Yapı olarak işimizi vizyon olarak son derece önemseyerek yapmaktayız. Öncelikle evin tanınması sonrasında yapılacak çeşitli ölçümler sonrasında sizlere kaliteli ürün zincirimiz sayesinde en uygun ve en kaliteli ses yalıtımını yapacağız. Gaziosmanpaşa’nın sesinden kurtulmak için hemen Adetaş Yapı’ya ulaşabilirsiniz…

Blog Son 8 Makale