0216 573 66 13

Hakkari şehir hayatı, araba sesleri, yakınlarda devam eden inşaatın çıkardığı gürültü, hepsini unutacaksınız. Günümüzde gün boyu tahammül etmek zorunda kaldığımız şehir hayatında yaşamanın yarattığı gürültü ve sesten oluşan şikayetlerinizi çözmek için profesyonel çözümler üreten adepan ses yalıtımı yaşam alanlarınızı son teknoloji dokunuşlar ile huzurlu bir hale getirir.

Gelişen ses yalıtım teknolojilerinin sunduğu imkanları Hakkari `de tüketici ile buluşturan adepan ses yalıtımı, uygulandığı ev, ofis ve işyerlerinizi sessiz ve huzurlu yaşam alanlarına dönüştürecek. Farklı durumlar için uygun seçenekleri sunan adepan ses yalıtımı, akustik yumurta sünger, akustik piramit sünger, akustik düz sünger seçenekleri ile yaşam ve çalışma alanlarına en uygun çözümü üretir.

Bariyerli ses yalıtım sünger; Bileşenlerin de kullanılan malzemeler ile sesi 2 defada minimize ederek tam performans sergiler, Yanmaz poliüretan köpük altındaki PVC bariyerler sayesinde ses yutma özelliğine sahip etkili bir üründür ve bu ürünler sesin türü ile şiddetini baz alınarak PVC  poliüretan köpük ile çeşitli şekillerde uygulanır. Sesin yoğun olduğu motor ve jeneratör daireleri, tren, gemi, tır, traktör, otobüs, kompresör ve makine etrafına ses yalıtım yapımlarında dahi oldukça başarılı sonuçlar verir

Yumurta, piramit ve düz ses yalıtım süngeri ; Özellikle akustik ses yalıtım amacı ile tatbik edilen uygulamalarda  başarılı sonuçlar veren bu ürün ile profesyonel kariyerinize uygun bir çalışma sahası elde edeceksiniz. Akustik sesleri kıracak ve tam emecek açılarla tasarlanan süngerlerin oluklu uçları çeşitli ar-ge araştırmaları ile geliştirilip beklentinizin tümünü karşılayacak donanıma sahiptir.

Adetas yapı olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, garantili, hızlı, kalıcı çözümler sunmak bizim için bir gelenektir. Bu geleneğin ve adetas  yapı ile adepan ses yalıtımı uygulamalarının yarattığı profesyonel havayı tüm yaşam ve çalışma alanlarınızda hissedin.  Profesyonel ses yalıtım uygulamalarında bilgi, birikim ve kullanılan malzeme önem arz etmektedir, dünya standartlarında kaliteli  malzeme ve tüm bilgi birikimimiz ile Hakkari de hizmetinizdeyiz.

 

 

Blog Son 8 Makale