0216 573 66 13

Havuz Suyu Test Kiti

Havuz Suyu Test Kiti

%50 İndirim
510,00 TL 255.00 TL + KDV
  • Stok Kodu 619
  • Stokta 20 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 10507 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
 

Sıvı Havuz Test Kiti

 
Kullanışı oldukça basit havuzlardaki klor ve ph oranını ölçmek için kullanılan havuz test kitidir.
 
Kullanımı


Adetaş Yapı Market; gizlemeye ihtiyaç duymadan tüm işlerini ulu orta yapmakta ve müşterilerinin aklında hiçbir soru işareti bırakmamaktadır. Kalite standartlarına uygun olarak belirlediği işlerde göstermiş olduğu yüksek performans ortadadır ve müşterilerin rağbeti sonucunda bu durum alanen gösterilmiş olur.

Havuz Suyu Test Kiti Nedir

Bu firma; iş geciktirmesi yapmadan üstlendiği sorumlulukları vaat ettiği gün dahilinde teslim etmektedir, havuz suyu test kiti konusunda araştırma yapan ve sürekli olarak suyun sağlık açısından uygun olup olmadığını ölçmeye çalışan insanlar bunu başarmak için bu ürünü yoğun olarak kullanmaktadır. 

Adetaş Yapı Market’te üretmekte olduğu havuz suyu test kitinin tanıtımını yaparken bu ürün hakkında detaylı bir bilgi vermiş ve insanlar açısından ne denli önemli olduğu üzerinde durmuştur. Kullandığı malzeme türü açısından da çok geniş bir yelpazeye sahip bir işletme olan bu firma standartların üstünde bir çalışma performansı içerisine girmiştir. Modern üretimli malzemelerden tutulup, klasik malzemelere kadar varan araçlar ile havuz suyunun test etme işlemini dakikalar içerisinde yerine getirir. Bu çalışmalar da çoğunlukla daha önceden araştırılmış, denenmiş ve alanında uzman kişiler tarafından çok titiz bir şekilde ortaya konmuştur.

 

811 / 17.4.2017

Güzel bir ürün

Yönetici Cevabı

Teşekkürler

Benzer Ürünler