0216 573 66 13

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de sürekli ve hızlı şekilde devam eden kentleşme sonucunda bulunduğunuz ortamda sizi rahatsız eden gürültü ve yüksek sesle karşılaşıyorsunuz. Yüksek sesin insanı fiziksel ve ruhsal olarak rahatsız ettiği ve olumsuz etkilediği uzun yıllardır kanıtlanmış bilimsel bir gerçektir. Bu rahatsızlık verici olgudan kurtulmak için en mantıklı ve gerekli yöntem ses yalıtım uygulamalarıdır.

Yaşadığınız, çalıştığınız ve eğlendiğiniz mekanlardan ses konusunda en verimli şekilde faydalanmanız için sizlere birçok konuda ses yalıtım hizmeti sunmaktayız. Ev ve ofislerinize adepan ses yalıtımı uygulaması ile birlikte sizleri gürültüden sessizliğe taşıyoruz ve verimli dinlenme ve çalışma ortamları sunuyoruz. Adepan ses yalıtımı ile evinizde rahatça sessiz ortamınızda dinlenebilir ve ofislerinizde maksimum verim ve odaklanma ile çalışabilirsiniz.

Her işte ve uygulamada olduğu gibi ses yalıtım konusunda da uygulanan işçilik kadar malzeme kalitesi de işin sonucu kadar önemlidir. Bu konuda birinci sınıf bariyerli ses yalıtım süngeri kullanarak, iş sonucunda maksimum verim ve kalite sağlıyoruz. Bariyerli ses yalıtım sünger uygulaması uzun ömrüyle sizi çok uzun süreler ilk yapıldığı kalitede yüksek seslerden koruyacaktır. Adetaş Yapı olarak se yalıtım hususunda bariyerli ses yalıtım süngeri kullanımında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Ülkemizdeki birçok hizmet noktamız gibi Iğdır şehrimizde de bütün ses yalıtım hizmetlerimizi aktif ve en üst kalitede uygulamaktayız.

Yaşam ve çalışma ortamlarımıza ek olarak akustik değerlerin önemli olduğu müzik icra edilen veya dinlenilen mekanların da akustik Iğdır ses yalıtım hizmetini şirketimiz bünyesindeki uzman çalışanlarımız ve birinci sınıf kalitedeki malzemelerimiz ile sizlere Iğdır’da da bütün noktalarda hizmet vermekteyiz. Yaptığımız akustik testler ve akustik ses yalıtımı ile uygulama sonrasında başlangıç ve sonrasındaki farka bakıp şaşıracağınıza garanti veriyoruz.

İşlerimizin büyük bir kısmında kullandığımız ses yalıtım süngeri kalitesi bizim için işimizin en önemli noktalarından biri olup, kullandığımız ses yalıtım süngeri dünya standartlarında olup, her türlü ses yalıtım uygulamasına da mükemmel bir malzeme olmaya halen devam etmektedir. Profesyonel işçiliğimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Blog Son 8 Makale