0216 573 66 13

Özellikle ses stüdyosu, müzik odası ve kayıt odası gibi alanlar içerisinde kullanılmakta olan ses yalıtımı ve akustik uygulamalar, birçok farklı sektörde de yapılan işin gereği oluşabilecek ses ve gürültü desibelini insan sağlığı açısından en aza indirgeyecek şekilde düzenlenmesi konusunda da büyük bir yarar sağlamaktadır. En basit anlamı ile bakıldığı zaman ses yalıtımı ve akustik uygulamalar, ilgili mekan içerisindeki sesin diğer alanlara yayılmasını engelleyen ve sesin akustik kalitesinin bozulmadan kalmasını sağlayan ses yalıtım süngeri ve bariyerli yutum alanları ile sağlanmaktadır. Kendi sektörü içerisinde yer aldığı günden bu yana Türkiye'nin birçok noktasından en kaliteli yalıtım ve akustik işlemleri uygulamakta olan firmamız; İstanbul içerisindeki tüm alanlarda, konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile birlikte ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ses yalıtım uygulamasını profesyonel iş ahlakı ile sizlere ulaştırmaktadır.

Firmamız garantisi ile sizlere sunulmakta olan Adepan ses yalıtım uygulaması, sesin istediğiniz alan içerisinde kalmasını için gereken tüm çözüm garantisini sağlamaktadır. Ses yalıtım işlemleri esnasında kullanılan her türlü ses tutum ekipmanları ve bariyerli ses yalıtım sünger ürünleri, birinci kalitede malzemeden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım için son derece uygundur. Firmamıza yapacağınız her türlü ses yalıtım ve akustik ses uygulamaları talepleriniz konusunda deneyimli ve hızlı ekibimiz tarafından değerlendirilecek ve belirtmiş olduğunuz alan üzerinde gerekli çalışma ve tespitlerin yapılabilmesi adına uzman kadromuzun çalışanları adresinize gönderilecektir.

Ses yalıtımı ve akustik uygulamalarda kullanılan sünger ve yalıtım ekipmanları, koku yapmayan ve yanmaz malzemeden üretilmeleri sebebiyle hijyenik şartların devam edebilmesi ve güvenilirlik konularında da benzersiz bir ürün performansını garanti etmektedir. İsterseniz eviniz içerisindeki alanlarda isterseniz çalışma alanlarınızda kullanabileceğiniz ses yalıtım sistemleri, insan sağlığı için oldukça önemli olan desibel sınırının aynı oranda sağlanabilmesi açısından da büyük bir önem teşkil etmektedir. Sizler de gerek yaşam alanlarınız gerekse de dış alanlar ve stüdyo gibi kapalı alanlar içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü akustik ses yalıtım uygulaması için firmamız ile irtibata geçebilir, Türkiye dahilinde olduğu gibi İstanbul içerisinde de birçok farklı noktaya ulaşan servis ağımız sayesinde benzersiz müşteri hizmetimizi ve memnuniyet garantili servis çalışmalarımızı deneyimleyebilirsiniz.

Blog Son 8 Makale