0216 573 66 13

Türkiye’nin 18. Kalabalık şehri olan Kahramanmaraş, Doğu Akdeniz bölgesinin en önemli şehirlerinden biridir. 1 milyonu aşkın nüfusu ile büyük şehir statüsünde olan Kahramanmaraş, sınırları içerisinde çok fazla hizmeti vatandaşlarına sunmaktadır. Büyük alışveriş mağazalarından, organize sanayisini ve kültürel etkinliklerine kadar çok fazla alanda hizmet verilen Kahramanmaraş’ta bununla beraber çok fazla mevcut bina ve yeni inşaatlar mevcuttur. Bu inşaatlar için gerekli olan ısı ve ses yalıtım malzemelerinin de en kalitelileri yetkili acente olan Adetaş Yapı tarafından sağlanmaktadır. 

Sürekli artan ve devam eden şehir yapılanmaları kapsamında pek çok bina yeniden onarılmakta veya yeni yeni binalar yapılmaktadır. Büyükşehir olan Kahramanmaraş’ta da inşaat işlerinin en kaliteli ve konforlu yaşamın sağlanması için hizmet veren Adetaş Yapı, sağladığı Adepan ses yalıtımı malzemeleriyle, inşaatların yaşam konforunu ve kalitesini artırmaktadır. İnşaat malzemelerinde dünya devleriyle çalışan Adetaş Yapı, Kahramanmaraş’ta da hizmet vererek büyük katkı sağlamaktadır. Yaşam için en konforlu ortamların oluşmasında, bina ömür ve dayanıklılığının artırılmasında kaliteli ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Konforu artırmak için kullanılan akustik ses yalıtım sistemleri ve malzemeleriyle Kahramanmaraş’ta en popüler firma olan Adetaş Yapı ile bütün inşaat malzemelerinin en kalitelisine sahip olabilirsiniz. Yalıtım malzemelerinden, beton ve harç malzemelerine, zemin malzemelerinden havuz kimyasallarına kadar gerekli olabilecek pek çok malzemelere ulaşımı kolaylaştıran Adetaş Yapı, tüm inşaat işleriniz için güvenebileceğiniz ilk adrestir. Ev içerisine giren aşırı gürültü ortamlarından kurtulmak için gerekli olan ses yalıtımları, düğün salonlarında, müzik stüdyolarında, gürültülü makinaların olduğu ortamlarda ve hatta araçlarda bile sıkça kullanılmaktadır. Ses yalıtım süngeri ile bu tarz sorunlardan kurtulmak mümkündür. Adetaş Yapı’nın sizin için bünyesinde bulundurduğu bariyerli ses yalıtım sünger ve tüm malzemeler hayatınızı oldukça kolaylaştıracak. Aynı zamanda yaşam konforunuzu da artıracak olan Adetaş Yapı ile işlerinizi güvenle halledebilirsiniz.

2005 yılından beri Türkiye’de hizmet veren Adetaş Yapı, bu zamandan beri inşaat sektöründe çalışarak adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bu alanda kaliteli hizmetiyle ve ürünleriyle, yaşam konforu başta olmak üzere, bina ömür ve dayanıklılığını da artırmayı amaçlayan Adetaş Yapı, Kahramanmaraş için de aynı amaçları taşımaktadır. Kahramanmaraş’taki inşaatlarda da sıklıkla kullanılan Adetaş Yapı malzemelerini güvenle kullanabilirsiniz. 

Blog Son 8 Makale