0216 573 66 13

Adetas yapı olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, garantili, hızlı, kalıcı çözümler sunmak bizim için bir gelenektir. Bu geleneğin ve adetas  yapı ile adepan ses yalıtımı uygulamalarının yarattığı profesyonel havayı tüm yaşam ve çalışma alanlarınızda hissedin.

Farklı ihtiyaçlar için farklı seçenekleri sunan adepan ses yalıtımı,  yumurta sünger, akustik piramit sünger, akustik düz sünger seçenekleri ile yaşam ve çalışma alanlarına en uygun çözümü üretir. Gelişen teknolojilerinin sunduğu imkanları Niğde  tüketicileri ile buluşturan adepan ses yalıtımı, uygulandığı ev, ofis ve işyerlerinizi sessiz ve huzurlu yaşam alanlarına dönüştürecek.

Şehir içerisinde yaşayan insanların günümüzde gün boyu tahammül etmek zorunda kaldığı şehir hayatında yaşamanın yarattığı gürültü ve sesten oluşan şikayetlerinizi çözmek için profesyonel çözümler üreten adepan ses yalıtımı yaşam alanlarınızı da son teknoloji dokunuşlar ile huzurlu bir hale getirir. Şehir hayatı, araba sesleri ve yakınlarda devam eden inşaatın çıkardığı gürültü, hepsini unutacaksınız.

Bariyerli ses yalıtım sünger; Bileşenlerin de kullanılan malzemeler ile sesi 2 defada minimize ederek tam performans sergiler, Yanmaz poliüretan köpük altındaki PVC bariyerler sayesinde ses yutma özelliğine sahip etkili bir üründür ve bu ürünler sesin türü ile şiddetini baz alınarak PVC  poliüretan köpük ile çeşitli şekillerde uygulanır. Sesin yoğun olduğu motor ve jeneratör daireleri, tren, gemi, tır, traktör, otobüs, kompresör ve makine etrafına ses yalıtım yapımlarında dahi oldukça başarılı sonuçlar verir.

Adepan yumurta , piramit ve düz ses yalıtım süngeri ;Özellikle akustik ses yalıtım amacı ile tatbik edilen uygulamalarda  başarılı sonuçlar veren bu ürün ile profesyonel kariyerinize uygun bir çalışma sahası elde edeceksiniz. Akustik sesleri kıracak ve tam emecek açılarla tasarlanan süngerlerin oluklu uçları çeşitli ar-ge araştırmaları ile geliştirilip beklentinizin tümünü karşılayacak donanıma sahiptir.

Adetas yapı ile adepan ses yalıtımı sesleri yönetmek istediğiniz ve ihtiyaç duyulan her alanda en güçlü iş ortağınız olacak. Beklentilerinizi en yüksek düzeyde karşılayacak ekipman ve son teknoloji bileşenlerden oluşan ses yalıtım malzemeleri ile profesyonel  ve kalıcı çözümler sunarız. Profesyonel ses yalıtım uygulamalarında bilgi, birikim ve kullanılan malzeme önem arz etmektedir, Dünya standartlarında kaliteli  malzeme ve tüm bilgi birikimimiz ile Niğde`de hizmetinizdeyiz.

Blog Son 8 Makale