0216 573 66 13

oto ses yalıtımı

Oto Ses Yalıtım Malzemeleri

Bilinmektedir ki oto ses yalıtım çok önemlidir. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte otomobillerin yakıt teknolojisinden rahat bir şekilde yararlanabilmesi adına ince sac kullanılmaktadır. Ayrıca daha az ses emici malzemelerin kullanılması da önemli bir durumdur.

Oto Ses Yalıtım Uygulaması

Ses yalıtım malzemesi özellikle yolculuk sırasında araç kabinin de ortaya çıkacak olan gürültülerin de kesilmesini sağlayacaktır. Böylelikle modelin marka değeri ve aracın kullanımı daha sağlıklı olacaktır. Bu tür araçlar için diğer önemli olan bir durumda gürültüyü ne oranda azalttığıdır. Bu malzeme yapılarının tercih edilmesinde özellikle yüzde 65 lere varan ses gürültüsünü azaltması önemli bir detaydır. Bu detay ile birlikte bu şekilde aracın kaplanması taşlı yollarda ve çakılların olduğu yerlerde hızlı araç kullanımında olası bir taş kum veya çakılın gelmesi durumunda özellikle darbelere karşı da önemli bir koruma görevi göstermektedir. Bununla birlikte bagajın yan panelleri de içerden uygulanan ses emici plakalar ile birlikte yol ve tekerleklerin kapanması ile birlikte gürültüyü çekecek şekilde uygulanmaktadır. Bu malzeme de genel olarak yıllık garantisi verilir ve ufak miktarlarda yeniden yaptırılabilir. Fazla pahalı olmadığından ötürü sürekli değiştirilip yaptırılması amacı ile ele alınabilir.

ses yalıtımı

Araçların aerodinamik yapısı için bu türden malzemelerin kullanılması ve desteklenmesi de önemli bir özelliktir. Yolda sürekli görülen ağır ses ve ve araca verilecek ufak arızalara karşı bu modellerin kullanılması çok önemlidir.

ŞAFAK BUĞRA
2397 / 27.09.2020

Merhabalar, aracım kapalı kasa Doblo. Aracın kapı içlerine, ön taban paspası altına, arka davlumbaz sac üstlerine ve motor kaputuna yalıtım yapmak istiyorum. Hangi ürünlerden ne kadar kullanmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yönetici Cevabı

Merhaba;

Aracınızın kapı içleri için bitüself + kauçuk köpüğü kullanmanız gerekir.Zemine ise yine aynı şekilde bitüself +kauçuk köpüğü kullanabilirsiniz.Motor kaputuna ise kendi orjinal keçesi altına oto ses yalıtımı 10 malzemesini kullanabilirsiniz.

Mehmet Yel
1962 / 19.9.2019

Merhaba, Dacia Duster için ses yalıtımı için kapılar tavan ve taban için hangi malzemeden nereye ne kadar almam lazım.

Yönetici Cevabı

Merhaba,Aracınız için öncelikle davlunbazlar için Adeself,zemin için ve kapılar için önce Bitüself ardından oto ses yalıtımı 10 yada Kauçukköpüğü uygulayabilirsiniz.Tavan için ise oto ses yalıtımı 11 uygundur.

 

Oğuz kılıç
1945 / 26.8.2019

Hayırlı günler Sivas’ta yaşıyorum 2007 jetta aracımın kaput, kapı yüzleri, bagaj, pantizot, davlumbazlarına  yalıtım yapmak istiyorum.Hangi ürünlerden ne kadar almam gerekir.Şimdiden teşekkürler.

Yönetici Cevabı

Merhaba,aracınız için uygulamanız gereken malzemeler Bitüself üzerine Kauçukköpüğü yada Firex sünger. Davlunbazlar için Folyolu Adeself kullanabilirsiniz.Tavan için ise oto ses yalıtımı 11 malzemesi kullanabilirsiniz.

FATİH GÜNDOĞDU
1931 / 12.8.2019

ARACIM HONDA CİVİC 2017 FC5,DAVLUMBAZ,KAPI İÇLERİ,ARKA PANDİZOT VE BAGAJ YAPILACAK,NELERİ ALMAM LAZIM SİZDEN 

Yönetici Cevabı

Merhaba,

Zemin için ; Bitüself 20*10 ebatlarında 2 adet,

üzerine ; 1 cm firex sünger veya 6 mm kauçuk köpüğü,

Kapılar İçin ; Oto ses yalıtımı 10 yeterlidir.

sitemizden bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

serkan erdemir
1928 / 7.8.2019

Merhaba, pekçok kişi saçma buluyor ama ben 2012 passat 1.4 tsi aracıma ses yalıtımı yapmak istiyorum. En azından davlumbazlara. Hangi ürünleri önerirsiniz. Çok teşekkür ederim. Hayırlı işler.

Yönetici Cevabı

Merhaba,

Zemin için ; Bitüself 20*10 ebatlarında 2 adet,

üzerine ; 1 cm firex sünger veya 6 mm kauçuk köpüğü,

Kapılar İçin ; Oto ses yalıtımı 10 yeterlidir.

sitemizden bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ali can
1921 / 31.7.2019

Merhaba, aracım fiat punto. Kaputtakki yıpranmış olan keçeyi çıkartıp faklı bir şey kullanmak istiyorum. Aynı zaman da ön ve arka damlumbazlar için sağlamlaştırıcı ürün arıyorum malümünüz en ufak bir şey de çatlıyor ya da kırılıyor. Öneriniz ve önerdiğiniz ürün varmıdır. teşekkürler. 

Yönetici Cevabı

Merhaba, aracınız için davlunbazlar için folyolu adeself kullanabilirsiniz.Kaput altı ses yalıtımı için ise kendi keçesinin altına uygulayacak malzemeler mevcuttur.Daha çok bilgi için firmamızla iletişime geçin lütfen.

Yusuf İsmail Metin
1914 / 25.7.2019

Selamun aleyküm... 

Aracım 1994 model TOFAŞ Şahin içeriye çok fazla motor sesi geliyor bunun için hangi yalıtım malzemesini kullanmalıyım.

Yönetici Cevabı

Aleykümselam;

Zemin için;

Bitüself üzerine kauçuk köpüğü veya firex sünger uygulama yapmanız yeterlidir.

mehmet potuk
1910 / 19.7.2019

aracım megane 1 zeminden rüzgar ve yağmur sesi alıyorum öneriniz

 

Yönetici Cevabı

Merhaba,

 

Zemin için;

Bitüself üzerine kauçuk köpüğü veya firex sünger uygulama yapmanız yeterlidir.

Halil Metin
1904 / 9.7.2019

Iyi aksamlar. Aracim 1994 sahin icerisine cok fazla motor sesi geliyor hangi urunu onerirsiniz?

Yönetici Cevabı

 Merhaba

Motor sesi için ürünümüz yoktur.

BURAK
1902 / 9.7.2019

merhaba peugeot 301 araç için komple izalasyon yapmak istiyorum sizin burdan yazıcagınız cevaba göre malzeme siparişi vericem nerelere ne önerirsiniz ?

Yönetici Cevabı

Merhaba,

Zemin için Bitüself üerine 1 cm firex sunger;

 

kapılar için oto ses yatlımı 10 kullanmanız eterlidir.

Bora Çabuk
1893 / 20.6.2019

Merhaba,

2019 model Honda Civic aracımda bozuk asfaltta yol sesi gelmektedir. Bunu önlemek için nasıl bir uygulama ve ürün tavsiye edersiniz? 

Teşekkürler,

Yönetici Cevabı

BİTÜSELF 20 CM VEYA 60 CM

1ÜZERİNE 1 CM FİREX VEYA

OTO SES YALITIMI 10 

MALZEME KULLANMANIZ UYGUNDUR

Ahmet Kurt
1701 / 2.2.2019

Merhaba,Sayın yetkili, 1991 model nissan sunny aracıma ses yalıtımı yaptırmak istiyorum. Özellikle motor sesi çok fazla geliyor. Ne tavsiye edersiniz? 

Yönetici Cevabı

Merhaba, Aracınınız için motor sesini kesmek için önerdiğimiz ses yalıtım malzemeleri şunlardır.Kaput Altı Ses Yalıtımı bu üründen bir adet almanız gerekir.Bitüself 20 cm - Oto Ses Yalıtımı aracınızın ön torpito altından tutun da arka bagaja kadar ilk uygulamada bu üründen uygulamanız gerekir.Oto Ses Yalıtımı 2 bitüselfin üzerine ise zeminde bu malzemeden uygulamanızı tavsiye ediyoruz.Oto Ses Yalıtımı 10 - ( Yanmaz )kapılara ise bitüself yaptıktan sonra bu malzemeden önermekteyiz.

TUNCAY CERRAH
1699 / 2.2.2019

Merhaba,2006 model j 9 premier aracım var içeriye gelen motor sesini ciddi anlamda düşürmek için ne yapmalıyım  atölyenize getirsem yardımcı olurmusunuz.

 

Yönetici Cevabı

Merhaba,bu malzemelerin firma olarak üretimini ve satışını yapmaktayız,firma olarak uygulamamız yoktur.Ses yalıtımı için yardımcı olabilecegimiz konu ise kaput altına Kaput Altı Ses Yalıtımı bu linkteki ürünü kullanabir ve ses yalıtımını sağlayabilirsiniz.Daha çok ses yalıtımı yapmak için ise aracınızın torpido alt kısımından başlayarak bagaj kısmına kadar ses yalıtımı yapabilirsiniz.

oğuz işlek
1691 / 27.1.2019

Merhaba,Honda civic fb 7 aracıma kapı iclerıne ve bagaja ses yalıtımı yapmak istiyorum hangi ürünü tavsiye edersiniz ve ne kadar almam gerekli?

Yönetici Cevabı

Merhaba, Efendim bagaj için ses yalıtımında Bitüself 20 cm - Oto Ses Yalıtımı ilk uygulama olarak kullanmanız önermekteyiz, Ardından yine bagaj için bitüself üzerine Oto Ses Yalıtımı 10 - ( Yanmaz ) malzemesini kullanmanızı önermekteyiz. kapılar için ise yine aynı uygulama gerekeçektir.

FATİH SALTAN
1676 / 22.1.2019

İyi çalışmalar, bir sorum olacak.Opel astra için bagajı içlerini kaplamak istiyorum.Hangi ürünü almam gerekiyor.Teşekkür ederim. 

 

Yönetici Cevabı

Merhaba,teşekkürler.aracınızın bagaj içi için bitüself üzerine oto ses yalıtımı10 malzemesi önerimizdir.

ahmet beykoz
1671 / 18.1.2019

Merhaba, Transporter alt zeminden ses cok geliyor. Tavandan yazin sicak kisinda soguk oluyor. nasil birsey yapilabilir. Tavana yalitim malzemesini olarak yapildiginda sicaklarda akma yaparmi.

Yönetici Cevabı

Merhaba,Transporter aracınız için öncelikle tavan uygulaması için kendinden yapışkanlı Oto Ses Yalıtımı 10 malzemesini kullanmanızı önermekteyiz. Oto Ses Yalıtımı !0 malzemesi ses ve ısı yalıtımı olarak kullanabilirsiniz. Zeminler için ise Simself yada Bitüself kullanabilirsiniz Sİmself üzeri yada Bitüself üzerine Oto Ses Yalıtımı 2 malzemesini kullanabilirsiniz 

 

 

Tolga İnan
1645 / 5.1.2019

Merhaba, 2013 model Dacia Duster sahibiyim, araç içi çok ses alıyor! Ne almalıyım ve buradan sipariş edersem kendim uygulayabilir miyim?

Yönetici Cevabı

Merhaba, genel olarak araç ses yalıtımını, kişi kendisi yapıyor. Ses yalıtımını kendiniz özen göstererek yaptığınız taktirde daha çok verim alacağınız kanaatindeyim,Buna istinaden genel bazda araç içi uygulamada  kapı,zemin,bagaj ve ön göğüs altı Bitüself ile izole edilir.Bitüself üstüne ise sitemizde bulunan ürünlerden seçim yapabilirsiniz ya da müşteri temsilcisini arayarak bilgi alabilirsiniz.

senol cakir
1624 / 22.12.2018

Aracım 2011 model hyundai ix35, yoldan ötürü tabandan ve tekerlerden gelen uğultuyu minimum değerlere düşürmek için araç dışına ve içine hangi malzemeleri kullanmalıyım. Araç dizel olduğundan Motordan gelen sesi nasıl ne şekilde azaltabilirim.

Yönetici Cevabı

Merhaba,

Tekerleklerden gelen uğultuyu kesmeniz için Adeself öneriyoruz.Motor sesini düşürmek için ise ön gögüsten tutun arka bagaj kısmına kadar Bitüself ve Diyer yardımcı malzemeler ile Ses yalıtımı yapabilirsiniz.

etem yener
1613 / 10.12.2018

Merhaba,Land rover defender marka aracım var içeriye çok fazla motor sesi alıyor. Gaziantep;teyim hangi malzemeyi ne şekilde uygulamalıyız.

Yönetici Cevabı

Merhaba, konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz hizmet vermekte 0542 200 40 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Fikret
1605 / 3.12.2018

Merhaba,Nissan Micra bagaj bölgesi için Oto ses yalıtım ürünlerinizi Eskişehir'de temin edebileceğimiz bir yerel ortağınız var mı? Teşekkürler.

Yönetici Cevabı

Merhaba, Sitemiz üzerinden satın alarak ücretsiz kargo  olarak tarafınızza kargo hizmetimiz ile teslim edilmektedir.

Caner Açıksöz
1602 / 3.12.2018

Merhabalar, aracım 2006 honda civic kapılara yalıtım yaptırmak istiyorum ayrıca tekerlerklerden gelen sesi kesmek için de ne gibi bir ürün kullanabiliriz teşekkür ederim ?

Yönetici Cevabı

Merhaba,

Aracınız için folyolu Adeself satın alabilirsiniz.

Erdinç çelik
1569 / 13.11.2018

Merhaba,

2007 corolla aracimin özellikle davlumbazina yalitim olarak ne onerirsiniz kapi ici ve bagaja da yapacagim.

 

Yönetici Cevabı

Merhaba,

Aracınız için davlunmazlarına folyolu adeself kullanabilirsiniz,

Taban ve bagaj kısmına ise Bitüself üzerine Oto Ses Yalıtımı 2 malzemesini kullanabilirsiniz.

bayram ali kayan
1563 / 9.11.2018

 Merhaba, 2007 megan2 dizel motor kısmına, kaputa ve tabana hangi malzemeleri kullanabilirim?

Yönetici Cevabı

 Merhaba, zemin için bitüself üzerine oto ses yalıtımı10, motor ve kaput kısmına basotect sünger kullanabilirsiniz.

EMİN DEMİR
1497 / 9.9.2018

Merhaba,  aracım dacia solenza 2005 model.Ses yalıtımı yok denecek kadar az. Kaput, kapı içleri, taban ve bagaj için hangi ürünü önerirsiniz ve ne kadar almam gerekiyor ?Teşekkürler...

Yönetici Cevabı

Merhaba, zemin, kapı içleri ve bagaj için bitüself uygulayabilirsiniz.Kaput için ise basotect malzeme öneririz.Bitüself uyguladığınız yerlerin üzerine oto ses yalıtımı10 uygun olur.

MERT YILMAZ
1478 / 23.8.2018

Merhaba, aracım citroen c2 tek kapı araç. Motor kaputu, bagaj kapağı(nispeten küçük diğer araçlara göre), aracın tabanı ,direkleri, davlumbazlar ve kapılar için hangi malzemeyi almamı tavsiye edersiniz. Son olarak aracın tavanına yalıtım uygulamanın faydası olursa  tavanı sökmeye gerek yok mu? Teşekkürler..

Yönetici Cevabı

Merhaba, aracınızın bagaj kapağı, zemini, ve kapı içleri için bitüself ses yalıtımı malzemesini kullanabilirsiniz.Aracın direklerine, davlumbazlarına adeself uygulaması yapılabilir.  Kaput kısmınada basotect malzeme önerimizdir.Yalıtım malzemelerinin uygulanması halinde aracıza faydalı olacaktır.

yiğit
1472 / 14.8.2018

İyi günler, golf6 2010 model aracıma kapı içleri  ve bagaj kapağı yalıtımı yapıcam ses sistemi ve tokluk için ne önerirsiniz ?

Yönetici Cevabı

İyi günler, aracınız kapı içleri ve bagaj kapağı için bitüself  ses yalıtım malzemesini kullanmanızı öneririz. 

Muhammet Eren
1451 / 26.7.2018

Merhaba, 2016 Kia Rio dizel aracımda yol lastik sesi ve rüzgar sesi alıyorum. Daha sessiz sürüş için hangi ürünlerinizi kullanmalıyım. Ayrıca İstanbul veya Tekirdağ da ürünlerinizin araca uygulamasını yaptırabileceğimiz yerler varmıdır? Teşekkürler.

Yönetici Cevabı

Merhaba, aracınızın yol lastik sesi ve rüzgar sesini engellemek için öncelikle davlumbazların adeself ile izole edilmesi gerekir.Sonrasında zemine bitüself malzemesi uygulanır.Yine zeminde bitüself üzerine oto ses yalıtımı2 uygulanabilir.Kapılar için ise bitüself üzerine oto ses yalıtımı10 malzemesinin uygulanmasını önerebiliriz.Size  uygulama sonucunda keyifli bir sürüş dileriz.

AHMET KEMAL BACAK
1254 / 20.3.2018

merhaba 2001 model bmw x5 marka aracımın bagaj ön direksiyon torpido altyları ve kapılara yalıtım yapmayı düşünüyorum ne kadar uzunlukta ve hangi malzemeleri almam gerekiyor lütfen bana bilgi verebilirmsiniz. sizden sipariş vereceğim.

Yönetici Cevabı

Merhaba bitüself üzerine oto ses yalıtımı 10 malzemesinden satın alabilirsiniz. 

ALİ AĞIR
1249 / 17.3.2018

Merhaba.2012 Fıat Bravo aracımın ön kaput ve arka bagajına ses izolasyonu yapmak istiyorum hangi malzeme uygun olur ve ne kadar almak lazım.Teşekkür eder İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

Yönetici Cevabı

Merhaba arka bagj için kullanacağınız malzeme bitüself ve oto ses yalıtımı 10 kullanabilirsin ön kaput için önerim yok.

SÜLEYMAN BAŞER
1246 / 16.3.2018

Merhabalar aracım 2005 corolla sedan aracımda bagaj ve kapılara yalıtım düşünüyorum ne kadarı yeterli olacaktır bu ürünün ?iyi çalışmalar

Yönetici Cevabı

Merhaba Bitüsel + filex kullanabilirsiniz.

Mustafa cn
1243 / 15.3.2018

Mitsubishi colt 2008 aracımın içeri gelen uğultu rüzgar motor sesi için ne önerirsiniz teşekkürler

Yönetici Cevabı

Bitüself ve filex sünger kullanabilirsiniz.

Ahmet erbas
1234 / 14.3.2018

2005 forester ime komple ses yalıtımı yapacağım. Aslında pit naylonun aliminyumlusundan 1 top temin etmistim ama sizi görünce fikriniz ve maliyeti öğrenmek isterim.birde siteniz mükemmel. Tesekkurler

Yönetici Cevabı

WhatsApp Hattı : 0542 200 40 40 iletişim geçebilirsin ilginiz için ben teşekkür ederim.

Hüseyin Bayrak
1231 / 12.3.2018

Aracımın bağacına komple yapışkanlı Alaminyum fulyo kaplı 9 mm kaucuk malzeme kullansam olurmu

Yönetici Cevabı

Merhaba 

Gayet iyi verim alırsınız.

Hüseyin Yurdabayrak
1230 / 12.3.2018

Aracım 2001 1.6 i.es Honda civic sedan aracıma bitüself mi yoksa başka bir markamı önerirsiniz.Birde aracımın 4 kapısı ve bağacın komplesine ne kadar yani kaç M3 malzeme gider .yazarsanız sevinirim.hayırlı işler

Yönetici Cevabı

Merhaba.Aracınız için 3 adet 20cm bitüself 6m2 yani üstüne ise kauçuk köpüğü yeterli olacaktır.

Yunus
1228 / 11.3.2018

Selamün aleyküm ustam Citroen c.elysee 2013 model aracima bagaj ve kapılara ses yalıtımı yaptırmak istiyorum içeri gelen rüzgar sesi motor sesi vede oto tesisatı yaptiricm hangi ses yalıtım malzemesi alicagima karar veremedim envayi çeşit var kararsız kaldım yardımcınız için şimdiden tşk ederim

Yönetici Cevabı

Aleykümselam bitüself ve üzerine hangi malzeme sizce uygun geliyor ise siparişinizi verebilirsiniz.

kadir mert başaran
1219 / 7.3.2018

İyi akşamlar şahin aracım için taban ve kapı içlerine yalıtım düşünüyorum tavsiyeniz nedir dış tarafından da pütür atacağım tabana

Yönetici Cevabı

İyi akşamlar aracın için bitüself ve kauçuk köpüğü kullanabilirsin.

Furkan YILDIZ
1218 / 7.3.2018

İyi günler kolay gelsin 

aracaımın yalıtımı için ne malzeme kullanabilirim

kapı içler kaput altına bagaj içi ve çamurluk içlerine kullanacam 

buralara sadece bitüself yeterli mi yoksa onunla birlikte başka birşey daha kullanmam gerekir mi??

Yönetici Cevabı

İyi günler aracınız hangi model ve ne marka 

selman topuz
1209 / 1.3.2018

Merhaba hayirli işler aracım fort connect aracın gohus arkası kapı içleri için ses yalıtımı yapıcam bi öneriniz varmi bide kapıda ödeme yapabilirmisiniz

 

Yönetici Cevabı

Merhaba 

Bitüself+kaucukköpüğü kullanabilirsin

Ertan ÖZTÜRK
1204 / 27.2.2018

Baba yadiğarı olan 1994 Model Renault spring marka aracı anılarımızı yadetmek için kullanmaktayız, ama aşırı yol sesi almakta, daha doğrusu modeli yüksek olan kendi araçlarımızdan inip bu araca bindiğimizde ses rahatsız etmekte.

Önceki yorumlara verdiğiniz cevaplara dayanarak anladığım kadarı ile Taban ve tekerlek üzerlerine Öncelikle "BİTÜSELF" üzerine de "KAUÇUK KÖPÜĞÜ" uygulamamızı öneriyorsunuz. kapı içleri ne ise oto ses yalıtımı 11 önerdiğinizi fark ettim. sipariş verme açısından Bunlardan ne kadar almam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. 

Yönetici Cevabı

WhatsApp Hattı nı arar sanız yardımcı oluruz 

 

Emin Deniz
1201 / 26.2.2018

Selamlar, Araç ikibinsekiz Reno seymbol.Araç ile hafif bozuk yola girince, sanki kaportayi yumrukluyorlar gibi gür gür gür ses geliyor.. bunun sebebi tekerin davlumbazlari titrestirmesimidir, yoksa yol titresimini aracın tekerden kaportaya yansıtmasımidir,, bu konuda yorumunuz nedir, Benim bagaj ve benzin deposu üstü sacı vurunca tonk tonk ses çıkarıyor,, buna öncelikle bituself ve üzerine 3-5 mm lik ses yalıtım oneriniz ne olur ?Motor tarafı ve göğüs arasında sadece sac malzeme var, buraya yine öncelikle bituself olmak üzere, sicak bölge için bituself üzerine 3-5mm (yanmaz)ses yalıtım öneriniz ne olur ?

 İyi çalışmalar, 

Yönetici Cevabı

Aleyküm selam

Sayın müşterimiz öncelikle aracınız için bitüself kullanmanız gerek ardından Kauçuk köpüğü kullanınız kapılar için ise oto ses yalıtımı 11 kullanmanız durumunda aracınızın sesi normala dönecektir.

Muhammet ALAOĞLU
1196 / 23.2.2018

2007 Nissan almera 1.5 tekna aracim icin kaput bolgesi, kapilar ve bagaj kismina ses yaliyimi yapmayi dusunuyorum hangi malzemelerden almami onerirsiniz. Ozellikle kaput bolgesi sicak olacagi icin isiya dayanakli olmasi gerekiyor tesekkur ederim.

Yönetici Cevabı

Merhaba kaput bölgesi için önerim bulunmamamkta ama kapı ve iç döşeme altları ve tavan için önerim bitüself+kauçukköpüğü işinizi çözecektir.

Kenan YILDIRIM
1156 / 6.2.2018

Merhaba Renault Twingo aracım için ses yalıtımı ne önerirsiniz.A segmenti bir araç olduğu için epey bir ses yalıtımına ihtiyacı var gibi görünüyor.Birde size yaptırmak istersem ne kadar ödemem gerekiyor.Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Yönetici Cevabı

Merhaba 

bitüself ve oto ses yalıtımı 11 malzemesi önermekteğiz bu araç için 

Ali AKDAĞLI
1154 / 6.2.2018

Hayırlı işler dilerim. 2017 model Hyundai Ioniq hibrit araç kullanıyorum. Motor sesi oldukça iyi izole edilmiş ancak özellikle lastik uğultu sesi, yol sesi rahatsız ediyor, hangi ürünleri ve kaç adet almam gerekir? Mersin ya da Adana da tavsiye edeceğiniz usta var mı? Teşekkür ederim. 

Yönetici Cevabı

Merhaba Aracınız için önerimiz simself ve kaucçuk köpüğü kullanabilirsin zeminden koltuk altını yapabilirsiniz .

 

Ahmet maden
1149 / 28.1.2018

Merhaba aracim 98 model peugeot 406 aracimin davlumbazlari icin taban ve bagaj icin ayri ayri ne kullanmaliyim.

Yönetici Cevabı

Merhaba aracınız için önerimiz simself ve üzerine ayrı bir katman olarak kaucuk köpüğü kullanabilirsin efendim. İletişim WhatsApp Hattı : 0542 200 40 40

EROL TEKELİ
1146 / 26.1.2018

FORD C MAX İÇİN  ses izalosyonu düşünüyorum, oto ses yalıtımı 7 istiyorum ama,oto ses yalıtımı 11 ile arasında ne fark var açıklarmısınız. teşekkür ederim.

Yönetici Cevabı

Bitüself üzerine kendinden yapışkanlı kaucuk köpüğü  kulanabilirsin .

Emrah Kurtoğlu
1145 / 26.1.2018

Ustam kepçeye ses yalıtımı yapmak istiyorum hangi ürünü önerirsiniz kepçem beko loader dir

Yönetici Cevabı

Oto ses yalıtımı 8 alabilirsin 

Can
1143 / 24.1.2018

Aracim 2009 ford connet panelvan kasa aracima ses ve isi yalitimi yapmak istiyorum hangi malzemeleri onerirsiniz

Yönetici Cevabı

Merhaba aracınız için Simself ve Kaucuk köpüğü kullanabilirsin.

murat top
1142 / 22.1.2018

Benim 1992 sahinim var buna alt tabana ve kapılara camurluk iclerine yalıtım icin ne önerirsiniz. Nekadar malzeme kullanırım fiyat ne kadar cıkar yardımlarınız icin tesekur ederim. Ankaradan murat

Yönetici Cevabı

Merhaba kullanacagınız ürünler simself kauçuk köpüğü oto ses yalıtımı 11.Detaylı bilgi için WhatsApp Hattı : 0542 200 40 40

İsmail ÖZTÜRK
1112 / 5.1.2018

İyi günler, 2012 model Ford Focus 3 HB aracım için;

1- Motordan gelen sesi kesmek yada baya azaltmak için tam olarak hangi ürünü almalıyım?

2-Yolda giderken gelen sesi (özellikle sıfır asfalt olmayan yollardakini) tam olarak kesecek yada baya azaltacak olan ürün hangisi?

3-Bagaj tarafından (muhtemelen teker üstü kısımlardan gelen) sesi kesen veya baya azaltacak olan ürün tam olarak hangisi?

(Bu şekilde sormak istedim net ve açık olsun diye,kafam çok karıştı çünkü. Her birine net,direkt olan cevabı verirseniz çok memnun olurum.Teşekkür ederim)

Yönetici Cevabı

Merhaba motor aksamı hariç ismini söyleyeceğim malzemeleri kullanabilirsin,İlk uygulanacak malzeme bitüself daha sonra kaucuk köpüğü kapılar içinde oto ses yalıtımı 11 kullanabilirsin. Teşekkür ederim.

Veysel savak
1105 / 3.1.2018

Bu üründen sıparıs verdım gelmedı kargodamı acaba sıparıs no 22845

Yönetici Cevabı

22845 nolu siparişe istinaden 

7445435871860 aras kargo takip no 

Seyfi evran
1097 / 31.12.2017

İyi günler golf 7 aracımın öncelikle davulumbazlari icin yalıtım yapmak istiyorum ne önerirsiniz ve ne kadar almam yeterli olur ?

Yönetici Cevabı

İyi günler aracınıza bitüself ve kauçuk köpüğü olan ürünümüz yeterli olacaktır whatsap ile iletişim kurun lütfen.

Soner gunes
1090 / 27.12.2017

Aracım 1985 model brodway ses zırıltıları kesmek için ne önerirsiniz.

Yönetici Cevabı

Aracınız için (oto ses yalıtımı 11) ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Arif Aksoy
1075 / 17.12.2017

Merhaba, 1990 model Doğan L araca sahibim. Taban (yer kısmına) ve kapılara yalıtım yaptırmak istiyorum özellikle sesleri kesmesi için. Simself ve firex sünger faydalı olur mu? Ayrıca her ikisinden kaç metre ya da top almalıyım ? Sizlerin önerisi nedir ? 

Yönetici Cevabı

Öncelikle Bitüself ve üzerine kauçuk köpüğü öneririz, Kaç top almanız gerektiğini whatsapp ile sorabilirsiniz.

İsmail gündüx
1070 / 13.12.2017

Merhaba honda civic araca sahibim aracın yalıtımı malum diğer araçlara göre daha zayıf. Ses yalıtımı yapmak istiyorum elim bu işe yatkındır maximum düzeyde yalıtım yapmak için hangi ürünleri nereye kullanmalıyım öneriniz nedir tabanada girişmelimiyim bagaj, bagaj içi, kapı içleri motor kaputu icin hangi ürünleri kullanmalıyım öneriniz nedir ?

Yönetici Cevabı

Bitüself ve üzerine kauçuk köpüğü öneririz.

Mekan ibrahim
1065 / 8.12.2017

iyi gunler,

97 model jeep wrangler tj  arabamı mümkün olduğu kadar yüksek seviyede ses yalıtımı yapmak istiyorum. Acaba hangi malzemelerden ne kadar almam gerekir ? tesekkur ederim,

Yönetici Cevabı

İyi günler kendinden yapışkanlı bitüself ve üzerine yine kendinden yapışkanlı oto ses yalıtımı 11 olan ürünüzü önermekteyiz adet için whatsapp hattından iletişim sağlayınız. 

İbrahim kirazlı
1051 / 1.12.2017

Merhabalar, 1 top bituself doğan marka aracımın sadece tabanına yeterli olurmu ? Konyada şubeniz varmı ?

Yönetici Cevabı

30cm bitüself yeterli olacaktır, Konya'ya  Hizmetimiz vardır.

İsmail içöz
1048 / 27.11.2017

Fıat doblo 2017 aracıma yaptırmak istiyorum bagaja kapılara ön  kaputa yani yapılabilen her yere nereye ne kullanmam gerekiyor ?

Yönetici Cevabı

Bitüself ve üzerine oto ses yalıtımı 11 kullanabilirsiniz.

emir halil
1012 / 10.11.2017

merhaba corsa model aracımın kaput altında herhangi bir izolasyon malzemesi yok. Kaput altına ses yalıtımı yaptırmak istiyorum. Bunun için önereceğiniz bir ürün var mıdır ?

Yönetici Cevabı

Bitüself ve üzerine kauçuk köpüğü öneririz.

Serkan uzun
1006 / 4.11.2017

Merhaba ben aracımın kaput altına ses yalıtımı için bitüself kullanmak istiyorum malzemenin aliminyum folyo kaplı olması motor açısından ekektriksel açıdan tehlikelimidir.

Yönetici Cevabı

Bitüself ve üzerine kauçuk köpüğü. öneririz,

halit halit
1001 / 1.11.2017

aracın yan kapılarına ses yalıtımı yapmak istiyorum ne önerirsiniz ürünleri sipariş etcem.

Yönetici Cevabı

Oto ses yalıtımı 11 

YUSUF ALTINTAŞ
966 / 4.10.2017

aracım HUNDAİ i30 tabandan ve bagajdan içeri ses alıyor hangi ürünü önerirsiniz

Kerem Açık
922 / 7.8.2017

Merhaba,

Sizi ziyaret etsem, sizden malzemeleri alarak motor sesi, lastik uğultusu şeklinde yaşadığım gürültü problemlemini gidermek için uygulama yaptırabileceğim bir usta önerebilir misiniz? 2 aydır bakıyorum izolasyon yapan bir tane usta bulamadım. Yardımcı olun ne olur lütfen

Yönetici Cevabı

Tabi bi kahve içmeye bekleriz detayları burada konuşabiliriz.

aga28
919 / 2.8.2017

merhaba  bitüself i kullandıktan sonra üzerine firex sartmı ? sadece bitüself yetersizmi olur  uygulama yapacagım  yerler su şekilde alt taban ve kapılar teşekkürler ve internet harici istanbul avrupa yakasında ürünü yakınen görüp alabilceğm bir yer varı

Yönetici Cevabı

Olur fakat firex ile çok daha iyi bir performans alınıyor. Şubelerimizden satın alabilirsiniz.

Erhan tezcan
915 / 23.7.2017

motorun arka kısmına motor sesini kesmek için hangi malzeme uygulanabilir 

Yönetici Cevabı

Oto ses yalıtımı 10 ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Alper Dölenmen
902 / 28.6.2017

Selamlar, 1989 model land cruiser aracıma iyi bir ses izolasyonu yaptırmak istiyorum. 

Öneriniz hangi malzemeler olur.  Ve ne kadar sürede gönderebiliyorsunuz.

Aracımı getirsem siz yapıyor musunuz?

Eğer sadece malzeme satıyorsanız,  malzemeleri sizden almak kaydıyla, işçiliğini yaptırabileceğim bir yer önerir misiniz

Teşekkür ederim. 

 

 

 

Yönetici Cevabı

Merhabafirma olarak biz uygulama yapmıyoruz fakat size malzeme konusunda bitüself + firex ürünlerini önerebilirim

özgür akzeybek
897 / 21.6.2017

Hocam öncelikle kolay gelsin şahin marka aracıma ses sistemi kuruyorum bagaj içerisine basslardan dolayı yalıtım için adeself urununuzden şipariş ettim zırıltıyı kesmesi bakımından yalıtacağım sizin fikriniz nedir saygılar

 

Yönetici Cevabı

Ürün gayet başarılıdır işinizi görecektir.

UĞUR AYDIN
880 / 8.6.2017

Merhaba. Aracımın kapı içlerine, zemine, bagaja ve tavana bitüself uyguluyorum. Bitüself üzerine kullanabileceğim kendinden yapışkanlı hangi yalıtım malzemesini önerirsiniz?

Yönetici Cevabı

Firex ürününü sizlere önerebilirim.

Uğur AYDIN
879 / 7.6.2017

Merhaba. Aracımın dış saclarına içten bitüself uyguladım. Ses yalıtımı için bitüself üzerine hangi yalıtım malzemesini tavsiye edersiniz?

Yönetici Cevabı

Firex Kullanılabilir.

sabit kırcaalıc
862 / 29.5.2017

Merhaba,

Ben aracıma ses yalıtımı yapabilmek için  Adeself stok kodu 1950  ve  Yalıtım 7  stok kodu  1951  den almak istiyorum .   

Adres:   Sabit Kırcaaliç Pınar mah. 74071 sok. Adem Yıldırım sitesi. A Blok  dışkapı No: 5-2  İçkapı No: 5/10 Seyhan ADANA / TLF:  0531 ******  Saygılar.

 

 

Yönetici Cevabı

Tabi efendim web sitemiz üzerinden sipariş verebilmektesiniz.

Tuna madanoğlu
861 / 28.5.2017

Merhaba aracım peugeot 407 dizel. Aracıma yalıtım yapmayı planlamaktayım. Kapı içleri çamurluk davlumbazları, kapı sacı ile plastik kaplama arasındaki kısım, stepne boşluğu vs. Kendim uygulayacağım ve emeğimin boşa gitmesini istemediğimden soruyorum. Bitüself ısı tabancası ile daha iyi uygulanıyormuş sanırım girinti çıkıntılı yerlerde. Adaself ile bu ürün kullanım açısından ne derece farklıdır. Yani bazı yerlerde adaself bazı yerlerde bitüself daha mı uygun? Müşteri sorularına verdiğiniz yanıtlara bakınca kimine bitüself kimine adaself önerdiğinizi gördüm. Yalıtım işini araştırırken okuduğum onca dökümandan sonra da kafam iyice karıştı. Amacım öncelikle dışarıdan gelen yol sesi ve titreşimleri engellemek sonrada akustik sünger gibi ürünlerinizi bu adaself yada bitüselfin üzerine uygulamak. Örneğin bağaj kapağı gibi. Birde kapılara kullanılacak aracın orjinalinde olan daha çok araç içine toz girmesini engellemmeye yönelik malzemenin alternatifi nedir ürünlerinizden. Şimdiden teşekkürler hayırlı işler.

Yönetici Cevabı

Evet ısı tabancası kullanmakta fayda görüyoruz. Biz genellikle bitüsel yada adeself öneriyoruz su ili temas olacaksa bitüself olmayacaksa adeself kullanılabilir. İç kısımlarda bu malzemeerin üzerine firex yada oto ses yalıtımı 8 gibi ürünler öneriyoruz fakat müşterilerimizin bütçelerine görede nerilerde bulunuyoruz. Teşekkürler.

Yunus ispaha
856 / 25.5.2017

Selam. Kalsik voswos sahibiyim.. Adanada yaşıyorum malumunuz çok sıcak..Isı yalıtımı icinAraç tavanına uygun malzeme varmıdır..yapıştırmalı tercihimdir. Teşekkürler 

Yönetici Cevabı

Merhaba Oto ses yalıtımı 7 Önerebiliriz Sizlere

süleyman aslan
829 / 7.5.2017

İyi günler. Aracıma yalıtım için bitüself üzeri firex mi yoksa ses yalıtımı 7 mi önerirsiniz? Bir de simself ve bitüself arasındaki fark nedir?

Yönetici Cevabı

Önce Bitüself oto ses yalıtımı öneriyoruz daha sonra 2 üründen herhangibirini kullanabilirsiniz. kapı kısımlarında bitüself + oto ses yalıtımı 7 daha iyi oluyor.

Ugur nasin
732 / 03.03.2017
Aracımı kendim yapmak istiyorum acaba hangi ürünlerden almalıyım yada bir ürün alıp her yere uygulaya bilir miyim kapı içleri bagaj davlumbaz taban yardımcı olursanız çok sevinirim ?
Yönetici Cevabı Efendim bitüself gibi adeself gibi firex gibi oto ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz uygulaması oldukça basittir.