0216 573 66 13

PARKE ALTI SES YALITIMI

PARKE ALTI SES YALITIMI

  • Stok Kodu 913
  • Stokta 1 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 11834 Kez incelendi

Parke Altı Ses Yalıtımı

Evlere çevrede oluşan ses kirliliğinin yayılması günümüzün en büyük problemlerinden biridir ve bu da kişilerin rahatsız olmasına yol açmaktadır. Bu ses dalgaları bazı psikolojik bozulmalara ve işitsel problemlere neden olabilmektedir. Parke altı ses yalıtımı dışarıdan bulunulan ortama gelen ses kirliliklerini önler ve ayrıca ortamdaki sesin çevreye yayılmamasını sağlamaktadır.

Parke altı ses yalıtım sistemi dışarıda oluşan seslerin mekânın içinde duyulmasını önlemektedir. Kaliteli ve sağlam birinci sınıf materyallerden üretilen bu ses yalıtım malzemeleri izolasyon yapımı için kullanılır. Ayrıca kullanılan bu maddeler her türlü hava ve diğer koşullara karşı son derece dayanıklıdır. Ses dalgalarının engellenmek istenilen yerlere bu yalıtım sistemi uygulanır ve aşırı yüksek desibellerin bile ortama ulaşması engellenir. Kullanılan madde ortama ne kadar uygunsa o derece yüksek ses akışı engellenir. Bu yalıtım sistemi mekâna akustik özelliği de getirmektedir. Ortamdaki sesler izolasyondan sonra daha net ve canlı olur. Mekâna ses girişlerinin önlenmesinin yanı sıra ortamda bulunan desibel ve sesin dışarı çıkışı da parke altı ses yalıtımı ile engellenir. Dışarıda çok yüksek sesli bir şey dinlenirse o ses yalıtımlı ortama gelmez, yalıtımlı ortamda aşırı yüksek sesli bir ses olursa o ses dışarı hiçbir şekilde gitmez.

Parke altı ses yalıtımı ile dışarıdan insanları rahatsız edecek seslerin girişi engellenmiş olur. Yalıtımın yapım aşamasında kullanılan en kaliteli ve sağlam üretilmiş malzemeler her hava koşuluna ve diğer dış etkenlere karşı da dayanıklıdır. Yalıtım sistemi ile en yüksek düzeyde ses kirliliğini önlemiş olursunuz. Parke altı ses yalıtımı izolasyon yapılmış ortama ses geçirmez ve buradaki sesleri dışarı aktarmaz. Ses yalıtımı yapılınca ses karmaşaları önlenir ve kişileri rahatsız edecek sesler engellenmiş olunur.

2685 / 3.02.2021

merhaba 2 alt katimizda trafo vardır. bir odamiza parke alti izolasyon istiyoruz. bu titresimli sesi kesmek icin hangi ürünü kullanmaliyiz. syg. 

Yönetici Cevabı

Merhaba

Trafonun olduğu kattan duvarlara ve tavana 33 mm bariyerli adepan uygylaması yapmanız gerekiyor.

1034 / 21.11.2017

Parke  altı  ses yalıtımı hakkında bilgi almak istiyorum 

Yönetici Cevabı

13mm bariyerli adepan uygulayabilirsiniz, parke altı için.

421 / 21.05.2016
ALT KATTAN GELEN SESLERİ KESMEK VE YA MİNİMUMA İNDİRMEK İÇİN LAMİNAT PARKELERİMİN ALTI İÇİN HANGİ MALZEMEYİ KULLANMALIYIM KODUNU YAZAR MISINIZ? NOT : ALT KATIMDA GELEN SESLERİ KESMEK.
Yönetici Cevabı Ses Yalıtımı Bariyerli Adepan 13mm Stok Kodu : 1942
Benzer Ürünler