0216 573 66 13

piramit sünger

Piramit Sünger İle Ses Yalıtımı Yapılması

Yapıların yalıtımları konusunda farklı tercihler kullanılabilmektedir. Farklı konularda yapılması istenen yalıtımlar için farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler ile sorunsuz bir şekilde yalıtım sağlanması mümkün olabilmektedir. Yapılacak yalıtımlar ısı yalıtımları olabildiği gibi su yalıtımları da çok fazla tercih edilmektedir. Bunların yanında ses yalıtımları da oldukça önemli olmaktadır. Yapılar veya belirli bir alanın ses konusunda yalıtımının sağlanması için farklı malzemelerden sistemler uygulanabilmektedir. Bunlar içerisinde piramit sünger çok fazla tercih edilen bir malzeme olmaktadır. Ses yalıtımı konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyen bu ürün ile sorunsuz bir şekilde yalıtım sağlanması mümkün olabilmektedir. Uygulama konusuna dikkat edilerek başarı sağlanabilmektedir.

Başarılı Piramit Sünger Uygulamaları

Ses yalıtımı konusunda belirli bir alanın izole edilmesi gerekebilmektedir. Bu durum özellikle sorunsuz bir şekilde kullanım sağlanması için büyük önem taşımaktadır. Etkili bir şekilde yapılacak olan yalıtım işlemlerde başarı sağlanması mümkün olabilmektedir. Sorunsuz bir şekilde ses yalıtımı yapılması için alanın tamamen yalıtım malzemeleri ile kaplanması gerekmektedir. Bu konuda kullanılacak olan yalıtım malzemeleri oldukça önemli olmaktadır. Etkili bir yalıtım sağlanması için kaliteli piramit sünger malzemeler çok fazla tercih edilmektedir. Yapısı itibari ile sesi geçirmemesi mümkün olmaktadır. Kaliteli şekilde üretilen malzemeler sorunsuz bir yalıtım sağlanmasını mümkün hale getirmektedir. Başarılı bir şekilde yapılacak olan bu işlemlerde sorun yaşanmaması için oldukça önemli bir konuda işçilik olmaktadır. 

Sorunsuz Piramit Sünger Uygulamaları Yapılması

Yapılacak ses yalıtımı konusunda en önemli konu başarılı şekilde malzemelerin uygulanması olmaktadır. Malzeme tercihinde kalitenin ön plana alınması oldukça önemlidir. Kaliteli malzemeler ile yapılacak yalıtımlardan yüksek performans alınması mümkün olabilmektedir. Bunun sağlanabilmesi konusunda elbette ki işçilik çok önemlidir. Uygulama konusunda hassas ve titiz olunması gerekmektedir. Tüm yalıtım işlemlerinde olduğu gibi işçiliğin kötü olması yalıtımın sorunlu olmasını sağlamaktadır. Bu konuda piramit sünger tercihleri oldukça başarılı bir tercih olacaktır. Bu tercih sonrasında uygun şekilde bir uygulama oldukça önemlidir. Sorunsuz bir uygulama ile yüksek bir performans sağlanması mümkün olabilmektedir. Bu şekilde ses konusunda profesyonel bir yalıtım sağlanabilmektedir.

Kaliteli Piramit Sünger Malzemeleri ile Yalıtım Yapılması

Uygulama konusunda yıllardır sunduğumuz hizmetlerimiz ile sorunsuz bir şekilde ses yalıtımları yapmaktayız. Birçok profesyonel çalışma yapılacak ses yalıtımları konusunda yüksek bir başarı sağlamış durumdayız. Bu durum etkili bir başarı sağlanması konusunda oldukça önemlidir. Sorunsuz bir şekilde yapılacak olan işlemlerde piramit sünger kullanımları çok fazla ilgi görmektedir. Bu işlemlerin yapılması konusunda ciddi bir çalışma yapılması mümkün olabilmektedir. Sorunsuz bir şekilde yapılacak olan yalıtım işlemleri için deneyimli ve konusunda uzman olan ekibimiz yıllardır bu işi yapmanın tecrübesi ile çalışmaktadır. Bu durumda profesyonel bir ses yalıtımı sağlanmasını mümkün hale getirmektedir.

Serkan Kızıl
3816 / 27.07.2022

Merhabalar uzunluk 4.20 genişlik 2.50 müzik Stüdyosuna tavan kaplama için kaç adet almam lazım ?

Yönetici Cevabı

MERHABA ,

10,5 M2 YER YAPIYOR YARIM METRE KARE ÇIKIŞIMIZ OLMADIĞI İÇİN 11 M2 ALMANIZ LAZIM 11 ADET .

Murat Erdem
2962 / 30.10.2021

Merhaba yan Komşumuz gece bizden gelen seslerden şikayetçi.

Yönetici Cevabı

Merhaba,ortak duvarınıza 33 mm bariyerli adepan uygulaması yapılmalı kodu 443 .

RAMAZAN ÖZDOĞRU
2907 / 21.06.2021

Benim şöyle bir problemim var 3. Kattaki dairenin gider boruları çocuk odasından ve antreden geçiyor aşırı şekilde ses geliyor Şelale Akar gibi bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz Teşekkürler iyi günler

Yönetici Cevabı

Merhaba;

Gider boruları için 13 mm bariyerli sünger kullanabilirsiniz.

Boruların geçtiği yer açılıp, boruları 13 mm bariyerli süngerle kaplayıp tekrar o bölgeyi alçıpanla kapatmanız gerekir.

Murat Aydıncı
2778 / 30.03.2021

Merhabalar

Komşumuz ile ortak bir duvarımız var (Mutfak ile yatak odası ortak duvar ) çok ciddi bir şekilde ses geliyor Burada en doğru uygulama ne olmalı yardım ve destekleriniz rica ederim

 

Yönetici Cevabı

Merhaba;

komşu ile olan ortak duvarlarda 33 mm bariyerli adepan üzerine alçıpan uygulaması yapabilirsiniz.

İlker Başeğmez
2709 / 16.02.2021

Otomabilde ses yalıtımı için en iyisi hangsi

bide kapıların daha tok kapanması için hangi malzeme ve nasıl kullanmalı

Yönetici Cevabı

merhaba

Araç yalıtımında zeminler için bitüself 1005 kodlu üründen 2 adet, üzerine de 6 mm kauçuk köpüğü 4836 kodlu üründen 1 adet uygulama yapabilirsiniz.

Kapılar için ise bitüself 1952 kodlu üründen 3 adet, üzerine de oto ses yalıtımı 10 yanmaz  4848 kodlu üründen 4 adet uygulayabilirsiniz.

Aracınızın tavanına da oto ses yalıtımı 11 ürününden 4 adet almanız gerekir.

Çamurluklar için ise 7247 kodlu adeself 30 cm likten 2 adet sipariş verebilirsiniz.

Necmi Koçkaya
2553 / 13.12.2020

Merhaba. Bu piramit süngerler yüzde kaç oranında sesi azaltıyor

Yönetici Cevabı

Merhaba

piramit süngerler ses yalıtımı yapmaz.Akustiği sağlar.

ses yalıtımında duvarlar ve tavanlar için 443 stok kodlu 33 mm bariyerli adepan kullanmanız gerekir.

Detaylı bilgi için 0542 200 40 40 numaradan iletişime geçiniz.

Ufuk Doğanay
1738 / 16.2.2019

Merhaba, kolay gelsin 40mm piramit yalıtım süngerleri için 35 metre karelik toplam fiyatı nedir kargo ücreti dahil ?

Yönetici Cevabı

Merhaba,40 mm piramit sünger için On-line sitemizde fiyatlar var sepete ekle şeklinde fiyatlarını görebilirsiniz.Kargo ücreti ise firmamızı arayarak bilgi edinebilirsiniz.