PİRAMİT SÜNGER 7CM - ANTRASİT

%50
indirim
60,00 TL
30.00 TL + KDV
Stok Kodu : 2190
Lütfen Stok Sorun.
Bu Ürünü En Az 2 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz.
Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.

sınırlı stok hızlı kargo


Piramit sünger isminden de anlaşılabileceği gibi piramit formunda üç boyutlu üçgenlerden oluşan ses yalıtımı için çeşitli alanlarda kullanılan süngerlerdir. Gürültülü iş ortamlarını izole etmek için, müzik aleti kullananların evlerinde dışarıdaki seslerden rahatsız olmamaları ve sesleriyle dışarıyı rahatsız etmemeleri için tercih edilirler. Bu maksatla materyaller özel bir teknoloji ile birleştirilmiş ve 7cm kalınlığındaki antrasit piramit sünger tarafımızca üretilmiştir. Sesin içeride kalmasını sağladığı için, akustik bir ortam da yaratabilmektedir. Ayrıca yüksek tavanlı yapılarda sesin yankı yapmasını da engellediği için tercih edilen bir yalıtım aracıdır.

Piramit Sünger 7cm Antrasit Özellikleri

Kullanılacak alana göre gerekli boyutlarda kesilip kullanılabilmesi malzemeye pratik bir özellik ekliyor. Piramit sünger ile seslerin birbirine karışmasını, konsantrasyonunuzu bozmasını önleyebilirsiniz. Yoğunluğu yüksek olan akustik yalıtım malzemesi ağır kimyasallar içermediğinden, uygulanacak olan duvarda küflenme, nem yaratma gibi problemlere yol açmaz. Esnek formu ve hafifliği avantajlı yönleri arasında sayılabilir.

Yapımında kullanılan materyaller, piramit süngerin kolay alev almasını ve yanmasını engeller niteliktedir. Bu özellik bir kaza sonucu doğabilecek hasarı ve ürünü daha korunaklı ve dayanıklı bir hale getirir. Uygulanması sırasında duvarın temiz ve kuru olması yeterlidir. Piramit süngeriniz özel yapıştırıcısıyla birlikte sağlam bir şekilde zemine oturacaktır.

Genelleme yapmamakla birlikte, günümüzde özellikle hızlı yapılan binalarda bir ses yalıtım problemi söz konusu. Bu yapılan binaların maliyetini düşürmek amacıyla yalıtımdan kaçınılması ile ilintili bir sorundur. Konuşmalarınızın yan komşuca duyulması, evde kedi köpek gibi evcil hayvan beslemenizden komşularımızın rahatsız olması gibi gerekçeler piramit sünger kullanımını sizlere çözüm olarak sunar. İş yerlerinde telefon trafiğinin yaşanması seslerin birbirine karışmasına ve ortamda yorucu bir ses oluşmasına, hatta yapılan işe odaklanmayı zorlaştırıp dikkat dağıttığından hata yapmaya sebep olabilir. İnsan seslerinin yanısıra makine ve alet kullanımı ile de oluşabilecek sesleri engellemek için yine ses yalıtımında piramit sünger tercih edebilirsiniz.

*Sinema salonlarında

*iş yerlerinde

*Ofislerde

*Evlerde

*Film Stüdyolarında

*Müzik Stüdyolarında

*Tüm gürültülü alanlarda sesi engellemek ve ses dağılımını sağlamak amacıyla kullanılır.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 7cm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
  • Ebatlar : 100cm x 100cm dir.

SON GÜNCELLEME : 22.1.2019 11:25:19
BU ÜRÜNÜ 4972 KİŞİ İNCELEDİ


Yazar; EYÜP ÇAĞLAR
Tarih : 13.5.2017
ID : 841
YORUM :

13 metrekare gerekiyor.Köpeklerimin odasının tavanına uygulayacağım.Hangi ürün daha çok yalıtım sağlar? Kargo süresi ne kadardır? Teşekkürler.

Yazar; Furkan altınay
Tarih : 22.05.2016
ID : 423
YORUM : Ebatlar kaça kaç ?
Yazar; SEZİN KARA
Tarih : 04.05.2016
ID : 391
YORUM : Akustik piramit sünger izolasyon malzemesine ihtiyacımız var.Ancak yerimiz 2 m2.Bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?Ayrıca yapıştırıcıya ihtiyacımız var,onu sizden temin etmemiz mümkün müdür?Bana bu konuda olumlu yada olumsuz dönüş yapabilir misiniz?
BU ÜRÜN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 1751x


Piramit Sünger Antrasit 4cm

Piramit Sünger Antrasit 4cm

40,00TL 20,00 TL + KDV

%50 indirim
YANMAZ PİRAMİT SÜNGER 40MM

YANMAZ PİRAMİT SÜNGER 40MM

9,65€ 32,81 TL + KDV

%50 indirim
YANMAZ PİRAMİT SÜNGER 4 Cm

YANMAZ PİRAMİT SÜNGER 4 Cm

9,65€ 32,81 TL + KDV

%50 indirim
Yanmaz Piramit Sünger 5cm

Yanmaz Piramit Sünger 5cm

11,00€ 37,40 TL + KDV

%50 indirim
Yanmaz Piramit Sünger 7Cm

Yanmaz Piramit Sünger 7Cm

15,50€ 52,70 TL + KDV

%50 indirim
PİRAMİT SÜNGER 7CM - ANTRASİT

PİRAMİT SÜNGER 7CM - ANTRASİT

60,00TL 30,00 TL + KDV

%50 indirim