0216 573 66 13

PİRAMİT SÜNGER 7CM - ANTRASİT

PİRAMİT SÜNGER 7CM - ANTRASİT

  • Stok Kodu 2190
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 0 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 8971 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO

Piramit sünger isminden de anlaşılabileceği gibi piramit formunda üç boyutlu üçgenlerden oluşan ses yalıtımı için çeşitli alanlarda kullanılan süngerlerdir. Gürültülü iş ortamlarını izole etmek için, müzik aleti kullananların evlerinde dışarıdaki seslerden rahatsız olmamaları ve sesleriyle dışarıyı rahatsız etmemeleri için tercih edilirler. Bu maksatla materyaller özel bir teknoloji ile birleştirilmiş ve 7cm kalınlığındaki antrasit piramit sünger tarafımızca üretilmiştir. Sesin içeride kalmasını sağladığı için, akustik bir ortam da yaratabilmektedir. Ayrıca yüksek tavanlı yapılarda sesin yankı yapmasını da engellediği için tercih edilen bir yalıtım aracıdır.

Piramit Sünger 7cm Antrasit Özellikleri

Kullanılacak alana göre gerekli boyutlarda kesilip kullanılabilmesi malzemeye pratik bir özellik ekliyor. Piramit sünger ile seslerin birbirine karışmasını, konsantrasyonunuzu bozmasını önleyebilirsiniz. Yoğunluğu yüksek olan akustik yalıtım malzemesi ağır kimyasallar içermediğinden, uygulanacak olan duvarda küflenme, nem yaratma gibi problemlere yol açmaz. Esnek formu ve hafifliği avantajlı yönleri arasında sayılabilir.

Yapımında kullanılan materyaller, piramit süngerin kolay alev almasını ve yanmasını engeller niteliktedir. Bu özellik bir kaza sonucu doğabilecek hasarı ve ürünü daha korunaklı ve dayanıklı bir hale getirir. Uygulanması sırasında duvarın temiz ve kuru olması yeterlidir. Piramit süngeriniz özel yapıştırıcısıyla birlikte sağlam bir şekilde zemine oturacaktır.

Genelleme yapmamakla birlikte, günümüzde özellikle hızlı yapılan binalarda bir ses yalıtım problemi söz konusu. Bu yapılan binaların maliyetini düşürmek amacıyla yalıtımdan kaçınılması ile ilintili bir sorundur. Konuşmalarınızın yan komşuca duyulması, evde kedi köpek gibi evcil hayvan beslemenizden komşularımızın rahatsız olması gibi gerekçeler piramit sünger kullanımını sizlere çözüm olarak sunar. İş yerlerinde telefon trafiğinin yaşanması seslerin birbirine karışmasına ve ortamda yorucu bir ses oluşmasına, hatta yapılan işe odaklanmayı zorlaştırıp dikkat dağıttığından hata yapmaya sebep olabilir. İnsan seslerinin yanısıra makine ve alet kullanımı ile de oluşabilecek sesleri engellemek için yine ses yalıtımında piramit sünger tercih edebilirsiniz.

*Sinema salonlarında

*iş yerlerinde

*Ofislerde

*Evlerde

*Film Stüdyolarında

*Müzik Stüdyolarında

*Tüm gürültülü alanlarda sesi engellemek ve ses dağılımını sağlamak amacıyla kullanılır.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 7cm
  • Fiyat 0,75 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 0,75m² dir.
  • Ebatlar : 75cm x 100cm dir.

841 / 13.5.2017

13 metrekare gerekiyor.Köpeklerimin odasının tavanına uygulayacağım.Hangi ürün daha çok yalıtım sağlar? Kargo süresi ne kadardır? Teşekkürler.

Yönetici Cevabı

Bariyerli adepan ses yalıtım ürününü öneririm. Aynı gün kargolama yapıyoruz.

423 / 22.05.2016
Ebatlar kaça kaç ?
Yönetici Cevabı Piramit süngerin ebatları 100cm x 100cm
391 / 04.05.2016
Akustik piramit sünger izolasyon malzemesine ihtiyacımız var.Ancak yerimiz 2 m2.Bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?Ayrıca yapıştırıcıya ihtiyacımız var,onu sizden temin etmemiz mümkün müdür?Bana bu konuda olumlu yada olumsuz dönüş yapabilir misiniz?
Yönetici Cevabı Tabi efendim.
Benzer Ürünler