0216 573 66 13

Günümüzde en çok tercih edilen ses yalıtım fiyatları ve sistemleri kullanılan malzemeye göre az ve ya çok ses geçiren yalıtım malzemeleri kullanılarak gürültüyü önler. Konutlarda ve sosyal alanlarda kullanılan ses yalıtımları kişilerin yaşantılarını kolaylaştırdığı için bu tür alanlarda kullanmak kişiler için çok önemlidir. Ses yalıtım malzemeleri son teknoloji ile yapılarak gürültüyü önleyen özellikleri ile kişiler sessiz ve gürültüden uzak bir yaşam sürmekte. Bireyler bulundukları alanlara ses yalıtımı döşeterek sessin kulağı rahatsız edici etkilerini en aza indirmekte. Ses yalıtımlarının en büyük özelliği sesin ortamdaki yankının yayılmasını engellemektir.

Piramit Sünger Fiyatları

Piramit sünger uygulaması yapılır iken ses yutma maddesi en yüksek olanı kullanılır. Piramit sünger fiyatları yalıtımı fabrika, hastane, konut, okul, eğlence yerleri, düğün salonları, sinema salonları, bateri odası, konser alanları, tiyatro salonları, konferans salonları, kalorifer kazanları, tekne motorları, ses kayıt stüdyoları ve sosyal alanlarda yoğunlukla kullanılmakta. Ayrıca yüksek ses yaydıkları ve bu seslerden çevredeki insanların rahatsız oldukları için ses yalıtım malzemeleri kullanılabilir. Çok gürültülü alanlarda ses yalıtımı malzemelerinin uygulanması ses kirliliğini önler.

Piramit Sünger Modelleri

Piramit sünger ses yalıtımı kullanarak daha az ses geçişleri önlenmekte. Bireylerin konutlarına uygulattırdıkları ses yalıtımları ile daha huzurlu ve sessiz bir ortam yaratarak konforlu bir ortam elde ederler. Ayrıca bu ses yalıtımlarını yaptırarak Kentleşmenin sağlıksız olduğu yerlerde olan bireylerin evleri havaalanı, otogar, sokaktan geçen satıcı sesleri ve komşudan gelen gürültüler engellenmekte. Bazı sosyal alanlarda ise ses seviyesinin oldukça düşük olması gereklidir.

Özellikle hastane odalarında hastaların sesten rahatsız olmamaları için, okullarda ders işleyen çocukların dışarıdan gelen gürültülerin dikkatlerini dağıtmamaları için inşaat yapımında ses yalıtımı kullanılması gerekiyor. Piramit sünger fiyatları kullanılan malzemeye, kaliteye ve şekline göre değişmekte. Piramit sünger fiyatları ayrıca il, ilde değişmekte. Kullanıcılar piramit sünger fiyatları çeşitli sitelerden de takip edebilirler. Piramit sünger uygulanacak olan alana uygun olup olmadığı tespit edilip öncelikle keşif yapılmalı. Keşif yapıldıktan sonra piramit ses yalıtımı uzman kişiler tarafından uygulanacak alana yapılmalıdır.

Diğer Akustik Sünger Çeşitleri

Yanmaz sünger, kare sünger, labirent sünger, kare sünger, yumurta sünger, bondex sünder, akustik sünger, bariyerli bondex sünger, basotect sünger modelleri bulunmakta.

Blog Son 8 Makale