0216 573 66 13

Özellikle şehir merkezlerinde yaşıyorsak, zamanımızın büyük çoğunluğu gürültü ve yoğun ses ortamlarında geçmektedir. Sağlığımızı bozan bu dış etkenlerden kurtulmanın tek yolu ise doğru ve kalıcı ses yalıtım yapmaktan geçiyor. Akustik ses yalıtım yaşadığımız, çalıştığımız her binaya yapılabilecek bir uygulamadır. Evlerinize, ofislerinize, işletmelerinize ses yalıtım uygulamaları yapabileceğiniz gibi, hastane ve okullar gibi kamu yerlerinde de ses yalıtımı gerekmektedir. Adepan ses yalıtım hizmetleri ile Samsun ilinde de tüm binalarda yalıtım hizmetini kaliteli ürün ve uzman personellerle vermekteyiz. adetasyapi geçmiş referansları ile bu uygulamalarda özellikle bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri kullanmaktadır.

Dış mekandan seslerin evlerimize, işletme ve ofislerimize girmesini, hastane ve okullarda hasta ve öğrencilerimizin gürültü unsurundan etkilenmemesi adına akustik ses yalıtım uygulaması yapılmalıdır. Ayrıca ses yalıtımı içerdeki ses düzenini de sağlamaktadır. Bar, disco gibi eğlence mekanlarında dışarıya sesin rahatsız edici ölçüde çıkmasına engel olur. Bunların yanında sinema, ev müzik stüdyosu, profesyonel müzik stüdyosu ve radyo stüdyoları gibi sesin odalara hapsolması gereken yerlerde de mutlaka olmalıdır. Aşırı gürültü ile çeşitli sağlı sorunları ile karşı karşıya kalmaktayız. Stres, işitme bozuklukları, motivasyon kaybı, özellikle hamile bayanlara olumsuz etkileri gibi farklı sorunları beraberinde getirmektedir. Bu nedenle bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri kullanılarak yapılan ses izolasyonu sayesinde bu sorunlardan uzaklaşmış olursunuz. Uygulanan binaların kalitesini ve değerlerini artıran, Adepan ses yalıtım uygulamaları ile Samsun ilinde de üstesinden gelinemeyeceği düşünülen tüm yalıtım işlemlerinde sizlerin hizmetindeyiz.

Ses yalıtımı yaptırırken kaliteli ürünlerin ve öncesinde doğru ses ölçüm ve tespitlerin yapılması önemlidir. Akustik ses yalıtım için gerekli ürünlerin tespiti profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. Bariyerli ses yalıtım sünger ve ses yalıtım süngeri hangi madde üzerine yapılacağı önemlidir. Özellikle ailemizle birlikte olduğumuz huzurlu ortam olması gereken evlerimizde adepan ses yalıtım işlerlik kazanması gerekmektedir. Adetasyapi olarak ürün kalitesi ve uygulama tecrübesi ile kesin ve kalıcı çözümleri, yalıtım uygulamalarında sunmaktayız. Hayatınızdan uzaklaşmasını istediğiniz gürültü, aşırı ses ve ses kirliliğinin sizlere ulaşmadan yok olması için sizlerleyiz.

 

Blog Son 8 Makale