0216 573 66 13

Schlüter BARIN

Schlüter BARIN

%99 İndirim
1,00 TL 0.01 TL + KDV
  • Stok Kodu 837
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 2542 Kez incelendi
 

UYGULAMA VE İŞLEV
Schlüter-BARIN balkon ve teraslardaki su tahliyesi için bir oluk sistemidir. Montaj vidaları, iç ve dış köşeler, bağlantı parçaları, final kapakları, ek borusu, düz iniş boruları, akıntı ağızları gibi gerekli bütün aksesuarlar Schlüter-BARIN oluk sisteminde mevcuttur. Schlüter-BARIN, Schlüter-RTK,-RTM veya-RTP balkon kenar profillerine montaj vidalarıyla bağlanır. Oluğun arkasındaki uzun delik düzeni sayesinde 30 mm’ye kadar eğim verilebilir. Schlüter-BARIN sisteminin bütün parçaları oluk sistemine vidalı bağlantılarla tutturulur.

UGYULAMA
Schlüter-BARIN’ın oluk parçaları istenilen boyutta kesilir ve Schlüter-BARA profiline mevcut vidalarla bağlanır. Uzun vida yuvaları sayesinde gerektiğinde eğim ayarlanabilir.
İki oluğun su sızdırmaz şekilde birleşimi, bağlantı parçasının birleşim noktası üzerine ortalanarak montajıyla sağlanır.
Bağlantılardaki kauçuk su sızdırmaz contalar sayesinde birleşimlerin su yalıtımı sağlanır.
İç ve dış köşe yapımı için, iki bağlantılı köşe parçaları ilgili birleşim noktası ortalanarak yerleştirilir. Bu işlem 90° ve 135 ° köşeler için aynıdır.
İniş borusunu bağlamak için, yaklaşık 20 cm uzunluğunda delikli oluk kısmı ve iki bağlantılı ek borusu ilgili birleşim yeri ortalanarak bağlanır.

MALZEME
Schlüter-BARIN oluk parçaları, kapamalar, final kapakları, iç-dış köşeler ve bağlantı parçaları dahil olmak üzere renkli boyalı alüminyumdan yapılmıştır. Schlüter-BARIN oluk sisteminin ek borusu, iniş boruları ve akıntı ağızları gibi diğer parçaları hava şartlarına dayanıklı, UV-dirençli, rengi solmayan plastikten üretilmiştir.

Malzeme özellikleri ve uygulama alanları:
Schlüter-BARIN renkli boyalı alüminyumdan yapılmıştır. Alüminyum oluk kaplaması rengi solmaz, UV ve hava şartlarına dayanıklıdır. Görünen yüzeyler çizlmeye karşı korunmalıdır.

BAKIM
Schlüter-BARIN özel bir bakım ve onarım gerektirmez. Alüminyum profilin renkli kaplı yüzeyi solmaz. Hasarlı yüzeyler boyayla onarılabilir.

Benzer Ürünler