0216 573 66 13

Schlüter DILEX HKW

Schlüter DILEX HKW

  • Stok Kodu 871
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 2427 Kez incelendi
Uygulama ve İşlev
Schlüter-DILEX-HKW, seramik  kaplamaların duvar iç  köşelerinde iyi bir temizlik sağlayan iç bükey  köşe profildir.
Schlüter-DILEX-HKW, yüksek oranda hijyen ihtiyacını karşıladığından  endüstriyel mutfaklar,  duşlar ve gıda işleme endüstrisinde  kullanımı özellikle uygundur.
Schlüter-DILEX-HKW, iç köşe bölgesinde meydana gelen daha az hareketleri absorbe eder. Final kapakları,  iç ve dış köşe dönüş parçaları mevcuttur.
Duvar iç köşeleri için iç bükey  profil olarak Schlüter-DILEX-HKW, zemin/duvar bağlantısı olarak Schlüter-DILEX-HK ile kombine edilebilir.Uygulama
Schlüter-DILEX-HKW’yi seramik  kalınlığına uygun seçin.
Trapez şeklinde delikli profil kanatların yerleştirileceği yüzeye yapıştırıcı sürün ve profili sıkıca yapıştırıcıya bastırın,  kanatların üstündeki yapıştırıcıyı malayla sürün.
Seramikleri,  profil ile arasında yaklaşık olarak 2 mm derz bırakarak döşeyin.
Profil ve seramik arasındaki derzi tamamen derz dolgusu ile doldurun.

Malzeme
Schlüter-DILEX-HKW, muhtelif renkteki sert PVC iç bükey yüzeye bağlanmış olan geri dönüşümlü  sert PVC’den  trapez delikli yan  kanatlardan oluşmaktadır.

Malzeme özellikleri ve uygulama alanları:
Schlüter-DILEX-HKW, şap üzerine döşenen seramik kaplamaların duvar iç köşelerinde veya zemin /duvar bağlantısında uygulanır.
Profil  sert PVC’den yapılmıştır ve köşe bölgesindeki daha az hareketleri absorbe eder.
Malzeme mantar ve bakteriye dirençlidir ve gıda endüstrisinde kullanımı uygundur. Bundan başka, malzeme seramik kaplamalarda karşılaşılan kimyasal yüklere karşı dayanıklıdır.
Bazı özel durumlarda  öngörülen malzeme tipinin uygunluğu, beklenen  kimyasal, mekanik ve/veya diğer yükler hesaplanarak belirlenmelidir.

Bakım
Schlüter-DILEX-HKW mantar ve bakteriye karşı dirençlidir ve özel bir bakım gerektirmez. Seramik kaplamanın temizliği esnasında bilinen ev temizlik ürünleriyle temizliği yapılır.

Schlüter-DILEX-HKW

Sunulan uzunluk: 2,50 m
Renkler:

G=Gri (RAL = 7030)
BW=Parlak beyaz (RAL = 9010)
HB = Bej (RAL = 1019)
PG = Pastel gri
Benzer Ürünler