Ses Yalıtım Bariyeri 1mm

Ses Yalıtım Bariyeri 1mm

5,00€ 20,40 TL + KDV

%40 indirim
2,5 MM - SES YALITIM BARİYERİ

2,5 MM - SES YALITIM BARİYERİ

39,00TL 19,50 TL + KDV

%50 indirim
2 MM - SES YALITIM BARİYERİ

2 MM - SES YALITIM BARİYERİ

26,00TL 18,20 TL + KDV

%30 indirim
3,2 MM - SES YALITIM BARİYERİ

3,2 MM - SES YALITIM BARİYERİ

42,00TL 29,40 TL + KDV

%30 indirim

Ses Yalıtım Bariyeri Hakkında

Bazı durumlarda ses yalıtım bariyerleri için çeşitli malzemeler bulunmasıyla beraber özellikle korunması adına bir takım malzemeler de kullanılmaktadır. Bu malzemeler arasında ağır bir ses yalıtımı engellemek isteyen ayrıca darbelere karşı da önlem aldıracak ses yalıtımı gelişmektedir.

Ses Yalıtım Bariyeri Kullanım Alanları

Bu durumda özellikle otomotiv sektörü de dâhil olmak üzere inşaat sektöründe de kullanılmak üzere olacak şekilde çeşitli alanlarda bu sistemler tercih edilmektedir. Temel olarak duvar ve zemin yalıtımı için bu sistemler kullanılmaktadır. Özellikle insanlar bu kullanım alanı içerisinde temel olarak sese karşı bunları tercih ettiği için daha anlamlı ve özel olmaktadır. Böylelikle tercih edilme nedenleri artmaktadır. Ses yalıtım süngerleri bu durumlarda daha fazla tercih edilen ve akustik olarak sesleri kesen de bir yapıdır. Bu ürün duvarlara yapıştırılırken de özel bir madde ile yani solid yapıştırıcı ile duvara yapıştırılıp duvarlara montelenmektedir. Genel olarak sesli ve müzikli alanlar da makine dairelerinde bu model tercih edilmekte ve ses açısından gürültü oluşumunu yarı yarıya kesmektedir. Ayrıca bilinmelidir ki değişkenlik gösteren bir diğer durumda kalınlık ve yoğunluğa göre değişiklik gösteren sesin önemli oranda izole edilmesini sağlayan ve sesi içinde büken bir yapıda olmasıdır.

Birçok şikayetler ve genellikle kalabalık ortamlarda ki durumlarda bu ürünlerin etkin kullanılması önemli bir avantaj sağlamaktadır. Böylelikle istenilen malzemeler ile beraber ses yalıtımı engellenmektedir.


Yazar; Gözde HAN
Tarih : 8.2.2019
ID : 1716
YORUM :

Merhaba, sokaktan gelen gürültüyü kesmek için ürünü uygulamak istiyorum fakat duvarımın yarısı pencere, bu şekilde pencerenin etrafına uyguladığım üründen verim alabilir miyim?  Sadece sokağa bakan duvara mı monte etmeliyim yoksa tüm odanın duvarlarına mı? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim, bu arada İstanbul içinde işçiliği güvenilir anlaştığınız kişiler var mıdır? 

Yazar; Menderes
Tarih : 5.2.2019
ID : 1705
YORUM :

Merhaba, evim ikinci katta tabanına ses yalıtımı yapmak istiyorum üstüne de parke yapmak istiyorum öneriniz nedir? 

Yazar; Hasan
Tarih : 3.2.2019
ID : 1702
YORUM :

Merhaba,Dairemin alt katında hidrofor var. Ses yalıtımı için ne önerirsiniz?

Yazar; Kemal cokak
Tarih : 21.1.2019
ID : 1675
YORUM :

Yan komşum ile ses yüzünden kavgalıyız.Komşudan tarafa olan duvarına ne önerirsiniz ?  Teşekkürler, saygılar..

Yazar; Ahmet KOÇ
Tarih : 13.12.2018
ID : 1618
YORUM :

Merhabalar, Traktör kabini içerisine ses izalasyonu  yapmak istiyorum. Ses azalması konusunda sonuç alabilirmiyim. Ne önerirsiniz . 

BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 10813x