0216 573 66 13

Evlere dışarıdan veya komşulardan gelen rahatsız edici ve gürültülü olabilir. Bundan dolayı oluşan ses kirliliği bazı psikolojik ve sinirsel rahatsızların oluşmasına neden olabilir. Bu ses kirliliğini engellemek amacıyla ses yalıtımı gürültü izolasyonu yapılmaktadır. Bu yalıtımlar ses problemlerini kalıcı ve kesin çözümler sunar. İzolasyon sistemi ile çevreden ortama ses girişi önlenmiş olur. Ayrıca ses çıkışını da mekândan engellemesiyle müzik stüdyolarında da kullanılmaktadır.

Gürültü ses yalıtımı ile dışarıdan ortama gelen sesler önlenmektedir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden kurulan bu sistemde ortamda gürültü kontrolü ve akustik özelliği de sağlamaktadır. Ses kirliliğinin engellenmek istenildiği yerlerde bu ses yalıtımı sistemi uygulanarak ses düzeyi kontrol edilir.

Mekânda kullanılan materyaller ne kadar uygunsa o kadar yüksek gürültü izole edilmiş olur. Çevrede ya da komşulardan gelen seslerin seviyesi ne kadar yüksek olursa olsun bu ses yalıtım sistemi ile gürültü engellenmiş olur. Yalıtım sistemli ortamda ne kadar yüksek sesli bir şeyler dinlenirse bile bu mekândan ses çevreye yayılmaz ve diğer kişilere hiçbir rahatsızlık vermez. Ses yalıtım izolasyonu yüksek yutum kapasitesi ile kişilere konforlu bir atmosfer sağlanır. Ses gürültüsü nedeniyle insanlar arasında oluşacak bazı problemlerin de önüne geçilmiş olur.

Gürültü ses yalıtım sistemi ile çevreden ortama gelen rahatsız edici ses gürültüleri engellenmiş olur. Profesyonel ekip tarafından kurulan bu izolasyon sistemi garanti altındadır. Mekâna gelen seslerin önlenmesinin yanı sıra ortamdan dışarıya ya da komşulara ses gitmesine engel olur. Bu ses izolasyon sistemi evler ve diğer mekânlar için yüksek ses gürültü karmaşalarını engeller. İnsanlar için rahatsızlık yapabilecek ve problemler yaratacak seslerin ortama girişi ya da ortamdan çıkışının önüne geçilmiş olur.

Blog Son 8 Makale