0216 573 66 13

Ses yalıtımı yapılmak istenen alanlarda duvarlara veya tavana uygulanan ses yalıtımı süngerleri sesi iletmeyen, içeri veya dışarı ses geçirmeyen ürünlerdir. Süngerler, akustik sünger, piramit sünger, yanmaz sünger, yumurta sünger gibi çeşitli modellerde bulunurlar. Kullanılacak yerin özelliğine göre ve beklenen amaca göre sünger seçilir ve uygulanır. Sesleri yutan yalıtım malzemeleri, melamin veya poliüretan hammaddesine sahip köpüklerden meydana gelir.Ses Yalıtımı Süngeri Fiyatları

Bu köpük süngerler duvarlarda ve tavanda uygulanır, yumurta, piramit, labirent gibi farklı yüzeylere sahip ürünler kendinden yapışkanlı ürünlerdir ve duvara yapıştırılarak uygulama yapılır. Kullanım amacına göre seçim yapmak gerekir.

Etkili Ses Yalıtım Malzemeleri

Etkili bir ses yalıtım malzemesi olan teknobar ağır ses yalıtımı bariyeri, firexpan ve bondex ile beraber kullanıldığında en üst düzeyde ses yalıtımı sağlanır ve sıfır ses düzeyine ulaşılır. Döşeme altı ses yalıtımında kullanılan tecknorock kauçuk mantar düz yüzeyli ve yumurta desenli yüzey kaplama ile zemine noktasal basınç uygulanır ve etkin ses yalıtımı, darbe yalıtımı sağlanmış olur.

Piramit süngerler ise prizma sivri uçlu süngerler olarak bilinmektedir, bu tür süngerler de yine ses yalıtımında çok etkili ve sesi hapseden bir özelliğe sahiptir.

Ses Yalıtımı Süngeri Fiyatları

Evlerin duvarlarında ve iş yerlerinin duvarlarında kullanılabilecek bu ürünlerin tamamı son derece güvenilir birer ses yalıtım malzemeleridir. İstenen amaca uyan ve sesi tutan özellik hepsinde mevcuttur.

Ses Yalıtım Sünger Fiyat Bilgisi

Ses yalıtım yapılması çoğu alanda bir zorunluluk haline gelebiliyor, gürültülü ortamlarda yalıtım yapılmış olması hem içerideki ortam için hem dışarısı için konfor sağlıyor. Her iki taraf için de yalıtılmış ve gürültüden arındırılmış bir ortam hazırlanması avantaj sağlıyor. Ürünlerin fiyatları ile alakalı bilgi almak isterseniz www.adetaşyapi.com sayfasını ziyaret ederek ses yalıtımı süngeri fiyatları ile alakalı tüm bilgiler burada mevcuttur. Her ürün farklı fiyat kategorisine girer, özelliğine göre ve kullanılan malzemeye göre fiyatlar değişebiliyor. Öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi bu sistemde bulunuyor, gerekli araştırmalar için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

İstenmeyen ses ve gürültüden kurtulmak istiyorsanız mekanlarda mutlaka ses yalıtımı uygulaması yaptırın ve sakin, huzurlu alanlarda rahatınıza bakın.

Blog Son 8 Makale