0216 573 66 13

Yüksek seviyeli seslerin engellenmesinde oldukça etkili olan ses yalıtım malzemeleri ile ses yalıtımı ve ortam akustiği sağlanır. Ses yalıtımında kullanılan malzemeler arasında akustik süngerler, basotect basotect süngerler kullanılır.

Bariyerli çeşitleriyle oldukça etkili olan ses yalıtım malzemeleri dışında bariyerli süngerler, bondex süngerpan ve ahşap yünü heraklite gibi malzemelerde kullanılarak ses yalıtımı en üst seviyede sağlanmış olur.

EPDM hammedesi ile üretilerek iki alçıpan arasında kullanılan kauçuk ses yalıtım bariyerleri ile ses yalıtımı yapılır. İnce yapısı olmasına rağmen uygulandığı ortamda yüksek derecede ses yalıtımı sağlar.

Bantlı ve bantsız çeşitleri vardır. Ses yalıtımı konusunda şikayetlerin önüne geçmek için iki levha bariyer üst üste getirilerek ses yalıtım malzemeleri kullanılır. Oluşan yankı sorunu için bir kat ses emici yüzey akustik sünger eklenerek yankı engellenir.

İnsanların hayatını tehdit eden yüksek ses ve yankı, eko sorununa karşı yapılan ses yalıtımı ile üstün seviye koruma sağlarsınız. Kullanılan ses yalıtım malzemeleri ve ses yalıtım bariyerleriyle hem ses yalıtımı sağlar hem de ortamlarınızda akustik sağlamış olursunuz. İnternet sitemizi ziyaret ederek tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, kaliteli ve profesyonel hizmetlerimiz için bizim iletişime geçebilirsiniz.

 

Blog Son 8 Makale