0216 573 66 13

Çevreden ve diğer evlerden gelen sesler insanların bazı rahatsızlıklar yaşamasına neden olur. Bu sesler kişilerde sinirsel ve psikolojik problemlerin yanı sıra işitsel rahatsızlıklarda yaratabilir. Ses kirliliklerini engellemek amacıyla ses yalıtım bariyerleri sistemi yapılmaktadır. Bu materyaller ile akustik sesler elde edilebilir ve ortama gelen ses girişini engelleyebilirsiniz. Bu malzeme özellikle ev, müzik stüdyoları ve işyerlerinde kullanılmaktadır.

Ses yalıtım bariyerleri ile dışarıdan gelen seslerin mekân içinde işitilmesi önlenmektedir. Kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilen bu bariyerler yangına karşı dayanıklılık seviyesi vardır. Ses dalgalarının engellenmek istediği alanlarda bu bariyer sistemi ile yalıtım sağlanmaktadır.

Kullanılan malzemeler ortam ile ne kadar uygunsa o kadar iyi ve kaliteli ses yalıtımı sağlanır. Bu yalıtım sistemi ortama ayrıyeten akustik özelliği de getirmektedir. Bu materyaller ile ortamda çok sesli bir durum olsa bile ses dalgaları dışarı ulaşmaz ve dışarıdan çok aşırı sesler oluşsa bile yalıtımla ortama bu ses kirliliği oluşmaz. İç mekânlarda yapılan bu sistem gürültü seviyesini en aza indirger. Yüksek ses yutma kapasitesi ile sakin bir çalışma ya da yaşam ortamı yaratılabilir. Ses kirliliği yüzünden kişiler arası oluşabilecek herhangi bir sorunun da önüne geçilmiş olur.

Ses yalıtım bariyer ve sistem ile çevreden ortama gelen rahatsız edici sesler engellenmiş olur. Profesyonel sistem ve montaj ekibiyle malzemeler her türlü dış etkene karşı dayanıklı ve garanti altındadır. Mekâna ulaşacak seslerin önlenmesinin yanı sıra ortamdan dışarıya ses çıkışının da yalıtım ile kesilmesi sağlanır. Bu ses yalıtım sistemiyle en yüksek seviyede ses dalgaları önlenmektedir. Bu yalıtım sistemi ile ses karmaşalarını engellenebilir ve kişiler için sakıncalı ve rahatsız edici seslerin ortamdan çıkışı ya da ortama girişi önlenir.

 

Blog Son 8 Makale