0216 573 66 13

SİYAH PİRAMİT SÜNGER 5cm

SİYAH PİRAMİT SÜNGER 5cm

227.85 TL + KDV
  • Stok Kodu 4758
  • Stokta 86 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 41 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 10055 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

Piramit sünger akustik sorunu olan her yerde ihtiyaç duyulmaktadır ve bu ihtiyaçlar en kısa sürede temin edilmeye çalışılmalıdır. Sektöre yön veren firmalar, 7/24 etkin ve kesintisiz hizmet etmeye çalışılmaktadır.

Piramit sünger uygulaması esnasında herhangi bir problem yaşanmaması adına tüm tedbirleri alan ve gerekli izinleri kontrol eden firmalar; ortamın yapısal özelliklerine zarar vermeyecek derecede yapıştırma işlemin yaparlar. Bunun için öncelikle, firma direktifleri sonucunda hazırlanan özel yapıştırıcılar duvarla buluşturulur, bu yapıştırıcı kurumadan piramit süngerler hiç boşluk kalmayacak derecede ve eşit boyutta mekâna monte edilir. Müşteriler, aldıkları ürünlerin dayanıklı olması noktasında vurgu yaparak, özellikle piramit formlu ürünlerin devamlı olarak test edilmesini istemişlerdir. Çünkü ülkemizde çokça tercih edilen ses yalıtım ürünüdür ve haliyle insanlar da gelişigüzel bir ürün/çalışma istememektedir.

siyah piramit sünger 5 cm

Piramit Sünger Özellikleri

Her ilde faaliyet gösteren piramit sünger üreticileri, belirlemiş oldukları vizyon ve misyonları doğrultusunda çalışmaya gayret ederek, daha fazla insanın ilgisini çekmeye çalışmışlardır. Maddi kaynaklarını yerinde ve akıllıca kullanmak isteyen insanlar kılı kırk yararak, işinin ehli bir piramit sünger firması arar, ürünü uyguladıktan sonra tamire gereksinim duymaması için etkin ve verimi yüksek bir ürün tercih edilmeye özen gösterilmektedir. Pürüzlerin giderilmesi noktasında tedbiri ve özveriyi elden bırakmamaya gayret eden insanlar, ses/yankı gibi kirliliklerin ortadan kaldırılması ve her yönden rahatlığa erişilmesi için çok büyük çaba sarf etmekte olup, yenilikleri bu sahada kullanmaya çalışmışlardır. Koordineli çalışmanın olması gerektiğine değinen yetkililer, müşteriler tarafından karşılarına getirilen her türlü ihbarın ve sorunun değerlendirilerek gerekenlerin yapılmasına dikkat etmiştir.

 Piramit sünger temin ederken de gerek sanal dünyayı gerekse fiziksel ortamları sağlıklı bir şekilde tarayarak hiçbir şüpheye yer vermemeye çalışacaklardır. Sağlığı tehlikeye atacak bir koku ortaya koymayan bu ürün, yapıştırma işlemi sonrası hemen faaliyete geçirilebilir.

 
Benzer Ürünler