0216 573 66 13

STÜDYO SES YALITIMI

STÜDYO SES YALITIMI

  • Stok Kodu 1933
  • Stokta 1 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 22055 Kez incelendi

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo ses yalıtımı özellikle yayın işlemleri ile uğraşan sektörlerde birbirine oldukça yakın durumda bulunan stüdyolarda aynı anda farklı çekimler yapabilmesi için sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı vakitlerde gerçekleşen çekimler sırasında ortaya çıkan yüksek seslerin diğer çekim yapan alanı etkilememesi amacıyla yalıtım yapılması zorunludur. Aksi takdirde tek seferde yalnızca bir çekim yapılabilir, bu durum da yayıncılık sektörünü sekteye uğratır.

Yayıncılık sektöründe yaşanan bu gibi sıkıntıları gidermek amacıyla 2005 yılında sektöre girerek büyük yatırımlar yapan Adetaş Yapı, firma olarak stüdyo ses yalıtımını uzman profesyoneller eşliğinde gerekli ses analizlerini yaparak en uygun çalışma ortamını sağlamaktadır. Yapılan bu ses yalıtımının öncelikli amacı farklı stüdyolardaki seslerin birbirine karışmasının önüne geçmektir. Duvarlar gerekli malzemeler ile ses geçirmez hale getirilmek zorundadır. Bir diğer önemli nokta ise ses yalıtımı çok iyi düzeyde yapılmış olan bir kayıt odası oluşturmaktır. Bu yapılanlar ile birlikte farklı stüdyolarda aynı anda kayıt yapabilme imkanı garanti altına alınmış olur. Adetaş firması uzun yıllardır yer aldığı sektörde ses yalıtımda büyük oranda kendi üretimi olan malzemeler ile birlikte kullandığı uzman ekiplerle birlikte çıkarttığı işlerle dikkat çekmektedir. Profesyonel ekipler aldıkları eğitim ile mükemmel akustik düzenlemelere imza atarak ses giriş çıkışlarındaki tüm önlemleri alarak birçok stüdyonun aynı anda kullanılabilir olmasına imkan tanırlar.

Stüdyo ses yalıtımında kullanılan adepan ses yalıtım malzemesi ile yüksek oranlı dansite ve gözenekleri piyasadaki muadillerine oranla yüksek oranda ses yutma kapasitesine sahiptir. Piramit Süngerler uygun fiyat ve estetik görünüşüyle dikkat çekerken, yumurta sünger ise sektörün vazgeçilmez ürünlerindendir. Düz yanmaz akustik sünger ve basotect sünger ise sağlığa uygun özellikleri ve yanmaz yapısıyla dikkat çekmektedir. Ses yalıtım bariyeri ve yardımcı düzenleyiciler ise stüdyo yalıtımının olmazsa olmazıdır.

Benzer Ürünler