15 KG UNI-TEK 69 POLİKLOROPREN ESASLI YAPIŞTIRICI

%50
indirim
142,00 €
482.80 TL + KDV
Stok Kodu : 1945
Stokta 30 Adet Bulunmaktadır.
Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz.
Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.

hızlı kargo


15 Kg Uni-Tek 69 yapıştırıcı ile kesin ve net ses yalıtım hizmetleri sunmaktayız. Ses yalıtımı işlemi evlerden, işyerlerine, ofis alanlarından radyo ve sinema merkezlerine kadar aklınıza gelebilecek her yerde gereklidir. Seslerin gürültü halini alarak sizleri yaşadığınız veya çalıştığınız alanlarda rahatsız etmesi oldukça olumsuzluklar yaratmaktadır. Gerek evleriniz içerisindeki huzurunuzu bozduğu gibi işyerlerinizde de çalışma ortamlarınızı etkilemektedir. Bu nedenle ses yalıtımı mutlaka hızlı, güvenilir ve profesyonel çözümler ile giderilmelidir.

Ses yalıtımı için gerekli olan tüm ürünler kaliteli ve dünya standartlarında olmalıdır. Ses yalıtımın yapılacağı yerler keşfedilmeli ve gerekli malzemelerin tespiti için ölçümler yapılmalıdır. Uygulanacak ortamın duvar, ahşap, cam vb. olmasına göre ayrı malzemeler ayrı işçilik ile uygulanmalıdır. Bütün bunları güveniliri ve işin profesyonellerine bırakmanız gerekmektedir. Firmamız tüm akustik dizaynları ve gürültü önleyici ses yalıtımlarını işte bu titizlik ve uzmanlık ile gerçekleştirmektedir. 15 Kg Uni-Tek 69 yapıştırıcı bu yalıtım aşamasında kullandığımız oldukça kaliteli akustik yalıtım malzemelerinden biridir. Ustalarımız ve profesyonel ekiplerimizle tespiti gerçekleştirilen ses yalıtım problemlerinizi hızlı ve kalıcı çözümler ile gidermekteyiz.

Gerek evlerinizde dışardan gelen seslere, gerekse de komşularınızda gelen seslere kesin çözümler üretmekteyiz. Ayrıca radyo stüdyoları, sinemalar, ofisler ve tv stüdyoları gibi birçok alanda ses izolasyonu konusunda referanslarımız ile hizmetinizdeyiz. Gerekli tüm kimyasalları, akustik sünger ve yalıtım ekipmanlarını 15 Kg Uni-Tek 69 yapıştırıcı ile birlikte kullanmakta ve gürültüyü hayatınızdan mümkün olduğunca uzaklaştırmaktayız. Gürültülü ortamların sizlere bırakacağı uykusuzluk, sinirlilik ve stres gibi hastalıklarında sizleri esir almasını istememekteyiz. Ses yalıtımı için ekonomik, kaliteli ve kesin çözümlerin adresi olarak bizleri görebilirsiniz. Evlerinize huzur çalışma alanlarınıza motivasyonunuzu güçlendirici ses yalıtım işlemleri için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme süngerlerini yapıştırmada kullanılan yapıştırıcıdır.

Adebond Sıcaklık Dayanımı : 70 - 90 ºC
Adebond Yanıcılık : Yanmaz
Adebond Viskozite : 290 +/- 25 mPas (25ºC)
Depolama : Açılmamış Ambalaj 20ºC sıcaklıkta 6 Ay bekler
 

Adebond Uygulama Şekli

Malzemenin yapıştırılacağı yüzey tozdan arındırıldıktan sonra malzeme uygulama alanına sürülür ve 30 - 60 saniye içinde malzemeler yapıştırılır.
SON GÜNCELLEME : 14.3.2019 16:59:19
BU ÜRÜNÜ 6998 KİŞİ İNCELEDİ


BU ÜRÜN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 22062x


Adebond 3 KG

Adebond 3 KG

24,00€ 81,60 TL + KDV

%50 indirim
15 KG UNI-TEK 69 POLİKLOROPREN ESASLI YAPIŞTIRICI
%50 indirim
3 KG UNI-TEK 69 POLİKLOROPREN ESASLI YAPIŞTIRICI
%51 indirim
Adebond 15 KG SES YALITIM MALZEMELERİ YAPIŞTIRICISI
%50 indirim
Ağ Takviyeli Çift Taraflı Bant

Ağ Takviyeli Çift Taraflı Bant

35,00€ 119,00 TL + KDV

%50 indirim