0216 573 66 13

Gürültü kirliliği yani ses kirliliği, insan hayatını olumsuz etkileyen, dengesini bozan insanlar üzerinde olumsuz psikolojik ve fizyolojik etkiler yaratan, arzu edilmeyen seslerdir. Ses kirliliğ istenmeyen seslerden oluşan ı akustik bir olgudur. Bu olgu geçici ya da sürekli olarak insanlara zarar verebilir.

Yaşam alanınızın etrafında sizi rahatsız edebilecek, ses kirliliği oluşturabilecek etkenler vardır. Evinize çıkarken bindiğiniz asansörün sesinden komşularınız rahatsız olabilir. Evdeki gençlerin yüksek sesle müzik dinlemesi alttaki yada üstteki komşularınızı rahatsız edebilir. Yan daireden gelen televizyonun sesinden siz rahatsız olabilirsiniz. İşte ses yalıtımı sizi bu dertlerden kurtaracak bir çözümdür.İşyerinizde ki toplantıyı dışarıdaki seslerden rahatsız olup yarıda mı bırakıyorsunuz?  Sınıfta ders dinlerken yan sınıftaki seslerden rahatsızlık mı duyuyorsunuz? Asansör odasının sesinden, jeneratörün çıkardığı sesten,üst komşunuzun terliklerinin çıkardığı seslerden artık rahatsızlık duymayacaksınız. Çünkü çözüm adepan ses yalıtımı.

Ses Yalıtım Çeşitleri

Bu kadar önemli ve hassas bir problemin çözümü olan ses yalıtımı işi kaliteli malzemeleri kullanan, bu işi profesyonelce yapan uzman bir ekibin işidir. Firmamız Adetas yapı yıllardır yaptığı ses yalıtımı işiyle, uzman personeli ile ses yalıtımı işlerinizde birinci tercihiniz olacaktır.Adetasyapı olarak ses yalıtımı işlerinde ses yalıtım süngeri ve bariyerli ses yalıtım süngeri malzemelerini kullanarak akustik ses yalıtım ve adepan ses yalıtım hizmetleriyle siz Yozgat sakinlerinin her zaman yanınızdayız.

Yaşadığınız yerlerde, zemin, duvar ve tavan ses yalıtımı işlerini yaparak komşularınızla aranıza bir ses duvarı örerek sizin onları rahatsız etmemenizi ve onlarında sizleri rahatsız etmemesini sağlıyoruz. Adepan ses yalıtımı ve akustik ses yalıtımı hizmetleriyle istenmeyen sesleri ortdan kaldırıyoruz.

Adepan ses yalıtımı ile asansör dairelerinin ve jeneratör dairelerinin ses yalıtımını yaparak yaşadığınız yerin sessizliğine sessizlik katıyoruz.Toplantı odası, ofis, sunum odaları, konferans salonu ve düğün salonu ses yalıtımı işlerini akustik ses yalıtımı hizmetiyle sizler için sunuyoruz.

Yozgat ses yalıtımı hizmetlerini veren firmamız adetasyapı; adepan ses yalıtımı ve akustik ses yalıtımı hizmetlerini ses yalıtım süngeri ve bariyerli ses yalıtım süngeri gibi kaliteli malzemeleriyle garantili olarak vermektedir. Bizi büyütecek olan siz Yozgat halkının memnuniyeti olacaktır.

 

Blog Son 8 Makale