0216 573 66 13

Ses Yalıtımı - Yumurta Sünger Mavi

Ses Yalıtımı - Yumurta Sünger Mavi

  • Stok Kodu 1754
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 10 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 12643 Kez incelendi
Sınırlı Stok

Mavi Yumurta Sünger 4 cm

Mavi yumurta süngeri ses yalıtımında ve akustik düzenlemelerde kullanılan en etkili malzemelerden biridir. Ses yalıtımı yumurta sünger mavi 4 cm ile gerçekleştirilebilir, bu sayede televizyon ve ses stüdyolarında ve konferans salonlarında rahatlıkla kullanılabildiği gibi ev ve diskolarda da kullanılabilir.

Mekânların içinde ses düzenlemeye yardımcı olan yumurta süngerler, adını yumurtaya benzeyişlerinden almışlardır. Yumurta şekilli olmaları onları mükemmel ses kontrolcüleri yapar. Bu nedenle televizyon stüdyolarında, ses stüdyolarında, sinemalarda, konferans salonlarında ve film stüdyolarında kullanılabilir. Ayrıca eğlence amaçlı yerler olan disko ve barlarda hatta ev sinemalarında da rahatlıkla kullanılabilir.

Ses emici olarak üstün performans gösteren yumurta süngerler, bu sebeple sıklıkla ses kaydı yapılan stüdyolarda kullanılır. Profesyonel ses kayıt için güvenilirdir, özel akustik yapısı yumurta süngerini diğer ses yalıtım sistemlerine göre daha verimli yapar. Ses yalıtımı yumurta sünger mavi 4 cm ile rahatlıkla oluşturulabilir. Pek çok yalıtım sistemine göre fiyat olarak da daha avantajlı olan yumurta sünger bu sebeple daha sıklıkla tercih edilir. Tiyatro ve sinema sistemlerinde ses yönetici olarak görevini sorunsuzca yerine getirir, ses emici özelliği ile de kullanılır. Ses ve akustiğin ön planda olduğu yerlerde gerekli olan ses yalıtımı ve ses düzenleme işlemleri için özel olarak tasarlanmış yumurta süngerler idealdir.

Adını yumurta benzeri şeklinden alan yumurta sünger, özel tasarımı sayesinde ses yalıtımı ve ses düzenlenmesi işlemlerinde yüksek performans gösterir. Ses düzenlemesi ve ses yalıtımı yumurta sünger mavi 4 cm ile başarıyla gerçekleştirilebilir. Tiyatrolar, sinemalar, ses stüdyoları yumurta süngerin sıklıkla kullanıldığı yerlerdendir. Ayrıca ev sinema salonlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Yumurta sünger, diğer ses yalıtım sistemlerine göre daha verimli ve daha ekonomiktir.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 40mm
  • Fiyat 1 M² Fiyatıdır.
  • 1 Adet 1m² dir.
1100 / 2.1.2018

Metre kare fiyatı nedir ve 70 m2 stogunuzda varmidir.

Yönetici Cevabı

Merhaba ürünümüz şu anda sıtokta mevcut değil ama yakın bir dönemde gelecek.

107 / 20.11.2015
ürün ev içi bir odada duvarlarda kullanılacaktır, insan sağlığına etkileri nelerdir, partikül kopma, toz vs. yaşanır mı? Standardlarınız nelerdir?
Yönetici Cevabı İnsan sağlığını kesinlikle etkilemez üzeri tozlanırsa toz allıcılarla temizlenebilir.
103 / 20.11.2015
Değerli Adetaş yetkilisi, Evimin bazı odalarına ses izalosyonu (tavan+duvarlar) uygulamak istiyorum. Üst-yan katta bulunan kazan dairesi, pompa vs. kaynaklı yüksek frekanslı düşük yoğunluklu uğultuyu (bir nevi titreşim) kesmek için önerebileceğiniz en uygun ürün ve uygulama nedir? Şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar..
Yönetici Cevabı Dünyanın hiçbir yerinde hiçbir malzeme titreşimin oluştuğu yerden yani sesin kaynağında uygulama yapılmadığı taktirde titreşimi kesemez bizim bariyerli adepan dediğimiz ürün gelen SESLERİ kesebilme özelliğine sahiptir.
Benzer Ürünler