0216 573 66 13

Bass Trap

Bass Trap

%30 İndirim
285,71 TL 200.00 TL + KDV
  • Stok Kodu 446
  • Stokta 100 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 2 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 28703 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

BASS TRAP

Akustik süngerler kategorisinde yer alan ve bass küpü akustik süngerlerle benzer şekilde işlev gören bass trap akustik süngerler, akustik ses yalıtımlarında kullanılmaktadır. Tıpkı bass küpü akustik süngerler gibi sesin daha kaliteli çıkmasına yönelik çalışmaz. Bass frekanslarını ve ses dalgalarını düzenler ve kontrol altına alır. Genel olarak bu amaçla kullanılmaktadır.

Adını da bass küpü gibi çalışma şeklinden alan bass trap akustik süngerler, özellikle yüksek frekanslı bass seslerinde istenilen performansın elde edilmesine olanak tanırlar. Bunun dışında bass trap akustik süngerler, alçak frekanslı seslerin meydana getirdiği ses problemlerinin çözülmesi için de kullanılmaktadır. Bir diğer kullanım alanı ise akustiğin düzenlenmesidir. Bu alanlarda, bir diğer ses yalıtım malzemesi olan bass küpü akustik süngerler ile birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar elde edilmesine imkan vermektedir.

Ayrıca bass trap akustik süngerler, diğer akustik ses yalıtım panelleriyle birlikte de kullanılabilmektedir. Bass frekanslarını ve akustiği düzenlemede etkili bir ses yalıtım malzemesi olan bass trap akustik süngerler, yanmaz özelliğe sahiptirler. Herhangi bir yüksek ısı ya da alevle karşılaştıklarında erime göstermezler,yanmazlar ve ısıya dayanıklıdırlar. Bu doğrultuda herhangi bir yüksek ısıyla ya da alevle karşılaştıklarında tehlike arz etmezler. Bass trap akustik süngerlerin, uygulanacağı ortama uygulanmaları son derece kolaydır ve ekstra iş yükü gerektirmez.

Bununla birlikte bass trap akustik süngerlerin uygulanmasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bass trap akustik süngerlerin uygulanacağı yüzeyin önceden kir ve tozdan arındırılması gerekmektedir. Bass trap akustik süngerler, küflenmezler ve koku yaratmazlar. Özellikle köşelerde oluşan düşük frekans titreşimleri engelleyen ve düzenleyen bu küpler, poliüretan malzemeden üretilmektedir.

Genel olarak bass sesinin yüksek olduğu eğlence mekanlarında; kayıt ve yayın stüdyolarında, oditoryumlarda, dinlenme odaları ve konferans salonlarında kullanılmaktayken, ihtiyaç duyulması hâlinde evlerde ve iş yerlerinde, tavan ve duvar ses izolasyonlarında kullanılabilmektedir. Performans seviyesi çok yüksek olan bass trap akustik süngerler, uygulandığı bölgelere de profesyonel bir görünüm kazandırmaktadır.

Bass Trap Ebat Ölçü Ve Özellikleri

Malzeme - Akustik köpük
Ürün boyutları - 70 x 24 x 24 cm
 

Bass Trap Kullanım alanları 

Kayıt ve yayın stüdyoları, post-prodüksiyon stüdyoları, dinleme odaları, konferans ve telekonferans odaları, oditoryumlar, performans alanları.
 

962 / 1.10.2017

ODADA NORMAL KONUŞURKEN SESİM ÇOK ÇIKIYOR SESİM  DE BİRAZ BASS BARİTON ARASI BİNADA YALITIM ÇOK AMA ÇOK KÖTÜ. HANGİ ÜRÜNÜ(-LERİ) KULLANMAK GEREKİR?

Yönetici Cevabı

33mm bariyerli adepan öneririz.

121 / 29.11.2015
iyi gunler benim buyuk bir ses sistemim var komsulara ve evdekilere ses ve titresim azaltmak istiyorum bu malzeme ne kadar etkili olur acaba ?
Yönetici Cevabı Bu malzeme bass traptır bass trap bas sesleri dengeler ve düzenler herhangi bir sesi bu malzeme ile yalıtamassınız.
116 / 25.11.2015
Merhabalar, Apartmanda en üst katta oturuyorum. Bir odaya tavana asılan boks kum torbası koydum. Genelde üst kattaki komşu şikayet eder derler ama en üst katta oturduğum için buproblem yok. Yan taraftada daire yok. Oda dış cepheye bakıyor. Ciddi çalışırken, darbelerden, halı döver gibi epey ses çıkıyor ve epey gürültü oluyor. Uygun maliyetle nasıl bir çözüm önerir siniz ? Teşekkürler, Saygılarımla,
Yönetici Cevabı EĞER TİTREŞİM YOK İSE BARİYERLİ ADEPAN SES YALITIM MALZEMESİNİ KULLANABİLİRSİNİZ
77 / 01.11.2015
Yalovada bir antrenman müzik stüdyosu kurmak istiyoruza detaylar vs vs
Yönetici Cevabı Bizlere 0216 573 66 13 numaralı telefonlardan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Benzer Ürünler