ADETAŞ YAPI


havuz kimyasalları

HAVUZ KİMYASALLARI - SET 1

HAVUZ KİMYASALLARI - SET 1

Komple set halinde havuz kimyasalları adetaş yapı markette. | Adetaş Yapı İnş San Tic ve Ltd Şti.

HAVUZ KİMYASALLARI - SET 2

HAVUZ KİMYASALLARI - SET 2

Komple set halinde havuz kimyasalları adetaş yapı markette. | Adetaş Yapı İnş San Tic ve Ltd Şti.

%56 Havuz Klor 50 KG

%56 Havuz Klor 50 KG

aqualife havuz kloru havuz klor toz klor dcn granül klor şok klor | Adetaş Yapı İnş San Tic ve Ltd Şti.

%56 Havuz Klor 15 KG

%56 Havuz Klor 15 KG

15 Kg havuz kloru, Havuz suyu dezenfeksiyonu için çabuk çözünen stabil klor. | Adetaş Yapı İnş San Tic ve Ltd Şti.

HAVUZ MAKARNASI KİLİDİ | MAKARNA KİLİDİ

HAVUZ MAKARNASI KİLİDİ | MAKARNA KİLİDİ

Havuz makarnasının ucuna geçirilen ve makarnanın yuvarlak olmasını sağlayan basit aparat. | Adetaş Yapı İnş San Tic ve Ltd Şti.

Havuz Makarnası

Havuz Makarnası

Havuz makarnası havuz ve denizlerde oyun ve yüzmeye yardımcı araç olarak kullanılan bir araçtır. | Adetaş Yapı İnş San Tic ve Ltd Şti.

HAVUZ MAKARNASI 10 ADET

HAVUZ MAKARNASI 10 ADET

Havuzlarda oynanan yüzmeye yardımcı çiçek sektörünün de rabette olduğu havuz makarnası | Adetaş Yapı İnş San Tic ve Ltd Şti.

Profun Deniz Sandalyesi

Profun Deniz Sandalyesi

Deniz veya havuzda, su üzerinde hiçbir çaba sarf etmeden oturmanın rahatlığını yaşamak isteyenler için üretilmiş bir üründür. | Adetaş Yapı İnş San Tic ve.

Havuzların bireysel veya toplu kullanım amacı fark etmeksizin hem sarf, hem bakım hem de servis malzemelerine ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların doğru ve eksiksiz giderilmesi havuzların faaliyetlerini sorunsuz sürdürmesi için en elzem durumdur. Bu malzemeleri bir arada bulup ayrıntılı inceleme yaparak satın alabileceğiniz web sitemiz hizmetinizdedir.

Sitemizde havuzlarınız için gerekli olan tüm sarf ve kullanım malzemeleri mevcuttur. Gerek bakım gerekse temizlik ürünleri web sitemizde ayrıntılı bilgileri ve görselleri ile sizlere sunulmaktadır. Havuz kimyasalları bu kategoride bulacağınız önemli ürün gruplarındandır. Bu kimyasal temizlik ve korunma için ve de hijyenik kullanım için önem taşıyan ürünlerdir. Her birinin mutlaka gerekli standartları karşılaması ve başta insan sağlığı açısından uygun olması en önemli kriterdir. Bunun haricinde fonksiyonel ürünler olarak, hedeflenen amacı sağlamaları da diğer önemli bir konudur. Sitemizde mevcut tüm ürünler gibi havuz kimyasalları da kendini kanıtlamış ve sertifikalı ürünlerdir. Klor, yosun önleyici, pH düşürücü ve yükseltici, kışlık bakım ürünleri sizler için özenle seçilmiş ve listelenmiştir. Bunun dışında bu kategoride havuz ekipmanları da yer almaktadır. Havuz kenar malzemeleri, temizlik fırça ve kepçe gibi ürünler ve sapları, filtreler ve de çeşitli nozüller bu kategorinin diğer önemli ürünleri olarak web sitemizde yer alırlar. Her biri için en kaliteli ve kullanışlı alternatifler sizler için özenle seçilmiştir. Havuz ürünlerimizin en ilgi çekici ve en eğlenceli kategorisi havuz oyuncaklarıdır.

Çocuklarınız için güvenle tercih edip, satın alabileceğiniz havuz makarnaları, yüzme tahtaları, oturma minderleri, deniz sandalyeleri havuz keyfinin çocuklarınızca en güzel şekilde yaşanmasını sağlayacaktır. Tüm bu ürünler gerekli testlerden geçirilmiş ve çocuklarınıza uygun ürünler olarak web sitemizde satışa sunulmuştur. Son ürün grubumuzda ise havuz kimyasal paketleri yer alır. Daha fazla tüketim veya ürünlerin grup halinde satışı için tasarlanan bu kategoride de klor, yosun önleyici, ayak dezenfektanı gibi ürünler ve bakım paketleri yer alır. Havuzlarınızın güvenli ve keyifli kullanımı için aradığınız tüm havuz malzemeleri için web sitemizden kolaylıkla ve güvenle satın alma yapabilirsiniz.


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 14637x