ADETAŞ YAPI


havuz kimyasalları

Havuz Kimyasalları (Sezonluk)

Havuz Kimyasalları (Sezonluk)

1.330,00TL 665,00 TL + KDV

%50 indirim
Küçük Havuzlar İçin Havuz Kimyasalı Seti
%50 indirim
%56 Havuz Klor 15 KG

%56 Havuz Klor 15 KG

66,99$ 147,65 TL + KDV

%42 indirim
HAVUZ MAKARNASI KİLİDİ | MAKARNA KİLİDİ
%50 indirim
Havuz Makarnası

Havuz Makarnası

4,00TL 2,00 TL + KDV

%50 indirim
Profun Deniz Sandalyesi

Profun Deniz Sandalyesi

22,00TL 13,20 TL + KDV

%40 indirim

Havuzların bireysel veya toplu kullanım amacı fark etmeksizin hem sarf, hem bakım hem de servis malzemelerine ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların doğru ve eksiksiz giderilmesi havuzların faaliyetlerini sorunsuz sürdürmesi için en elzem durumdur. Bu malzemeleri bir arada bulup ayrıntılı inceleme yaparak satın alabileceğiniz web sitemiz hizmetinizdedir.

Sitemizde havuzlarınız için gerekli olan tüm sarf ve kullanım malzemeleri mevcuttur. Gerek bakım gerekse temizlik ürünleri web sitemizde ayrıntılı bilgileri ve görselleri ile sizlere sunulmaktadır. Havuz kimyasalları bu kategoride bulacağınız önemli ürün gruplarındandır. Bu kimyasal temizlik ve korunma için ve de hijyenik kullanım için önem taşıyan ürünlerdir. Her birinin mutlaka gerekli standartları karşılaması ve başta insan sağlığı açısından uygun olması en önemli kriterdir. Bunun haricinde fonksiyonel ürünler olarak, hedeflenen amacı sağlamaları da diğer önemli bir konudur. Sitemizde mevcut tüm ürünler gibi havuz kimyasalları da kendini kanıtlamış ve sertifikalı ürünlerdir. Klor, yosun önleyici, pH düşürücü ve yükseltici, kışlık bakım ürünleri sizler için özenle seçilmiş ve listelenmiştir. Bunun dışında bu kategoride havuz ekipmanları da yer almaktadır. Havuz kenar malzemeleri, temizlik fırça ve kepçe gibi ürünler ve sapları, filtreler ve de çeşitli nozüller bu kategorinin diğer önemli ürünleri olarak web sitemizde yer alırlar. Her biri için en kaliteli ve kullanışlı alternatifler sizler için özenle seçilmiştir. Havuz ürünlerimizin en ilgi çekici ve en eğlenceli kategorisi havuz oyuncaklarıdır.

Çocuklarınız için güvenle tercih edip, satın alabileceğiniz havuz makarnaları, yüzme tahtaları, oturma minderleri, deniz sandalyeleri havuz keyfinin çocuklarınızca en güzel şekilde yaşanmasını sağlayacaktır. Tüm bu ürünler gerekli testlerden geçirilmiş ve çocuklarınıza uygun ürünler olarak web sitemizde satışa sunulmuştur. Son ürün grubumuzda ise havuz kimyasal paketleri yer alır. Daha fazla tüketim veya ürünlerin grup halinde satışı için tasarlanan bu kategoride de klor, yosun önleyici, ayak dezenfektanı gibi ürünler ve bakım paketleri yer alır. Havuzlarınızın güvenli ve keyifli kullanımı için aradığınız tüm havuz malzemeleri için web sitemizden kolaylıkla ve güvenle satın alma yapabilirsiniz.


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 13168x