0216 573 66 13

Havuz Süpürgesi 48 CM ( 2 PARMAK )

Havuz Süpürgesi 48 CM ( 2 PARMAK )

%50 İndirim
70,00 € 1.312.50 TL + KDV
  • Stok Kodu 1919
  • Stokta 10 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 8383 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

-Alüminyum süpürge gövdesi. 
-Her sapa uyumlu klipsli tip bağlantı sistemi. 
-Dipte kalacak ancak kullanıcıyı yormayacak tasarlanmış ağırlık oranı. 
-Liner Kaplamalı havuzlarda kullanıma uygun değildir. 
-Water Fun marka serisi. 
*Havuz vakum girişi veya skimmer ağzına özel batmaz hortum ve konik bağlantı adaptörüyle bağlanır. 
**Dip tortularının temizlenerek filtrasyon sistemine gönderilmesi sağlanır. 
**Sıvı çökelticiler veya toz çökelticiler gibi bakım kimyasalları ile birlikte kullanılarak süpürme işleminin etkinliği arttırılabilir.


Hizmet kalitesinin ortaya koyduğu prensipler doğrultusunda hiçbir müşterisinin tekliflerini geri çevirmeyerek hareket eden Adetaş Yapı Market; havuz temizliği, bakımına dair sürekli olarak çalışmalar yapmakta ve ilgi çekici çalışmalar ortaya koymaktadır.

Havuz Süpürgesi Nasıl Kullanılır

 Çok fazla maddi külfeti olmayan bu işlemler sırasında en çok korkulan şey, havuzun temizlenmesi esnasında kullanılan kimyasalların suyun phına uygun olup olmadığının teşhisini yapmaktadır. Havuz temizliği için kullanılan havuz süpürgesi çok uygun fiyatlara satılmakta ve müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Adetaş Yapı Market; bir noktadan sonra kendini kanıtlamış ve kaliteyi hizmet sunma konusunda tescillemiştir. Rekabet ortamının yaşandığı günümüzde, firmalar sundukları hizmetin daha çok satılması ve daha çok kazanç sağlamak için ellerinden geleni yapmış, kimi başarılı olmuş kimi ise tutunamamıştır.

Adetaş Yapı Market firması tutunan ve hiç zorluk çekmeden elinden gelenin en iyisini yapan firmalar kategorisinde ilk sırada yer almaktadır. Havuz temizliğine dair malzeme arayışı içerisinde olan insanlar mutlaka Adetaş Yapı Market firmasına uğramalı, hizmetler hakkında geniş bilgiler almalı ve buna uygun bir çalışma sahası içerisine girmelidir.

 

Benzer Ürünler