0216 573 66 13

Havuz Teleskopik Sap 2x3 = 6 METRE

Havuz Teleskopik Sap 2x3 = 6 METRE

%35 İndirim
50,00 € 1.186.25 TL + KDV
  • Stok Kodu 1918
  • Stokta 10 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.
  • Bu ürün 6122 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO
 

-Oksitlenmeye dirençli aluminyum eloksal malzemeden çok hafif ve dayanıklı yapı.
-Tutamak ve rakorları beyaz ABS plastik.
-İç içe geçen teleskopik sistem sayesinde kolay kullanım
-Vakum süpürgelerine, fırçalara ve kepçelere uyumlu.
-Klipsi veya civatalı sistemler ile montaj imkanı.


Havuz Teleskopik Sap Firması

Adetaş Yapı Market belirlediği hedefler ve amaçlar doğrultusunda, kaynaklarını nasıl kullanacağının farkında olarak, buna yönelik bir strateji geliştirmiş bir firma olarak havuz gibi insanların yoğun olarak kullandığı alanların temizliğinden/bakımından dolayı kendini sorumlu hisseder, bu nedenden ötürüdür ki bu sorumluluklarını yapmak için havuz temizliğine ağırlık vermektedir.

Müşteri kazanmak için izlediği yol ve taktikleri doğru bir şekilde analiz ederek, düşüş ve yükselişleri de hesaba katarak ince bir çizgide hareket eden bu firma havuz teleskopik sap üretimi konusunda sağlıklı bir çalışma izlemiştir.

Vizyon ve misyonları doğrultusunda insan gereksinimlerini anında saptayarak havuz teleskopik sap üretimi yapan firma iddialı girişimlerde bulunmaktadır. Bu şekilde müşteriye yönelik sunmuş olduğu avantajlar sayesinde hem firma karlı çıkmakta hem de müşterileri.

Havuz teleskopik sap satışı uygun bir bütçe karşılığı gerçekleştirilmektedir, hal böyle olunca insanlar hiçbir şekilde tereddüde girmeden bu ürünün satın alınma işlemini yapabilirler. Uzun yıllar kullanıma uygun olarak üretilmiş olan havuz teleskopik sap iyi bir şekilde pazarlanmaktadır.

Benzer Ürünler