0216 573 66 13

Beyaz Kaydırmaz Bant 2,5 Cm 25 Metre

Beyaz Kaydırmaz Bant 2,5 Cm 25 Metre

  • Stok Kodu 1925
  • Lütfen Stok Sorun.
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 5132 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
KAYDIRMAZLIK UYGULAMA İŞLERİ : 0532 710 76 84

Kaygan zeminlerde kullanılan uygulaması oldukça basit kaydırmaz bant.

Uygulanabilir Alanlar

 
Sırlı Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Sırsız Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Fayans Üzeri Kaydırmaz Bant, Porselen Seramik Üzeri Kaydırmaz Bant, Mozaik Üzeri Kaydırmaz Bant, Granit Üzeri Kaydırmaz Bant, Çimento (Venedik) Mozaiği Üzeri Kaydırmaz Bant, Merme Üzeri Kaydırmaz Bantr, Ahşap Üzeri Kaydırmaz Bant, Metal

Kanuni Zorunluluk

25369 Sayılı Resmi Gazete’de Yayınlanan İşyeri Bina ve Eklentilerinde Alınacak Sağlık ve Güvenlik Önlemlerine İlişkin Yönetmelik uyarınca, 4857 sayılı İş Kanunu kapsamına giren tüm işyerlerinin zeminleri mümkün olduğu kadar kaymaz şekilde yapılmalıdır.
 
 
 
 

Profesyonel kadrosu ile özellikle bulunduğu bölge içerisinde yer alan tüm alanlara hizmet götürmekte olan firmalar; sunmuş olduğu hizmetlerin ve almış olduğu ücretin hakkını en iyi şekilde vermektedir.

Kaydırmaz bant uygulanan alanın bakım – onarımı başta olmak üzere, gerek duyulan birçok çalışmayı peşi sıra hayata geçiren işletmeler, kaydırmaz bantların uygulandığı alanın temizliğine de son derece dikkat etmektedir. Teknolojik gelişmeleri takip ederek hiçbir ayrıntıyı kaçırmamakta ve aldığı teknolojik ürünler ile kaydırmaz bant işlemine ihtiyaç duyulan yerlere ulaşmakta olan Adetaş Yapı Market’te etkin ve verimli bir çalışma planıyla hareket etmektedir.

Müşterilerin ihtiyaçlarının ve sorunlarının bilincinde olarak odak noktasını belirlemekte ve tüm bant uygulamasını dakikalar içerisinde yapmakta olan ustalar, hata kabul etmemekte ve zaman kaybına yol açan işlemleri önleyici planlar hayata geçirmektedir. Kaydırmaz bant üretimi yapan işletmeler, müşterilerinin ihtiyaçlarının farkında olarak çalışmalarını ilerletmiş ve kaliteli çalışma- daha çok müşteri anlayışıyla işlerini yürütmüştür. Önceden belirlenen noktalara kaydırmaz bant uygulamasının yapılmasını ve profesyonel çözümler sunulmasının önünü açan isimler, inşaat sektörü başta olmak üzere birçok sektörde faal olarak görev almaktadır.

Alanında uzman firmaların belirlemiş olduğu çalışma prensipleri ve ilkeleri ile yüksek kalite de çalışmalar ortaya koyulmaktadır. Hiç önemli olmayan problemlerden tutulup en önemli sorunlara kadar tüm problemlerin çözümünde usta olan firmalar; neredeyse tüm alanların kaydırmaz bant uygulamasını yapmakta gerek görülen durumlarda ustalıkla müdahalelerde bulunmaktadır.

kargo

2492 / 19.11.2020

Sayın ilgili ,

Bu ürünü duşakabin zemini için ne kadar süreyle kullanabilirim. Islanmaya ne kadar süreyle dayanır? belli aralıklarda değiştirmemiz mi gerekir?

 

Teşekkürler

Yönetici Cevabı

Merhaba

1925 stok kodlu Beyaz kaydırmaz bantı ıslak zeminlerde 6 ay kullanabilirsiniz.6 ay sonra değiştirmenizi öneririz. 

Benzer Ürünler