0216 573 66 13

Havuz Ayak Dezenfektanı 20 KG

Havuz Ayak Dezenfektanı 20 KG

%50 İndirim
71,03 € 1.331.88 TL + KDV
  • Stok Kodu 608
  • Stokta 2110 Adet mevcut
  • Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz
  • Bu Üründe Kargo Ücretsizdir.
  • Bu ürün 9072 Kez incelendi
Sınırlı Stok HIZLI KARGO ÜCRETSİ KARGO
 

Kullanım Amacı 

Havuz Ayak Dezenfektanı

Havuza girmeden önce ayakları dezenfekte etmek için kullanılır.

Kullanım Talimatı

Dozaj; 20 Kg Ayak Havuzuna 1 - 2 Kg Ayak Dezenfektanı Dökülür.

Ambalaj Şekli

20 kg Plastik Bidon


Her işin başı sağlıktır, sağlığını kaybetmek istemeyen ve bu konuda sürekli olarak çalışmalar yapan insanlar, yaşamlarının her evresinde (iş-özel hayatlarında) dikkatli davranmalı ve kişisel temizliklerine önem vermelidir.

Havuz Ayak Dezenfektanı Kullanılma Amacı 

Yaz mevsiminin gelmesi ve sıcakların artmasıyla birlikte mikroplar peşi sıra üremekte ve özellikle çocuklar başta olmak üzere insanların sağlıklarını tehdit etmektedir. Yazın sıcağında ferahlamak isteyen ve serinlemek için havuzları tercih eden insanların atlamaması gereken birtakım noktalar vardır, bunlardan ilki havuz ayak dezenfektanlarının muhakkak temin edilmesidir. Havuz ayak dezenfektanı, havuza girmeye hazırlanan kişilerin girmeden önce ayaklarını daha steril hale getirmek maksadıyla kullandıkları bir üründür.

Bu ürün sayesinde havuzda karşılaşılabilecek her türlü bakteri, mikrop  vs zararlı canlılara karşı önlem alınmış olur, bu sayede hastalıkların önü alınmış olur. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka havuza girmeden önce havuz ayak dezenfektanı ayağa uygulanmalı ve ardından yüzülmelidir, bu sayede ayakta mantar oluşumu da engellenmiş olur. Havuz ayak dezenfektanının satışını gerçekleştiren firmalar bu ürünün tanıtımı noktasında da çok büyük çaba sarf etmektedir.

Benzer Ürünler