Ses Yalıtım Bariyeri 1mm

%40
indirim
5,00 €
20.70 TL + KDV
Stok Kodu : 2403
Lütfen Stok Sorun.
Bu Ürünü En Az 5000 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz.
Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.

sınırlı stok hızlı kargo


Dışarıdan ve çevre evlerden gelen sesler kişilerin rahatsız olmasına neden olmaktadır. Bu sesler insanlarda psikolojik problemlere ve işitsel rahatsızlıklara yol açabilir. Ses kirliliklerini önlemek amacıyla ses yalıtım sistemleri yapılmaktadır. Özel maddelerden yapılmış bu ses yalıtım bariyeriyle dışarıdan ses gelmesini ya da ortamdan sesin çevrelere yayılmasını engelleyebilirsiniz.

Ses yalıtım sistemi ile dışarıdan gelen sesler evin içinde işitilmesini önlemektedir. Kaliteli birinci sınıf ürünlerden yapılan bu yalıtım malzemeleri izolasyon yapılmak için kullanılmaktadır. Bu kullanılan malzemeler dış koşullara ve hava etkenlerine karşı sağlam ve çok dayanıklıdır. Ses dalgalarının önlenmek istenilen alanlarda süngerler arasına bu bariyerler koyularak yalıtım sağlanmaktadır. Çok aşırı desibelli seslerin kesilmesi için bu yöntem uygulanmaktadır. Kullanılan malzeme ne kadar uygunsa, etraftaki hiçbir yerden ortama ses geçişi o kadar olmayacaktır. Bu izole sistemi çok etkilidir ve ortama akustik özelliği de katmaktadır. Ses kirliliği yüzünden komşular veya kişiler arasında oluşabilecek herhangi bir soruna karşı kesin çözüm olabilmektedir.

Çevrelerden mekâna ses girişlerinin yanı sıra ortamdan da dışarıya sesin yayılmasını engellemektedir. Çok yüksek sesli bir şeyler dinlenirse bile dışarıdan bulunulan mekâna ses kirliliği yansımaz ve bulunulan ortamdan bu yüksek desibelli sesler dışarı yayılmaz.

Ses yalıtım sistemi ve bariyeri ile dışarıdan gelen rahatsız edici sesler önlenmiş olacak. Montajda kullanılan en yüksek kaliteli ve sağlam malzemelerle üretilmiş bu malzemeler her türlü hava koşullarına ve dış etkenlere karşı dayanıklılık ile ses girişi ve ortamdan ses çıkışının önüne geçilmiş olur. Bu yalıtım sistemi ile en yüksek düzeyde ses kirliliğini önleyebilirsiniz. Ses bariyer ve yalıtım sistemi ile ses karmaşalarını engelleyebilirsiniz ve sizin için sakıncalı olabilecek seslerin ortamınıza geçişini önleyeceksiniz.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 1mm
  • Genişlik : 100 cm
  • Uzunluk: 100 cm
  • Fiyat 1 Metre Fiyatıdır
  • 1 Adet 1m² dir
  • Malzeme Plakadır
  • En az 10 m² alınabilir.

 

SON GÜNCELLEME : 20.7.2018 14:04:16
BU ÜRÜNÜ 7638 KİŞİ İNCELEDİ


BU ÜRÜN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 25127x


Ses Yalıtım Bariyeri 1mm

Ses Yalıtım Bariyeri 1mm

5,00€ 20,70 TL + KDV

%40 indirim
2,5 MM - SES YALITIM BARİYERİ

2,5 MM - SES YALITIM BARİYERİ

39,00TL 19,50 TL + KDV

%50 indirim
2 MM - SES YALITIM BARİYERİ

2 MM - SES YALITIM BARİYERİ

26,00TL 18,20 TL + KDV

%30 indirim
3,2 MM - SES YALITIM BARİYERİ

3,2 MM - SES YALITIM BARİYERİ

42,00TL 29,40 TL + KDV

%30 indirim