Adebond 15 KG SES YALITIM MALZEMELERİ YAPIŞTIRICISI

%50
indirim
66,00 €
227.70 TL + KDV
Stok Kodu : 585
Stokta 1000 Adet Bulunmaktadır.
Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz.
Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.

sınırlı stok hızlı kargo


Ses yalıtımı artık birçok evlerde ve işletmelerde olmazsa olmazlar arasına girdi. Gerek şehir hayatının içerisinde yaşayan haneler için gerekse de araç trafiğinin yoğun olduğu ofis alanlarında son derece önem arz etmektedir. Bunların yanından radyo – sinema – tv stüdyoları – müzik ses kayıt alanları – hastaneler gibi birçok alanda da ses yalıtımı oldukça önemlidir. Çevreden veya yan hanelerden gelen seslerin sizleri oldukça rahatsız ettiği, gürültünün hayatınızın içine olumsuz etkiler bırakarak girdiği bu tarz durumlarda ses izolasyonunu sağlamanız gerekmektedir.Bunun için firmamız uzman personeli ve kaliteli ses yalıtım teçhizatları ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. Akustik sünger ve ses izolasyonu gereçleri dünya kalitesindeki adebond 15 kg özel yapıştırıcılarla ustalarımız tarafından uygulanmaktadır.

Gürültümüzün hayatımıza bıraktığı psikolojik ve bedensel rahatsızlıkların etkilerinden korunmamız gerekmektedir. Gürültü, uyku düzenimizi bozduğu gibi yarattığı stres ortamı ile birçok yıkıcı hastalığı beraberinde getirmektedir. Sinirli ruh hali, algı zorluğu, işitme kayıpları ve özellikle hamile kadınların sağlıklarını olumsuz yönde etkilemektedir. Ofis ve işyerlerinde çalışma ortamınızın kötü olması çalışanlarınızın motivasyonunu düşürecektir. Hizmet veren işletmeleriniz varsa müşteri memnuniyetsizliğine ve müşteri kaybına yol açabilmektedir. Bu nedenle usta ellere bırakacağınız ses yalıtım işlemi için talibiz. Tüm ses akustik ekipmanlarımız ile adebond 15 kg etkili yapıştırma teknikleri ile kalıcı ve güvenilir çözümler sunmaktayız.

Gürültünün hayatımıza girmesini engellerken kesin çözümler sunan adebond 15 kg ile hayatınızdan gürültüyü kesin çıkaracaksınız. Duvar, tavan, döşeme, cam gibi farklı ortamlar için özel üretilmiş ses yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır. Bütün bunları tecrübe, deneyim ve ekonomik olarak sunan firmamız sayesinde işyerinizde, işletmenizde ve evlerinizde rahat ve huzurlu yaşam alanlarına sahip olacaksınız. Güvenilir ve kesin ses yalıtımı için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme süngerlerini yapıştırmada kullanılan yapıştırıcıdır.

Adebond Sıcaklık Dayanımı : 55 - 60 ºC
Adebond Yanıcılık : Yanmaz
Adebond Viskozite : 290 +/- 25 mPas (25ºC)
Depolama : Açılmamış Ambalaj 20ºC sıcaklıkta 6 Ay bekler
 

Adebond Uygulama Şekli

Malzemenin yapıştırılacağı yüzey tozdan arındırıldıktan sonra malzeme uygulama alanına sürülür ve 20 - 50 saniye içinde malzemeler yapıştırılır.
SON GÜNCELLEME : 4.9.2019 13:54:32
BU ÜRÜNÜ 9394 KİŞİ İNCELEDİ


BU ÜRÜN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 20386x


Adebond 3 KG

Adebond 3 KG

23,00€ 79,35 TL + KDV

%50 indirim
15 KG UNI-TEK 69 POLİKLOROPREN ESASLI YAPIŞTIRICI
%50 indirim
3 KG UNI-TEK 69 POLİKLOROPREN ESASLI YAPIŞTIRICI
%51 indirim
Adebond 15 KG SES YALITIM MALZEMELERİ YAPIŞTIRICISI
%50 indirim
Ağ Takviyeli Çift Taraflı Bant

Ağ Takviyeli Çift Taraflı Bant

35,00€ 120,75 TL + KDV

%50 indirim