1CM DÜZ YANMAZ AKUSTİK SÜNGER

%50
indirim
15,00 €
51.00 TL + KDV
Stok Kodu : 447
Stokta 300 Adet Bulunmaktadır.
Bu Ürünü En Az 1 Adet Ve Üzeri Alabilirsiniz.
Bu Üründe Kargo Ücretsiz Değildir.

sınırlı stok hızlı kargo


Çalışma alanlarında özellikle stüdyo gibi yerlerde akustiği sağlamak zordur. Akustik ses sistem malzemelerinden özellikle düz ve yanmaz özellikli akustik sünger bu performansı ve istenilen ihtiyacı karşılamaktadır. Düz yanmaz akustik süngerler istenilen ebatlarda üretilmektedirler. Ancak 5 M2 olarak satılmaktadır. Bu ürün 10 mm ile 50 mm arasındaki kalınlıklarda bulunmaktadır.  Uygun fiyatlarda ve şık görünüşler ile bulunduğu alanın lideridir.

İsmini ise şeklinin düz olmasında almaktadırlar. Yanmaz akustik sünger sağlık açısından uygundur ve kokusuzdur. Özellikle müzikli alanlarda tavan ve duvarlarda akustik sünger kullanılmaktadır. Düz akustik süngerler tavanları ve yan duvarları komple kaplayarak güzel bir görünüşle dekorasyonda sağlamaktadır. Sadece müzikli yerlerde kullanılmamaktadır. Makine daire ve odalarında, market, gibi yaşam ve yapıların olduğu her yerde ihtiyaç duyulmaktadır.

Düz ve yanmaz özelliği ile vazgeçilemeyen bir sistem haline gelen bu malzemeler sinema salonları için bir avantajdır. Çünkü ses kalitesini artırarak filmin akustiğini sağladığı için ayrı bir film izleme fırsatı ve imkanı sunmaktadır. Ayrıca yapışkanlı olan düz yanmaz akustik süngerlerin montajlamasını da kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Tek yapmak gereken yapışkanın üzerindeki bandı söküp istenilen yere bir kerede yapıştırmak gerekmektedir.

Çünkü yanlış yapıştırma durumunda tekrar kaldırıp yapıştırmak yapışkana zarar vereceği için sağlamlığını azaltabilir. Tutma ömrüne zarar getirir. Bir seferde yaptığınız zaman ömür boyu kullanabilirsiniz. Diğer türlü yapışkan malzemeyi yüzey alanına uygulayıp akustik malzemeyi yaptırmak gerekir. Hem uğraş hem de zaman isteyen bir meseledir. Uygun fiyatlar ile internet üzerinden indirimli olarak elde etme imkanı bulunmaktadır. Özel olarak da sipariş edebilinmektedir. İstenilen boyut, tür ve uzunluklarda üretilebilmektedir. Ancak 5 m2 olarak satışa sunulmaktadır. Sesinizi daha net hissedebilmek ve olası tehlikeleri önlemek için düz yanmaz akustik sünger 30mm ihtiyacınız olandır.

Ebat Ve Fiyatlandırma
  • Kalınlık : 10mm
  • Genişlik : 100 cm
  • Fiyat 5 m2 Fiyatıdır.
  • 1 Adet 5m² dir.
  • Malzeme Rulodur
  • En az 5m² satılmaktadır.
SON GÜNCELLEME : 29.7.2019 13:00:30
BU ÜRÜNÜ 11479 KİŞİ İNCELEDİ


Yazar; ertan tosun
Tarih : 16.02.2016
ID : 261
YORUM : odayı ikiduralit ve araya strafor koyup böldük ses geçiriyor sesi kesmek istiyoruz stok kodu 447 nolu ürünü alırsak sesi kesermiyiz bize 5 paket gerekiyor 6 da olabilir toplam fiyatne olur kargo nekadar tutar eskişehire nakliye o5334775443
BU ÜRÜN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 1309x